Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trochę polityki - sondaż na Onet.pl


YATES

Rekomendowane odpowiedzi

Popatrzcie na http://wiadomosci.onet.pl/1746569,11,item.html

Jak to jest ,że według profesionalnych badaczy SMG/KRC sondaż robiony jak zawsze na tysiąc reprezentatywnych osób poparcie dla PO jest prawie 50% ,PIS ma tylko 27%, a w sondzie internetowej gdzie głos oddało już ponad 5200 osób PIS ma 40%, a PO tylko 37%. Coś tu nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sondaż

2. Sonda internetowa jest wyjątkowo niereprezentatywna jak chodzi o politykę, głos mają tylko zamożniejsi i bardziej świadomi ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie dlatego wyniki sondażu internetowego powinny być odwrotne, bo przecież wiadomo,że większość ludzi młodych,wykształconych ( posiadacze internetu) głosowała w ostatnich wyborach za PO, a starsze osoby , ludzie gorzej wykształceni ( przeważnie nie posiadający komputera) na PIS. Ktos tu robi ludzi w balona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widząc dwa lata rządów PO widac oświecona częśc naszego społeczeństwa zmądrzała... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie dlatego wyniki sondażu internetowego powinny być odwrotne, bo przecież wiadomo,że większość ludzi młodych,wykształconych ( posiadacze internetu) głosowała w ostatnich wyborach za PO, a starsze osoby , ludzie gorzej wykształceni ( przeważnie nie posiadający komputera) na PIS. Ktos tu robi ludzi w balona...

Czyli wychodzi na to , że w Polsce większość to nieuki i kompów w domu nie mają skoro pis wygrało wybory :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie HUGO. Chodziło mi tylko o czyste statystyki z ostatnich wyborów.

Cytat jednego z komentarzy: "pewno zaraz ściągną ten sondaż, bo słupki jakioś nie tak się ukształtowały jak powinny :-) oj nidobrzy internauci, niedobrzy "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

internauci to ludzie siedzący z piwem i oglądający głupawe filmiki -któryś kaczor to powiedział chyba Jarek ( nie pamiętam) to skąd taki wynik dla pis ???

czyli forum nasze się "upolitycznia" :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jednak za tym żeby nie wprowadzac na forum żadnej polityki, nawet sondazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jednak za tym żeby nie wprowadzac na forum żadnej polityki, nawet sondazy.

I tym optymistycznym akcentem zakończymy ploteczki o polityce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...