Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.12.2018 o 06:31, Exilius napisał:

Zakupiłeś te zmieniarkę ? Jak odczucia ? Sam się zastanawiam nad nia. Może ktoś jeszcze posiada takowa ? 

Nie kupilem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, davidoff82 napisał:

Nie kupilem 

Ja zakupiłem te

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7679181671

czekam za paczką ?

Nic nie reklamuje żeby nie było ;) Pierwszy link z brzegu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj recenzje. W szczególności czy podczas sluchania muzy z pendrive da się odebrac połączenie bez jego wyciągania ... 

Inaczej w jaki sposób odbywa się przełączanie pomiędzy źródłami dźwięku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam pierwszy problem... Jak podpinam emulator to nie działają głośniki z tyłu i subufer... Miał ktoś może tak ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Exilius napisał:

Właśnie mam pierwszy problem... Jak podpinam emulator to nie działają głośniki z tyłu i subufer... Miał ktoś może tak ??

 

Pewnie odpinasz całą czarna wtyczke z radia.

Wklej foto wtyki z emulatora i tej ktora byla wczesniej w radiu.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się ... Czarna wtyczka jest w jednej części ? Pewnie muszę dokupić jakaś przejściówkę żeby ją rozbić na zmieniarka + reszta ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo przejściówka albo musisz z niebieskiej wtyczki ze zmieniarki poprzekładać piny do swojej czarnej wtyczki z radia. Wtedy wszystko bedzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie zabawa na dziś ;) Jutro ogarnę i dam znać jak działa emulator ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati z doswiadczenia wiem, ze lepiej zrobic na odwrot, czyli jedną całą wtyczkę rozdzielić na 3 pojedyncze hehe ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i tak. Z tym że najpierw trzeba kupić nowe wtyczki, a tak mozna zrobic wszystko z miejsca bez dodatkowych zakupów:)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zamówię adapter ;d za dużo zabawy z tymi pinami xd może do piątku przyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak obsługa tego ustrojstwa? W szczególności jak smiga blutu i czy trzeba wyciagnac pendrive zeby uruchomic blutu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to tylko sprawdziłem jak po aux działa ? Jak mi tył nie grał to wolałem pierw to rozwiązać ;) Czekam za adapterem to wtedy zdam relacje jak dziala przełączanie pomiędzy źródłami dźwięku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2018 o 20:44, davidoff82 napisał:

A jak obsługa tego ustrojstwa? W szczególności jak smiga blutu i czy trzeba wyciagnac pendrive zeby uruchomic blutu? 

Emulator sprawdzony ;)

Jak jest podpięty pendrive i AUX to pierwszeństwo ma pendrive. Jak się odepnie pendrive to zaczyna muza lecieć z AUX. 

Z bluetooth sprawa wygląda dużo lepiej ;)

Telefon mam połączony przez bluetooth ze zmieniarka ( robi za zestaw głośnomówiący + można przez niego puszczać muzykę)

I jeżeli leci muzyka z pendrive a włączę muzykę a yt bądź z jakiegoś odtwarzacza na telefonie to zaczyna puszczać muzykę przez bluetooth, jak wyłączę odtwarzanie na telefonie to sam przerzuca na pendrive'a. Dla mnie super rozwiązanie.;)

Jakość z pendrive / AUX taką jak CD. Bluetooth ciut ciszej od CD gra ale czysto.

Zestaw głośnomówiący może być. Ale ja mam oryginalny w audi i na pewno jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

20190213_142749-756x1008.jpg

Gdzie podpiąć te dwa lub jeden brązowy (masa) przewod. To ori wiazka pod ori zmieniarke. Przewód ma być podpięty pod BNS 5.0 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz omomierz sprawdź, na który pin przychodzą te przewody, ale wydaje mi się, że to będą jakieś GND - masy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewód jak widać.20190213_150254-1008x756.jpg

Przewód idzie do pinu 3 zmieniarki. Wychodzi na to że to masa zmieniarki. Teraz podpiąć to bezpośrednio gdzieś to jakiegoś punktu masowego czy jest gdzieś miejsce w kostce radia 

Edytowane przez Grzyb01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...