Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

Kowi87. Kabelek nie ma tylu minusów, o których wspomniałeś opisując zmieniarki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87. Kabelek nie ma tylu minusów, o których wspomniałeś opisując zmieniarki :)

Dla mnie ma dwa dyskwalifikujące

- brak obsługi z poziomu radia

- trzeba pilnować baterii/akumulatorka, ewentualnie ciagle zajete gniazdo zapalniczki - czyli kable

najrozsądniejszym rozwiazaniem jest...

wymiana radia na niefabryczne ze zlotem SD/USB:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam panowie mam pytanko jesli macie kluczyk w stacyjce i wylaczone radio to podswietlaja sie wam klawisze w zmieniarce audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Mam takie lekkie pytanko może ktoś będzie zorientowany na forum. A mianowicie chodzi mi o te wszystkie zmieniarki mp3/sd. Mam w a4 96r orginalne radyjko Delta CC plus zmieniarkę CD plus system Bosa z subwooferem. Szukałem trochę i nie mogę znaleźć nic do tego radyjka. Czy w ogóle można taki emulator podłączyć czy zostaje mi tylko taki kabelek TRACK66/08CC.http://www.piloty.pl/images/AVW_AUX_300x280.jpg. Pytałem się trochę sprzedawców to wszyscy zgodnie pisali że będzie działać! Dzięki za odpowiedź.

AVW_AUX_300x280.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać emulator zmieniarki.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilator powinien działać, poszukaj na forum, jeden kolega wykonuje takie kabelki w niższej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia tylko czy radio obsługuje fabrycznie zmieniarke:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wszystko jest orginalne bez żadnych zmian. Radio steruje zmieniarką. Co do emilatora to ok bo znalazłem na forum bez problemu ale chodzi mi bardziej o emulator napędu zmieniarki cd! Bo bez sensu byłoby wywalić 3stówki i nici z takiego urządzenia!

---------- Post dopisany 13-07-2012 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2012 at 09:56 ----------

klaczek84. Niestety zakupiłem zmieniarkę mp3/sd i nici z tego zakupu bo nie działa! Będę musiał chyba pomyśleć o zmianie radia na Concert 1 bo to pociągnie tylko zastanawiam się czy będzie wszystko pasować bez ingerencji w kable! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywala jakiś komunikat? Była wcześniej zmieniarki? Jak nie to może trzeba przekodować pod zmieniarkę.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kodowania trzeba by było szpeca jak tylko to możliwe do przekodowania! Ja niestety nim nie jestem. Zadnych komunikatów tylko brak komunikacji z cd jak podłącze. Jak odłączy to wszstko ok. i widzi zmieniarkę orgynalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kodowanie nie pomoże. A jaki jest ten emulator?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie zakładać zbędnie tematu zapytam tutaj... czy posiadając taki kabelek Wejście AUX Blaupunkt Becker Mini-ISO JACK VW AUDI (2461151668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. można go podłączyć do radia concert w audi a4 b5 i czy będzie działać... jeżeli tak to czy mógłby mi ktoś łopatologicznie krok po kroku wyjaśnić jak to zamontować? motoryzacja to nie mój konik... póki co :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie działał. Wpinasz go w miejsce zmieniarki i gitara.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę miał ten kabelek to przetestuję i dam znać.

Tak jak poniżej kolega gawej pisze nie działa ten kabelek w połączeniu np. z telefonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie działał Wam ten kabel jeśli nie macie zmieniarki juz zainstalowanej. Jeśli jej nie macie, to trzeba kupić specjalny kabelek, który "udaje" zmieniarki i ma wbudowaną specjalną płytkę. Taki kabelek jest trochę droższy bo kosztuje około 50 zł i co najlepsze mozna go kupić u kolegi z forum. Sam mam taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjąłem dzisiaj rano radio to w miejscu gdzie wpina się zmieniarkę mam już wpiętą sporą czarną kostkę... i nie wiem od czego ona jest :/ ale go odpiąłem i podpiąłem kabelek z aukcji wyżej i fakt nie działał... hmmm chyba będę musiał zamówić u tego kolegi z forum heh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten kabelek co dynda, to pewnie uziemienie. Trzeba je gdzieś przymocować do obudowy radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...