Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem takie coś na allegro i powiem że mam ochotę to kupić.
http://allegro.pl/new-zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-klucz-i2366600190.html


Ciekawy jestem czy ktoś z Was ma takie coś w samochodzie? Jaką to ma jakość ?
Ogólnie po opisie aukcji wydaję się że jest to fajna sprawa...
Wcześniej w poprzednim aucie miałem radyjko apline z wejściem USB i bardzo mi teraz tego brakuje w nowym samochodzie a nie chciałbym zmieniać radia fabrycznego.

zmieniarkanew.jpg

30546086.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość jest ok. Jest to emulator zmieniarki. Czyli na karcie sd lub pamięci usb robisz 6 folderów o nazwie od 01 do 06 i w każdym możesz mieć po 99 utworów. A obsługujesz jak zmieniarkę. Jedyna wada to że nie widać opisów piosenek. Jes tylko coś takiego cd1tr12 cd1 to folder tr to kolejny utwór

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie podłączony pod ConcertII emulator zmieniarki firmy YOKO (koszt około 150zł) wejście usb, sd, i jak najbardziej daje radę, zero problemów, na karcie tworzy się 8 folderów (CD01 - CD08) i w każdym max 99 utworów, jedyny minus to nie ma tagów więc radio wyświetla info typu track01. Polecam :wink:

http://www.ccyoko.com/en/produ-a200.htm

:hi:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zasada działania ta sama a cena lepsza.

Powiedz mi czy jest jakiś polski dystrybutor tej zmieniarki??

---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ----------

Widzę że zasada działania ta sama a cena lepsza.

Powiedz mi czy jest jakiś polski dystrybutor tej zmieniarki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu urządzonko było dostępne na allegro w różnych wersjach do różnych samochodów (tam je kupiłem), może się jeszcze pojawi... :wink: Naprawde fajne jest - małe, szybkie, wpinasz się tylko w iso zmieniarki, w zestawie futerał, mieści się w schowek pod kierownicą (b6). Porównywaliśmy z xCarLink'iem kolegi (ma w Nissanie) i różnicy w jakości dźwięku nie ma, a cena dwa razy niższa... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos wie gdzie mozna to cacko kupic? No i jest opcja podpiecia do radyjek niefabrycznych? Np. Clarek dxz958rmc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem taką zmieniarkę na alledrogo i płaciłem 260zł. Czy podejdzie do niefabrycznych? hmm moja ma złącze na mini iso. Produkują z innymi wtyczkami, może i do Clariona coś jest. Musisz poszukać. Na allegro pod tagiem: "zmieniarka cyfrowa" trochę tego wyskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś zamontowaną taką zmieniarkę XCARLINK zmieniarka CD cyfrowa SD USB AUDI FV Wr (2367613191) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Niby posiada i bluetooth, ciekaw jestem czy to działa i jak z jakością :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem ciekawy jakości i czy to funguje bo szukam coś do symphony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem niedawno w sklepie z radyjkami w Poznaniu i mieli taki emulator, może nie ten konkretnie ale stwierdzili że działa dobrze ale długo czyta utwór zanim zacznie grać. Zauważyliście u siebie jakąś wyraźną zwłokę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem niedawno w sklepie z radyjkami w Poznaniu i mieli taki emulator, może nie ten konkretnie ale stwierdzili że działa dobrze ale długo czyta utwór zanim zacznie grać. Zauważyliście u siebie jakąś wyraźną zwłokę?

...odnośnie tego modelu (link dwa posty wyżej) nie ma mowy o jakimkolwiek opóźnieniu, czas przejscia do kolejnego utworu taki sam jak w tradycyjnej zmieniarce, natomiast jeżeli chodzi o przejscie do kolejnej "płyty" (czytaj folderu) to jest o wiele szybszy niż w klasycznej zmieniarze....

...ten konkretnie model - przynajmniej wizualnie - wygląda na pierwszą oryginalną i najporządniejszą wersję Xcarlink i działa bez najmniejszych problemów, później ukazało się sporo klonów mniej lub bardziej udanych. Do ciekawostek (jeżeli mowa o oryginalnym, lub dobrze sklonowanym xcl) należy to, że do każego z folderów tak naprawdę można wrzucić więcej niż 99 utworów, po prostu xcl 101 utwór w tym samym folderze zacznie czytać odliczając kolejno od 1 :))...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze takie coś firmy Dension Dension VW 8 pin Bluetooth AUX USB iPod iPhone (2384809842) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wbudowany bluetooth, interfejs do iphone/ipod, usb, zewnętrzny mikrofon do rozmów, jest też sporo filmików na youtube jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jeśli macie odtwarzacze mp3 i tylko z tego chcielibyście słuchać muzyki to polecam Wam taki oto kabelek

Adapter AUX-IN (VW, AUDI, SEAT, MFD) F-VAT (2370720436) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Emuluje on zmieniarkę, mam coś takiego siebie podłączonego pod Ipoda i działa perfekcyjnie. nie widać na radiu utworów ale ipoda mam założonego na kratkę wentylacyjną więc tam się wszystkim obsługuje :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jeśli macie odtwarzacze mp3 i tylko z tego chcielibyście słuchać muzyki to polecam Wam taki oto kabelek

Adapter AUX-IN (VW, AUDI, SEAT, MFD) F-VAT (2370720436) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Emuluje on zmieniarkę, mam coś takiego siebie podłączonego pod Ipoda i działa perfekcyjnie. nie widać na radiu utworów ale ipoda mam założonego na kratkę wentylacyjną więc tam się wszystkim obsługuje :)

kolega z forum sprzedaje po 49 zeta :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem ; ) jeśli tak to brać od kolegi. Tylko ważne by na kabelku była ta 'magiczna' płytka scalona. Ona emuluje zmieniarkę CD, bez tego kabel w naszych Concertach nie będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem ; ) jeśli tak to brać od kolegi. Tylko ważne by na kabelku była ta 'magiczna' płytka scalona. Ona emuluje zmieniarkę CD, bez tego kabel w naszych Concertach nie będzie działać.

jest wszystko i śmiga ja należy, mam w swoim aucie :wink:

a tu temat

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/emulatory-zmieniarki-aux-in-podlaczenia-mp3-telefonu-radia-audi-49zl-191756/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, bo wlasnie tez sie zastanawiam nad taka cyfrowa zmieniarka a nie wiedzielalem ile ma pinow concert II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...