Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] pytanie o sprzeglo i dwumas


tomaszzz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce zakupic sprzeglo i kolo dwumasowe, z racji tego ze koszty sa znaczne chcialem sobie zakup podzielic na raty moje pytanie jest takie czy sa rozne rodzaje tych czesci, czy musze wymontowac stare czesci i isc do sprzedawcy zeby mi dobral takie same, wiem ze luk i sachs produkuje jaka jest miedzy nimi roznica i co proponujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na Raty" jesli ci chodzi że najpierw wymienisz sprzęgło a pużniej dwumas to nie ma to sensu bo musisz za karzdym razem wymontować skrzynie biegów to raz . Jeśli wymienisz najpierw sprzęgło to i tak dziesz musiał je wyjąc spowrotem żeby włożyć dwumas. Lepiej jeśli zamierzasz wymieni obie części to poczekaj zbierz mane i zrób to za jednym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to sachs nie produkuje dwumasa wiec wielkiego wyboru nie masz a sprzeglo polecam sachsa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś wie ile to kosztuje że się wtrącę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już sie wtrąciłeś to ci powiem :tongue4: dwumas koło 2 tys sprzegło jakieś 500zł w rónych sklepach mają różne ceny ogólnie przyjmuje się ze za kompletne sprzęgło z dwumasem trzeba dac z 3 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no koleszka sie troche rozpędził

dwumas

http://www.allegro.pl/item363195729_kolo_dwumasowe_audi_a4_a6_superb_passat_1_9_tdi.html

sprzęgło

http://www.allegro.pl/item356284011_sprzeglo_kpl_sachs_audi_a4_a6_passat_110ps.html

razem około 1,5 tyś +wymiana ok 400-500

no jest troche tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamierzam dwa razy wyciagac skrzyni, chodzi mi o to ze chce poprostu sobie zmagazynowac komplet i wtedy wyminic razem ja, a propo sachs produkuje dwumasy i jest taniszy nisz luk, sprawdzalem na stronie inter cars pytanie tylko ktora jest lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...