Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] k bus a concert


czaki22

Rekomendowane odpowiedzi

niewiem gdzie zapodzial sie moj post nawet w koszu go nie ma :evil:

interesuje mnie jak podlaczyc concerta 98' tak zeby był widoczny vagiem zalezy mi na zmienie konfiguracji radia, mialem delta cc w bose ale concert jest ładniejszy oczywiscie musiałem wypiąć pin nr 3 gdyz na nim bylo +12 a w concercie jest wlasnie k bus tylko gdzie sie wpiąć moze kto mi powie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opis mam wiem gdzie jaki pin ale niewiem gdzie w aucie soebi wpiac k busa gdyz w moim delta cc nie była zazadzana z vaga[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 16:54 _________________________________________________moze bezposrednio w złacze tylko ma ktos rozpiske zlacza ?[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 17:41 _________________________________________________co nikt nieiwem gdzie sie wpiąć ?[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 22:08 _________________________________________________ok prblem rozwiazany wiem gdzie sie juz wpinac szkoda tylko ze to takie oczywiscte i nikt na forum z znawzów tematu nie zareagował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opisz proszę jak się podłączyłeś w końcu, gdzie znalazłeś k-bus

jakie ustawienia zmieniłeś vagiem w concercie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W liczniku np. :naughty:

Bliżej ma do panelu Climatronic. :)

Gdzieś tam za licznikiem w pobliżu Immo łączą się linie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabrycznie miałem gammę CC, w niej nie było przecież linii k-bus

teraz mam concerta1, w pinie 3 to radio ma k-bus, a w instalacji auta jest tam +12

musiałem wyrezać, aby nie spalić radia

innymi słowy podłączm vaga i nie mam komunikacji z radiem

a zatem jak się podłączyć vagiem do concerta

najprościej włożyć moje radio do auta z instalacją pod concerta i wtedy skomunikować się z vagiem

no chyba że jakoś pojedyńczymi pinami bezpośrednio do radia

oświećcie mnie proszę bo nie kumam tego :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz się podłączyć pinami do radia.

Plus i masę oraz linię K podłączasz z kostki przy radiu i komp się komunikuje, wielokrotnie to robiłem kiedy sprzedawałem chorusa, czy concerta i pytałem nabywcę, jak mu skonfigurować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opis mam wiem gdzie jaki pin ale niewiem gdzie w aucie soebi wpiac k busa gdyz w moim delta cc nie była zazadzana z vaga[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 16:54 _________________________________________________moze bezposrednio w złacze tylko ma ktos rozpiske zlacza ?[br]Dopisany: 11 Maj 2008, 17:41 _________________________________________________co nikt nieiwem gdzie sie wpiąć ?[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 22:08 _________________________________________________ok prblem rozwiazany wiem gdzie sie juz wpinac szkoda tylko ze to takie oczywiscte i nikt na forum z znawzów tematu nie zareagował

Jak to rozwiązałeś ?? gdzie się wpiołeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...