Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting panowie do czego jest ta czarna kostka? bo niebieska wiadomo idzie do radia a co z czarna?

A od czego te kostki? Od zmieniarki mp3? Z tego co wiem, to w czarną kostkę możesz podłączyć oryginalną zmieniarkę, i potem wybierać czy słuchasz zmieniarki mp3 czy oryginalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting panowie do czego jest ta czarna kostka? bo niebieska wiadomo idzie do radia a co z czarna?

A od czego te kostki? Od zmieniarki mp3? Z tego co wiem, to w czarną kostkę możesz podłączyć oryginalną zmieniarkę, i potem wybierać czy słuchasz zmieniarki mp3 czy oryginalnej.

Racja jest to kostka do której podłączasz niebieską wiązkę z przejściówki po to aby obsługiwać oryginalną zmieniarkę razem z cyfrową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie mając ori zmieniarki nie potrzebuje przejściowki która dostałem w komplecie.z jednej strony czerwona kostka a z drugiej trzy kolorowa.poprostu od razu wpinam ta niebieską do tych które mam w instalacji i wszystko ma działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie mając ori zmieniarki nie potrzebuje przejściowki która dostałem w komplecie.z jednej strony czerwona kostka a z drugiej trzy kolorowa.poprostu od razu wpinam ta niebieską do tych które mam w instalacji i wszystko ma działać

Będzie działać jak zrobisz tak jak piszesz, ta przejściówka jest dla osób, które mają połączone radio z FISem, i/lub mają aktywny tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Samych modułów jeszcze nie mam, będę zamawiał w najbliższym czasie. Jeśli byłby ktoś zainteresowany to mogę zamówić więcej.

Pozdrawiam

Edytowane przez Tommy01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie zajmuję się sprzedażą zmieniarek także myślę że nie powinienem polecać dalej sprzedającego na forum.

Edytowane przez Tommy01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie mając ori zmieniarki nie potrzebuje przejściowki która dostałem w komplecie.z jednej strony czerwona kostka a z drugiej trzy kolorowa.poprostu od razu wpinam ta niebieską do tych które mam w instalacji i wszystko ma działać

Będzie działać jak zrobisz tak jak piszesz, ta przejściówka jest dla osób, które mają połączone radio z FISem, i/lub mają aktywny tył.

kolego mam licznik z fisem tylko jeszcze nie bylo kiedy polaczyc radia z licznikiem...jesli polacze sie bezposrednio z zielonek kostki radia do licznika to rds nie bedzie wyswietlany bez zastosowania tej przejsciowki? poza tym glosniki z tylu mam tyle ze nie graja pod nie ori radie graly pod concertem juz nie chca ale problem pewnie tkwi w napieciu do wzmaka bo jest za male

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką zmieniarkę jak w pierwszym poście i zastanawia mnie czy wszyscy posiadacze słyszą w głośnikach zakłócenia. bo u mnie podczas słuchana mp3 słychać podczas jazdy świst?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też wszystko OK. Mam jeszcze zamontowany wzmacniacz nie ori audi pod radio concert ii (który też mógłby wytwarzać jakieś zakłócenia) ale nic się nie dzieje. Dźwięk jest jak najbardziej w porządku. Spróbuj zamontować u kogoś innego w samochodzie i sprawdzić czy tam się dzieje to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to jest jakaś nowa wersja Yatour? Bo mam taką, ale kupioną ze 2 lata temu ...

Jeśli z tyłu zmieniarki nie masz wyjścia micro usb to zestawu niestety nie podłączysz.

---------- Post dopisany at 03:02 ---------- Poprzedni post napisany at 02:53 ----------

mam taką zmieniarkę jak w pierwszym poście i zastanawia mnie czy wszyscy posiadacze słyszą w głośnikach zakłócenia. bo u mnie podczas słuchana mp3 słychać podczas jazdy świst?

Ostatnio pojawiło się kilka telefonów z informacją o zakłóceniach głównie użytkownicy BMW. Jest to bardzo rzadki objaw i szczerze mówiąc to tak jak wcześniej kolega pisał, najlepiej sprawdzić w innym aucie czy występuje ten sam problem. Zazwyczaj jest to wina instalacji w aucie i powinno się założyć filtr przeciwzakłóceniowy.

Czy to działa w 100% nie potwierdzę. Kilka razy zasugerowałem to klientom, aby zamontowali taki filtr i sprawdzili. Ewentualnie sprawdzili zmieniarkę w innym aucie w celu wykluczenia wadliwej mp3-ki i jak do tej pory drugi raz już nikt nie oddzwonił więc widocznie filtr pomaga.

Już sporo osób z forum zakupiło u mnie zmieniarki także należało by ich pytać czy szumy u nich występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie odnośnie fisa i zmieniarki. Jeśli chce żeby było wyświetlane info na liczniku muszę dawać ta przejścowke czy nie. Dzisiaj chce zamontować zmieniarke ale temat rds w liczniku będę ogarniał w późniejszym czasie a nie chce robić sobie dwa razy roboty. Dać od razu ta przejścowke która dostałem czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zmieniara zamontowana myslalem zeby dac ja do wizytownika kolo przycisku od awaryjnych ale ostatecznie wyladowala w schowku

I co, podłączyłeś z przejściówką czy bez? Sorki że nie odpisałem wcześniej, ale nie zaglądałem do tematu. Wydaje mi się że jak masz pojedynczą wtyczkę do zmieniarki, to przejściówka nie jest potrzebna. U mnie kostka od zmieniarki była połączona z kostkami od FISa i wyjścia na wzmacniacz, a z drugiej strony były gniazda do oryginalnych kostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...