Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie odnośnie tej zmieniarki z pierwszego postu.

Jest możliwość podłączenia tego urządzenia razem z ori zmieniarką z której nie chce rezygnować?

Nie. Musisz wybrać jedni z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu z pierwszego postu zaznaczylem na czerwono przełącznik z opisu który powinien dawać wybór między zmieniarką a emulatorem?

Wogole jest dodawany do zestawu? Więc chyba jest możliwość podłaczenia obydwu urządzeń?

30546086.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do xcarlinka nie było takiego przełącznika. Idzie kupić go luzem.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam yatour jak ten z pierwszego postu - jak dla mnie urzadzenie bomba, odtwarza bez problemu, mozna zaladowac kilka folderow (ja mialem najwiecej chyba 12 - wiecej nie dalem ze wzgledu na wielkosc pena), piosenek w jednym folderze wiecej niz 40-50 nie dawalem bo dla mnie to bez sensu - trzeba pozniej caly folder przskakiwac zeby znalezc akurat rzut jakis konkretny - wolalem dac wiecej folderow po ok 20 piosenek niz jeden z 99 utworami - ale to juz wedle wlasnego uznania; stale mam podpietego do niego pena 2gb bo akurat takiego mialem wolnego - spokojnie dziala tez 8gb bo takiego testowalem; nie sprawdzalem jak dziala z karta SD; w moim zestawie jest ten przelacznik CD/MP3 ale nie testowalem jak to dziala razem ze zmieniarka CD i MP3 bo nie mam normalnej zmieniarki;

ja swojego yatura bralem z ebaya - wyszedl mnie ok 180zł jakies 1-1,5roku temu;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wszystko jest orginalne bez żadnych zmian. Radio steruje zmieniarką. Co do emilatora to ok bo znalazłem na forum bez problemu ale chodzi mi bardziej o emulator napędu zmieniarki cd! Bo bez sensu byłoby wywalić 3stówki i nici z takiego urządzenia!

---------- Post dopisany 13-07-2012 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2012 at 09:56 ----------

klaczek84. Niestety zakupiłem zmieniarkę mp3/sd i nici z tego zakupu bo nie działa! Będę musiał chyba pomyśleć o zmianie radia na Concert 1 bo to pociągnie tylko zastanawiam się czy będzie wszystko pasować bez ingerencji w kable! Pozdro

Czy kolega może u mnie zakupił zmieniarkę ?

Wszystko podłączone zostało prawidłowo ? Kostka 8pin oraz kabelek od masy do obudowy radia.

Ważne jest zachowanie nazw katalogów na pendrive czyli CD01 CD02 itd i dopiero do katalogów wrzucamy pliki mp3.

Zmiana pomiędzy radiem a zmieniarką odbywa się bodajże za pomocą przycisku MODE

Mówimy o radiu jak na foto?

http://img3.sprzedajemy.pl/540x405_radio-samochodowe-au-924178.jpg

Szczerze mówiąc jeśli działa zmieniarka CD oryginalna to zawsze mp3 zmieniarki z takimi radiami śmigały.

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

Na zdjęciu z pierwszego postu zaznaczylem na czerwono przełącznik z opisu który powinien dawać wybór między zmieniarką a emulatorem?

Wogole jest dodawany do zestawu? Więc chyba jest możliwość podłaczenia obydwu urządzeń?

http://s14.postimage.org/mshmzs9yl/30546086.jpg

<br /><br />

Pytałem bezpośrednio producenta Yatour od którego mam zmieniarki o ten przełącznik i odpisał mi że w starszych wersjach zmieniarek takie przełączniki były stosowane, natomiast przy tych które obecnie sprzedajemy ten przełącznik jest zbyteczny ... Po podłączeniu wszystkiego jest możliwość zmiany źródła MP3 a CD z poziomu radia.

Dodam jeszcze że było to sprawdzone u klienta i z poziomu radia przełącza się na dowolne źródło MP3/CD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wszystko jest orginalne bez żadnych zmian. Radio steruje zmieniarką. Co do emilatora to ok bo znalazłem na forum bez problemu ale chodzi mi bardziej o emulator napędu zmieniarki cd! Bo bez sensu byłoby wywalić 3stówki i nici z takiego urządzenia!

---------- Post dopisany 13-07-2012 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2012 at 09:56 ----------

klaczek84. Niestety zakupiłem zmieniarkę mp3/sd i nici z tego zakupu bo nie działa! Będę musiał chyba pomyśleć o zmianie radia na Concert 1 bo to pociągnie tylko zastanawiam się czy będzie wszystko pasować bez ingerencji w kable! Pozdro

Czy kolega może u mnie zakupił zmieniarkę ?

Wszystko podłączone zostało prawidłowo ? Kostka 8pin oraz kabelek od masy do obudowy radia.

Ważne jest zachowanie nazw katalogów na pendrive czyli CD01 CD02 itd i dopiero do katalogów wrzucamy pliki mp3.

