Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak powalczyłeś z pendrivem :). Ciekawe bo byłem przekonany tak jak mi producent pisał, że niektórych producentów pamięci przenośne mogą nie działać a może chodzi jedynie o odpowiednie formatowanie.

Zmieniarka już zainstalowana ?

Pamiętasz o danych do FV ? ;) podeślij na priv w wolnej chwili i podaj email.

Zmieniarka zamontowana, kable przeszły przez otwory w schowku, więc obyło się bez jakichkolwiek przeróbek.

Co do danych do faktury, to przesyłałem na maila z Allegro, ale może nie doszło, więc dam jeszcze na PW.

Dane otrzymałem, wystawie FV i wyśle Ci skan na maila, a jak będziesz w okolicy to możesz wpaść po jej odbiór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zakupiłem zmieniarkę yatour, ale u mnie co nie teges

po pierwsze sieje/szumi jak jest cicho zarówno gdy silnik pracuje jak i na postoju tylko z włączonym radiem

po drugie ciężko załapuje , nieraz trzeba kilka razy włączyć-wyłączyć radio żeby zaskoczyła

współpracuje z RNS-D co można sprawdzić bo to że nie chcę się włączyć naprawdę wku.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złóż reklamację.

Może jakaś wada fabryczna.

U mnie brak jakichkolwiek zakłóceń.

Ewentualnie filtr na zasilanie radia załóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zakupiłem zmieniarkę yatour, ale u mnie co nie teges

po pierwsze sieje/szumi jak jest cicho zarówno gdy silnik pracuje jak i na postoju tylko z włączonym radiem

po drugie ciężko załapuje , nieraz trzeba kilka razy włączyć-wyłączyć radio żeby zaskoczyła

współpracuje z RNS-D co można sprawdzić bo to że nie chcę się włączyć naprawdę wku.....

Ja mam tą zmieniarkę z RNS-D i działa dobrze ale faktycznie zakłócenia są z tego co się dowiedziałem z tym radiem tak się dzieje ale u mnie nie słychać tego jakoś mocno trzeba się wsłuchać. Żeby wyeliminować zakłócenia trzeba dać filtr na zasilaniu i jest spoko

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdzę że mocno to słychać , muszę wyciszyć i tak jak kolega mówi trzeba się wsłuchać

jaki filtr założyć , może ktos przykład podać

ale najbardziej denerwuje to że nie zawsze zaskakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat tego problemu nie mam ze nie zaskakuje co do filtra gdzieś miałem link na allegro musze poszukać

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 20-07-2013 at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2013 at 22:26 ----------

SINUSLIVE EF-10 12V/10A FILTR CB ANTYZAKŁÓCENIOWY (3310388307) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to jest ten filtr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie Concert II + Blaupunkt Mp3 Bluetooth Interface w tym wątku:

http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/concert-ii-blaupunkt-mp3-bluetooth-interface-problem-podlaczeniem-271252/

Na dzień dzisiejszy, mogę podsumować sprzęt pozytywnie. Wszystko działa na 95%.

Te 5% in minus, to bluetooth, który nie zawsze łączy się automatycznie z telefonem. Wtedy muszę zrobić to ręcznie z ekranu telefonu (SGS2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Densiona z BT, nie mogę narzekać :) Nie wiem jak inne zmieniarki, ale ta bez problemu przełącza się po katalogach, więc nie trzeba mieć tylko kilku katalogów, no i czyta więcej niż 99 utworów w katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz radyjko ?

Bo Concert II czyta tylko 6 folderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź koledzy, mam concerta 2 i szkoda mi schowka pod radiem żeby wsadzać coś 2din, a powiedzcie mi trzeba sie bawić w track1..2.. itd? bardziej mi chodziloby na przyklad jak wrzuce 2 godzinnny state of trance jak to bedzie smigac :decayed: a i 6 folderow to nie problem i tak lepiej niz z plyt, ktore do tej pory ciorałem ale jak to bywa zaczął sie zacinać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzucam sety po 2h i brakuje mi miejsca na pendrivie 8gb, żeby zapełnić jeden folder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz radyjko ?

Bo Concert II czyta tylko 6 folderów.

Concert 2. I nie chodzi mi o foldery na głównym pniu, bo te dension czyta tylko 4 (5 folder to odtwarzanie wszystkich piosenek ze wszystkich folderów, 6 to chyba iphone), ale o to, że w każdym z tych 4 folderów możesz mieć jeszcze inne i bez problemu przełączać się między nimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do panów którzy mają BOSE i nie oryginalne radio + adapter. Czy nie macie problemów z tym? tzn Buczenia świstów gwizdów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdzę że mocno to słychać , muszę wyciszyć i tak jak kolega mówi trzeba się wsłuchać
jaki filtr założyć , może ktos przykład podać
ale najbardziej denerwuje to że nie zawsze zaskakuje


Jeśli możesz to sprawdź czy problem występuje również jeśli zmienisz pendrive lub zamiast niego włożysz kartę pamięci SD
Może to wina pendrive`a. Jeśli będzie tak samo to pisz na mojego maila z allegro wymienimy zmieniarkę.
Edytowane przez Tommy01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź koledzy, mam concerta 2 i szkoda mi schowka pod radiem żeby wsadzać coś 2din, a powiedzcie mi trzeba sie bawić w track1..2.. itd? bardziej mi chodziloby na przyklad jak wrzuce 2 godzinnny state of trance jak to bedzie smigac :decayed: a i 6 folderow to nie problem i tak lepiej niz z plyt, ktore do tej pory ciorałem ale jak to bywa zaczął sie zacinać :facepalm:

Do setów polecam taki program jak Rzeźnik MP3. Trzy kliknięcia i program dzieli cały set na pliki o wybranym czasie np: 6 minut

Potem słuchając seta łatwiej przejść do wybranego momentu seta, nie trzeba przewijać np 40minut :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...