Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie (szczególnie do użytkownika 'fidotp').

Kupiłem zmieniarkę DMC od firmy Viaken w Krakowie (199 PLN) i wszystko OK, jestem zadowolony :)

Tylko jak przeciągnąć kable do schowka, tak jak przy ori zmieniarce? Czy trzeba coś rozkręcać (schowek)/odginać/itp?

Chcę podobnie jak kolega schować urządzenie w schowku u góry, tylko boję się coś połamać,itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkręciłem cały schowek.

To tylko kilka śrubek.:decayed:

Całość idzie w dół i wtedy masz dobry dostęp do podciągnięcia kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wypowiedzi użytkowników zmieniarki radiowej (Yatour) Bo takowy sprzęt chcę zakupić :)

Co chciał bym wiedzieć:

Jak gra?

Szumy?

Czy warto?

Ile utworów na folderze max?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wypowiedzi użytkowników zmieniarki radiowej (Yatour) Bo takowy sprzęt chcę zakupić :)

Co chciał bym wiedzieć:

Jak gra?

Szumy?

Czy warto?

Ile utworów na folderze max?

Dobrze.

Brak.

Warto.

6x99

:wink:

Wysłane z mojego GT-N7100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze.

Brak.

Warto.

6x99

:wink:

U mnie odpowiedzi takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wam koledzy dziękuje za wypowiedzi na temat zmieniarki :)

Sprzęt już zamówiony ciekawe jak będzie się sprawował hehe...

A jeszcze jedno mam pytanie do wszystkich którzy mają umieszczone zmieniarki w schowku auta chodzi mi o montaż (położyć ją luzem czy lepiej przymocować do ścianki schowka) może ktoś z was opisze jakiś fajny i dobry sposób na montaż zmieniarki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzem to nie bardzo.

Ja mam podwieszoną u góry,złapałem dwoma opaskami zaciskowymi.

Trzeba dobrze zajrzeć by ją zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podjechałem po zmieniarkę do Tommy01, sprawdziliśmy przed kupnem czy wszystko ok. :good:

Jeżeli ktoś miałby problemy z działaniem jakiegoś pendrive'a, to polecam program HP USB Disk Storage Format Tool (pendrive formatowany przez Windows nie chciał działać).

U siebie też dałem luzem i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podjechałem po zmieniarkę do Tommy01, sprawdziliśmy przed kupnem czy wszystko ok. :good:

Jeżeli ktoś miałby problemy z działaniem jakiegoś pendrive'a, to polecam program HP USB Disk Storage Format Tool (pendrive formatowany przez Windows nie chciał działać).

U siebie też dałem luzem i jest ok.

A jednak powalczyłeś z pendrivem :). Ciekawe bo byłem przekonany tak jak mi producent pisał, że niektórych producentów pamięci przenośne mogą nie działać a może chodzi jedynie o odpowiednie formatowanie.

Zmieniarka już zainstalowana ?

Pamiętasz o danych do FV ? ;) podeślij na priv w wolnej chwili i podaj email.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Jako, że nie mogę pisać nowych tematów, chciałbym poprosić o poradę szanownych kolegów.

Kilka dni temu stałem się użytkownikiem służbowego Audi A4 allroad quattro facelifting, z 2013roku. 177 km diesel manual.

Oczywiście jak to służbowe - ma wszystko w standardzie.

W tym radio - AUDI CHORUS.

Chciałbym słuchać muzyki z MP3 - najlepiej z pendrive, jednak to radio ma tylko możliwość odtwarzania płyt audio.

Już nawet FORDy w standardzie mają port USB :P

Czy możecie polecić mi jakieś rozwiązanie, które będzie niedrogie, skuteczne i nie będzie się rzucało w oczy leasingodawcy ?

Pozrawiam,

SPajda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podjechałem po zmieniarkę do Tommy01, sprawdziliśmy przed kupnem czy wszystko ok. :good:

Jeżeli ktoś miałby problemy z działaniem jakiegoś pendrive'a, to polecam program HP USB Disk Storage Format Tool (pendrive formatowany przez Windows nie chciał działać).

U siebie też dałem luzem i jest ok.

U mnie jak próbowałem podłączyć pendrive 8~16GB to Windows proponował format na NTFS - wystarczyło wybrać FAT32 i wszystko śmiga.

BTW - ma ktoś problem z nieodczytywaniem pojedynczych utworów?

Zamiast muzyki same trzaski i piski, jakby plik był uszkodzony...

Może to ma coś wspólnego z bitrate`m ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić mi jakieś rozwiązanie, które będzie niedrogie, skuteczne i nie będzie się rzucało w oczy leasingodawcy ?

Przecież masz w tym temacie rozwiązanie.Poczytaj trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak powalczyłeś z pendrivem :). Ciekawe bo byłem przekonany tak jak mi producent pisał, że niektórych producentów pamięci przenośne mogą nie działać a może chodzi jedynie o odpowiednie formatowanie.

Zmieniarka już zainstalowana ?

Pamiętasz o danych do FV ? ;) podeślij na priv w wolnej chwili i podaj email.

Zmieniarka zamontowana, kable przeszły przez otwory w schowku, więc obyło się bez jakichkolwiek przeróbek.

Co do danych do faktury, to przesyłałem na maila z Allegro, ale może nie doszło, więc dam jeszcze na PW.

U mnie jak próbowałem podłączyć pendrive 8~16GB to Windows proponował format na NTFS - wystarczyło wybrać FAT32 i wszystko śmiga.

Źle się wyraziłem, oczywiście w Windowsie wybierałem domyślny FAT32. Dopiero po formatowaniu ww. programem zmieniarka zaczęła czytać mój pendrive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić mi jakieś rozwiązanie, które będzie niedrogie, skuteczne i nie będzie się rzucało w oczy leasingodawcy ?

Przecież masz w tym temacie rozwiązanie.Poczytaj trochę.

Wielkie dzięki za pomoc, nie muszę już przekopywać milionów postów, żeby uzyskać potrzebną pomoc. Gitara post !:banan:

Koledzy mają stare radyjka, i im wszystko działa. Super.

Ja mam funkiel nówka radio, i nie wiem jak się do tego zabrać

Sprzedawca z tej aukcji:

ADAPTER BLUETOOTH USB AUDI CHORUS CONCERT NAVI + (3361422155) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Twierdzi, że do mojego radia ten adapter nie będzie pasował.

Jutro wrzucę fotkę mojego radia, bo wasze wyglądają zupełnie inaczej niż moje.

W konfiguracji tylko informacja:

System audio "Chorus", odtwarzacz CD, 4 głośniki (standardowy standard)

Czy do mojego radia podejdzie przejściówka od Tommy01 ?

---------- Post dopisany 09-07-2013 at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2013 at 23:06 ----------

Takiego radia nie znalazłem na forum...

2013_07_09_08_44_06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spajda nie podejdzie ani ten adapter z linku ani kabel, u ciebie potrzeba bardziej wyrafinowanego urządzenia, np. firmy dension. O ile w ogóle da się podłączyć bo nie wiem czy chorus z B8 ma wejście na zmieniarkę, ale nie kojarzę żeby były chorusy ze zmieniarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...