Zmiana pomiędzy radiem a zmieniarką odbywa się bodajże za pomocą przycisku MODE

Mówimy o radiu jak na foto?

http://img3.sprzedajemy.pl/540x405_radio-samochodowe-au-924178.jpg

Szczerze mówiąc jeśli działa zmieniarka CD oryginalna to zawsze mp3 zmieniarki z takimi radiami śmigały.

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

Na zdjęciu z pierwszego postu zaznaczylem na czerwono przełącznik z opisu który powinien dawać wybór między zmieniarką a emulatorem?

Wogole jest dodawany do zestawu? Więc chyba jest możliwość podłaczenia obydwu urządzeń?

http://s14.postimage.org/mshmzs9yl/30546086.jpg

<br /><br />

Pytałem bezpośrednio producenta Yatour od którego mam zmieniarki o ten przełącznik i odpisał mi że w starszych wersjach zmieniarek takie przełączniki były stosowane, natomiast przy tych które obecnie sprzedajemy ten przełącznik jest zbyteczny ... Po podłączeniu wszystkiego jest możliwość zmiany źródła MP3 a CD z poziomu radia.

Dodam jeszcze że było to sprawdzone u klienta i z poziomu radia przełącza się na dowolne źródło MP3/CD

Kolego, mam jedno pytanie. Zakupiłem niedawno yatur-a i podpiąłem pod rns-d. niestety ale widzę , że pomimo podpięcia kabelka masy do obudowy radia ciągle są przenoszone jakieś zakłócenia od pracującego silnika. Ma to miejsce tylko przy trybie pracy ze zmieniarką. Masz jakieś informacje o podobnych problemach tudzież możliwych rozwiązaniach takiego problemu? Nie ukrywam iż pomimo, że są to zakłócenia słyszalne głównie przy przechodzeniu z utworu na następny to daje się wyłapać i drażni takiego perfekcjonistę jak ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wszystko jest orginalne bez żadnych zmian. Radio steruje zmieniarką. Co do emilatora to ok bo znalazłem na forum bez problemu ale chodzi mi bardziej o emulator napędu zmieniarki cd! Bo bez sensu byłoby wywalić 3stówki i nici z takiego urządzenia!

---------- Post dopisany 13-07-2012 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2012 at 09:56 ----------

klaczek84. Niestety zakupiłem zmieniarkę mp3/sd i nici z tego zakupu bo nie działa! Będę musiał chyba pomyśleć o zmianie radia na Concert 1 bo to pociągnie tylko zastanawiam się czy będzie wszystko pasować bez ingerencji w kable! Pozdro

Czy kolega może u mnie zakupił zmieniarkę ?

Wszystko podłączone zostało prawidłowo ? Kostka 8pin oraz kabelek od masy do obudowy radia.

Ważne jest zachowanie nazw katalogów na pendrive czyli CD01 CD02 itd i dopiero do katalogów wrzucamy pliki mp3.

Zmiana pomiędzy radiem a zmieniarką odbywa się bodajże za pomocą przycisku MODE

Mówimy o radiu jak na foto?

http://img3.sprzedajemy.pl/540x405_radio-samochodowe-au-924178.jpg

Szczerze mówiąc jeśli działa zmieniarka CD oryginalna to zawsze mp3 zmieniarki z takimi radiami śmigały.

---------- Post dopisany at 13:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

Na zdjęciu z pierwszego postu zaznaczylem na czerwono przełącznik z opisu który powinien dawać wybór między zmieniarką a emulatorem?

Wogole jest dodawany do zestawu? Więc chyba jest możliwość podłaczenia obydwu urządzeń?

http://s14.postimage.org/mshmzs9yl/30546086.jpg

<br /><br />

Pytałem bezpośrednio producenta Yatour od którego mam zmieniarki o ten przełącznik i odpisał mi że w starszych wersjach zmieniarek takie przełączniki były stosowane, natomiast przy tych które obecnie sprzedajemy ten przełącznik jest zbyteczny ... Po podłączeniu wszystkiego jest możliwość zmiany źródła MP3 a CD z poziomu radia.

Dodam jeszcze że było to sprawdzone u klienta i z poziomu radia przełącza się na dowolne źródło MP3/CD

Kolego, mam jedno pytanie. Zakupiłem niedawno yatur-a i podpiąłem pod rns-d. niestety ale widzę , że pomimo podpięcia kabelka masy do obudowy radia ciągle są przenoszone jakieś zakłócenia od pracującego silnika. Ma to miejsce tylko przy trybie pracy ze zmieniarką. Masz jakieś informacje o podobnych problemach tudzież możliwych rozwiązaniach takiego problemu? Nie ukrywam iż pomimo, że są to zakłócenia słyszalne głównie przy przechodzeniu z utworu na następny to daje się wyłapać i drażni takiego perfekcjonistę jak ja...

Kolego marekg, mój znajomy miał podobny problem i z tego co pamiętam to założył filtr przeciwzakłóceniowy na kabel zasilający od zmieniarki albo radia, już nie pamiętam dokładnie ale ten sam problem występuje czasami po podłączeniu radia CB do wtyczki zapalniczki. po zastosowaniu takiego filtra zakłócenia znikają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz coś takiego w ofercie?

