Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam właśnie tego typu zmieniarką u siebie już długi czas, działa bez zastrzeżeń... Najpierw była w zwykłym concercie, teraz mam pod rnse... 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2019 o 16:31, kaju napisał:

Sprzedaj tego kapxia i kup androida. Ja po 8 latach miałem dość rnse i tak zrobiłem, jedyne czego żałuję to to, że tyle z tym zwlekałem... 

A bose dziala dobrze z takim radiem? i mozna podlaczyc fabryczne mikrofony z podsufitki? @kaju jakie byś radio polecał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznego mikrofonu nie potrzeba bo jest wbudowany i działa prawidłowo. Bose też mi działa jak należy, nie ma z tym żadnego kłopotu. Ja mam Xtrons dedykowany do b6/7/exeo, kierownica też działa jak należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaju A jak z uruchamianiem tego cuda? Długo musisz czekać?

Edytowane przez sonic88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze uruchomienie około minuty, potem jest na uśpieniu, więc jak wloze kluczyk do stacyjki to sporo szybciej reaguje i zaczyna grać niż rnse. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kaju napisał:

Pierwsze uruchomienie około minuty, potem jest na uśpieniu, więc jak wloze kluczyk do stacyjki to sporo szybciej reaguje i zaczyna grać niż rnse. 

to?

 

 

Edytowane przez MarcinL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miał ktoś z was problem z gorszą jakością dźwięku z emulatora zmieniarki?
W tym momencie u mnie z USB/BT/SD jest o wiele gorsza jakość niż ze zwykłego FM..
Wie ktoś czym to jest spowodowane?
Emulator to:

EMULATOR-ZMIENIARKI-MP3-BLUETOOTH-USB-AU
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 279 zł - EMULATOR ZMIENIARKI MP3 BLUETOOTH USB/AUX VOLVO (7728886226). Allegro.pl - Radość zakupów i...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, kamu5d napisał:

Witam, miał ktoś z was problem z gorszą jakością dźwięku z emulatora zmieniarki?
W tym momencie u mnie z USB/BT/SD jest o wiele gorsza jakość niż ze zwykłego FM..
Wie ktoś czym to jest spowodowane?
Emulator to:

EMULATOR-ZMIENIARKI-MP3-BLUETOOTH-USB-AU
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 279 zł - EMULATOR ZMIENIARKI MP3 BLUETOOTH USB/AUX VOLVO (7728886226). Allegro.pl - Radość zakupów i...

 

Ale to zmieniarka do Volvo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem taką samą tylko do Audi, nie chciałem wysyłać nieaktywnego linku do aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie proszę o potwierdzenie czy:

Emulator-BT-USB-3-0-MP3-FLAC-AUDI-SEAT-S
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 279 zł - Emulator BT USB 3.0 MP3 FLAC AUDI SEAT SKODA VW (7679181671). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
ADAPTER-ZLACZE-ISO-20-PIN-na-3x-MINI-ISO
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 16,98 zł - ADAPTER ZŁĄCZE ISO 20 PIN na 3x MINI ISO AUDI VW (6063907209). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

te 2 rzeczy w zupełności wystarczą (pnp) żeby chorus 3 (2din) odtwarzał mp3 w b7 ?

i emulator wziąść 12 pinowy ?

Edytowane przez sky2k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, sky2k napisał:

panowie proszę o potwierdzenie czy:

Emulator-BT-USB-3-0-MP3-FLAC-AUDI-SEAT-S
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 279 zł - Emulator BT USB 3.0 MP3 FLAC AUDI SEAT SKODA VW (7679181671). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
ADAPTER-ZLACZE-ISO-20-PIN-na-3x-MINI-ISO
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 16,98 zł - ADAPTER ZŁĄCZE ISO 20 PIN na 3x MINI ISO AUDI VW (6063907209). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

te 2 rzeczy w zupełności wystarczą (pnp) żeby chorus 3 (2din) odtwarzał mp3 w b7 ?

i emulator wziąść 12 pinowy ?

Zamawiasz sam emulator i w wiadomości dla sprzedającego podajesz ze kostka ma być 12 pin. Nic więcej nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

kupiłem sobie adapter Bluetooth > AUX. Taki - KLIK

1. Żeby go podłączyć do Concert (chyba 2. - CD) rozumiem, że potrzebuję kabla z emulatorem zmieniarki czy sam kabel? Jeśli tak to jaki?

2. Czy będzie jakaś różnica na wtyczkach AUX i cinch?

3. Chciałbym wszystko upchać z tyłu radia. Czy jest jakaś opcja, żeby gdzieś tam z radia podłączyć zasilanie do tego adaptera? Nie ma wbudowanego akumulatora i odpala się po podaniu napięcia więc byłoby super gdyby to schować i nie mieć kabla pociągniętego do zapalniczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam rns-e a4 b7 2005 potrzebuje w miarę dobry i nie za miliony emulator konkretnie chodzi o to aby odpalić muzykę z pena ewentualnie podłączyć kom jakieś sprawdzone :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, 4yest napisał:

witam mam rns-e a4 b7 2005 potrzebuje w miarę dobry i nie za miliony emulator konkretnie chodzi o to aby odpalić muzykę z pena ewentualnie podłączyć kom jakieś sprawdzone :)?

2 posty wyżej masz podane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido wydaje mi się że Twój komentarz jest nie na miejscu więc proszę oszczędź sobie tego typu określeń skoro nie znasz człowieka faktycznie przeoczyłem to niestety problemy z matrycą na laptopie i stąd mój błąd :) Ja Cię nie obrażam więc tego samego oczekuje od Ciebie to forum więc powinno zachowywać się w cywilizowany sposób sorki jeszcze raz za tamtego posta (spam ) i dziękuję za odpowiedź :) miłego dnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie musisz mieć problemy z matrycą żeby nie zauważyć dwa posty wyżej :D ja podejrzewam tak jak napisał FIDO nie chciało Ci się czytac całego tematu to zapytałeś znów :P ale mniejsza o to.
 

Ja od siebie polecę CI yatour. Miałem w 3 autach i byłem bardzo zadowolony no i jakość dźwięku jest nawet okej. Jedyne co mnie denerwowało to to że były wybredne na pendrivy i karty. Jedne działały inne nie mimo tego samego formatowania i standardu USB.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już ci mówię :) Laptop spadł i poziome paski na tyle duże że ciężko to było ogarnąć. posty wcześniej czytałem i właśnie dużo poleca yatour a pytanie czy ktoś się orientuje czy w  tym ostatnim emulatorze co opisał pila24 też są problemy z "wybrednością na karty i peny >?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, 4yest napisał:

no już ci mówię :) Laptop spadł i poziome paski na tyle duże że ciężko to było ogarnąć. posty wcześniej czytałem i właśnie dużo poleca yatour a pytanie czy ktoś się orientuje czy w  tym ostatnim emulatorze co opisał pila24 też są problemy z "wybrednością na karty i peny >?

To nowsza konstrukcja i nie słyszałem by miała takie problemy,nie wiem aczkolwiek który emulator ma lepszą jakość dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natknąłem się ostation na zmieniarke bluetooth polskiej firmy Juna JAUX_BT-02 wygląda na alternatywe dla Dension Pro BT bo wyświetla tytuły na RNS-E. Pytanie czy ktoś ma i jak ocenia dźwięk po BT?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...