[h=2]Dension Gateway 300 Audi MINI-ISO[/h]


Tzn. czy mam ten przełącznik mp3/zmieniarka CD ?
Nie, nie mam ponieważ te moje zmieniarki można podłączyć równolegle z oryginalną zmieniarką CD i przełącznik nie jest wymagany. Wszystkie kabelki by podłączyć zarówno zmieniarkę mp3 oraz cd by działały razem są w zestawie. A samej zmiany, z którego źródła chcemy posłuchać muzyki dokonujemy z poziomu radia przełącznikiem AM/FM lub MODE





Pozdrawiam
Tomasz









---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

"Kolego, mam jedno pytanie. Zakupiłem niedawno yatur-a i podpiąłem pod rns-d. niestety ale widzę , że pomimo podpięcia kabelka masy do obudowy radia ciągle są przenoszone jakieś zakłócenia od pracującego silnika. Ma to miejsce tylko przy trybie pracy ze zmieniarką. Masz jakieś informacje o podobnych problemach tudzież możliwych rozwiązaniach takiego problemu? Nie ukrywam iż pomimo, że są to zakłócenia słyszalne głównie przy przechodzeniu z utworu na następny to daje się wyłapać i drażni takiego perfekcjonistę jak ja..."

Szczerze mówiąc masz takie autko jak i ja i u mnie zakłócenia nie występują. Polecam spróbować założyć filtr przeciwzakłóceniowy na kabel zasilający.
Nie są drogie na allegro:
Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Edytowane przez Tommy01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Szukam adaptera Dension Gateway 300 Audi MINI-ISO z obsługą ID3 Tag

https://car-tronic.pl/dension-gateway-300-audi-mini-iso-p3551.html

coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choodyy, pisałeś przedtem o zmieniarce od Viakena.

Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji

Ma ktoś taką? Cena korzystniejsza od tych na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommy01 czy ten twój emulator będzie działał przy radiu Delta CC bo znalazłem w jednym z opisów na allegro Zmieniarka MP3 ,SD , USB, AUDI SKODA VW SEAT 8pin (2595610266) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ze działa przy radiu delta ale czy delta cc już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommy01 czy ten twój emulator będzie działał przy radiu Delta CC bo znalazłem w jednym z opisów na allegro Zmieniarka MP3 ,SD , USB, AUDI SKODA VW SEAT 8pin (2595610266) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ze działa przy radiu delta ale czy delta cc już nie

Pisze też że działa z Chorus 1, a Chorus 1 nie ma złącza na zmieniarkę w ogóle z tego co tu wyczytałem na forum, więc chyba jakaś lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tommy01 czy ten twój emulator będzie działał przy radiu Delta CC bo znalazłem w jednym z opisów na allegro Zmieniarka MP3 ,SD , USB, AUDI SKODA VW SEAT 8pin (2595610266) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ze działa przy radiu delta ale czy delta cc już nie

Akurat podałeś linka nie do mojej aukcji. Sprzedający wprowadza w błąd klientów. Tak jak kolega Marcin6 zauważył zmieniarki nie działają z radiem Chorus I, oraz według mnie nie będzie działało i radyjko Delta CC z zmieniarkami MP3. Ogólnie nieco poszukałem i z radiem ponoć współpracują jedynie dwie oryginalne zmieniarki CD (Alpine) Ti Kan: Audi Radios

Natomiast nigdy nie sprawdzałem jak jest w praktyce z podłączeniem zmieniarki mp3 także jeśli kiedyś będziesz przejeżdżał przez Łódź odezwij się sprawdzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do działania tych zmieniarek, jak podłączę pena i kartę pamięci to jakoś się między nimi przełącza czy urządzenie po prostu je widzi jako jedna pamięć??

Co do działania w podanym przez Ciebie powyższym przypadku - zmieniarka Yatour odczyta tylko jeden nośnik pamięci (ten, który był wpięty pierwszy).

Nie ma możliwości przełączania między kartą SD a PenDrive'm.

Istnieje natomiast możliwość przełączania między slotami pamięci (SD, USB) a wejściem AUX (za pomocą przycisku na Navi - RADIO/CD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do działania tych zmieniarek, jak podłączę pena i kartę pamięci to jakoś się między nimi przełącza czy urządzenie po prostu je widzi jako jedna pamięć??

Co do działania w podanym przez Ciebie powyższym przypadku - zmieniarka Yatour odczyta tylko jeden nośnik pamięci (ten, który był wpięty pierwszy).

Nie ma możliwości przełączania między kartą SD a PenDrive'm.

Istnieje natomiast możliwość przełączania między slotami pamięci (SD, USB) a wejściem AUX (za pomocą przycisku na Navi - RADIO/CD)

tak naprawdę zależy od producenta, ja mam zakupiony z viakena (tak tego od kabli) i u mnie np jest ogolnie CD8 folderów ale CD1 to slot dla SD karty Sloty 234567 to USB na pen drivie a CD8 to na auxa... (Tak oczywiście jest gdy wszystko jest podłączone) wiem ze Hadron ma tak ze przełącznik kaseta/zmieniarka lub płyta/zmieniarka przełacza SD/USB/AUX...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...