Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

Odkryłem dziś całkiem przypadkiem przegladając YT że jest możliwość przesyłania dźwięku z telefonu po BT wykorzystując ori BT. Wystarczy zainstalować aplikację Bluetooth Streamer Pro (13zł, 7 dni za darmo na testowanie) która udaje że cały czas jest połączenie telefoniczne i dzięki temu można przesyłać dźwięk. Wielkim minusem jest to że dźwięk jest mono (jakość muzyki straszna) więc brzmi to tak jak by przez telefon ktoś nam puszczał muzykę. Trochę się tym pobawiłęm i wątpie że ktoś będzie to wykorzystywał na codzień chyba żę do słuchania e-booków bo do tego jest wystarczające, ale udostępniam jako ciekawostkę, a może komuś się przyda :)

OqrspjxhFKRVfIJp1SZxfYWAcyuYvCNV_Mx5er4t
PLAY.GOOGLE.COM

Join tens of thousands of happy users, and try Bluetooth Streamer Pro for free today!!! Trying to stream music to your Bluetooth car stereo, hearing aid, or headset??? Looking for an inexpensive and wireless alternative to...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem ten emulator, o który pytałem wyżej " Zmieniarka cyfrowa  WEFA WF 606" 
I mam pytanie, czy są tutaj użytkownicy tej oto zmieniarki? Wszystko działa pięknie, tylko mam pytanie odnośnie tworzenia Katalogów CD01, CD02, CD03, CD04, CD05, CD06 i na tym się kończy, bo gdy zrobię katalog CD07 i podłączam pendrive do zmieniarki, to juz go nie czyta, dochodzi do CD06 i gdy klikam dalej to zamiast CD07, to wraca do CD01 ;) też tak macie? Ogólnie można wrzucać piosenki bez katalogów, ale jeżeli chcemy mieć posegregowane w jakis sposób to mozna zrobić właśnie te 6 katalogów, tylko pytanie czy u was tez do 6 czy jest jakis posob zeby CD07, CD08 utworzyć itd?

Edytowane przez michall51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ludzie,

posiadam a4 b6 z oryginalnym radiem concert 2 i zależy mi na słuchaniu muzyki z youtuba/spotify przez telefon przy jednoczesnym zachowaniu funkcji kierownicy multimedialnej (głównie zmiana poziomu głośności radia) 

znalazłem na alledrogo takie coś

Zmieniarka-cyfrowa-Bluetooth-VW-AUDI-Sko
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 149 zł - Zmieniarka cyfrowa Bluetooth VW, AUDI, Skoda, Seat (9104496292). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

ktoś może ma coś podobnego i może powiedzieć czy na prawdę tak to działa i czy to się podpina po prostu do radia czy jeszcze trzeba coś dokupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zmieniarka co podlinkowałeś to jest bardziej pod RNS, bo ma 12 pinów. Do Concert 2 potrzebujesz zmieniarkę z wtykiem mini ISO 8 pin plus rozgałęźnik - przejściówkę.

Poniżej zdjęcie wtyczki mini ISO

MULTISORT.PL

Wtyk Mini ISO 8pin z kompletem przewodów niebieski - Wielobranżowy Sklep Wysyłkowy Multisort - Elektronika, gadżety, optyka, lutowanie, narzędzia, pomysły na prezenty. Wygodne sposoby zamawiania...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2020 o 18:42, michall51 napisał:

tylko pytanie czy u was tez do 6 czy jest jakis posob zeby CD07, CD08 utworzyć itd?

Jest jeden.

Jak ci się uda przeprogramować radio by czytało 12 płyt w zmieniarce to i tyle katalogów utworzysz w emulatorze.

Standard to 6 płyt (emulator-katalogi po 99 utworów).

6x99 =594 MP3

'Myślę że to wystarczy na jakiś czas.

Zawsze można muzę podmienić na karcie.

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2020 o 18:20, Schmolke napisał:

Ta zmieniarka co podlinkowałeś to jest bardziej pod RNS, bo ma 12 pinów. Do Concert 2 potrzebujesz zmieniarkę z wtykiem mini ISO 8 pin plus rozgałęźnik - przejściówkę.

Poniżej zdjęcie wtyczki mini ISO

MULTISORT.PL

Wtyk Mini ISO 8pin z kompletem przewodów niebieski - Wielobranżowy Sklep Wysyłkowy Multisort - Elektronika, gadżety, optyka, lutowanie, narzędzia, pomysły na prezenty. Wygodne sposoby zamawiania...

 

tak jest, kupiłem to i działa perfekt  :)

Zmieniarka-cyfrowa-Bluetooth-Chorus-Conc
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 179 zł - Zmieniarka cyfrowa Bluetooth Chorus Concert RNS-D (8989035378). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się odpowiedzi, ale i tak zapytam. Czy jest na rynku jakaś zmieniarka, która potrafi wyświetlać tytuły utworów w Concert II/na fisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2020 o 20:37, kamil-vag napisał:

Dension seria Gateway

B5 z Concert II, czy Gateway będzie działać, z tego co zrozumiałem, działa on na DUAL CAN, radio jest podłączone pod linię CAN w liczniku, czy to wystarczy? Nie posiadam też sterowania z kierownicy, a to jest wymagane, w sumie, sam sobie odpowiedziałem... wg ich konfiguratora wychodzi że powinienem zakupić Gateway Lite BT, ale w takim przypadku, nie wyświetla TAGów.

 

Edytowane przez Talpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2019 o 20:13, michall51 napisał:

dzięki wielkie Kolego! :D 
nie zauważyłem nr postu ponieważ odczytałem zanim edytowałeś i dopisałeś numerek :D
Twój post nr 134 powinien być podwieszony na samym początku tematu! zaoszczędziło by to wielu niepotrzebnych pytań i zaśmiecaniu wątku takmi postami jak moje.
Pozdrawiam serdecznie :)

 

Jak skoczyć do postu nr 134?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Żeby nie było to dwa wieczory czytałem cały wątek i wszystkie posty. Chciałbym zadać proste męskie pytanie i na nie uzyskać odpowiedź :decayed: ponieważ odpowiedzi owszem były w tym wątku, ale są również wykluczające się wzajemnie odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie....

 

Problem dotyczy wyboru zmieniarki. Zacznę od tego iż posiadam symhony, nie stety nie wiem czy 1 czy 2. Ze zdjęć wizualnie wychodziło by że to jest symphony 2 ale głowy nie dam... puki co nie mam możliwości rozbiórki..

Z postu dowiedziałem się o zmieniarce z serii Dension gateway.... I teraz tak nie interesują mnie żadne blue toutch`e , aux`y i inne bajery związane z fisem....

Proste pytanie czy zmieniarka tego typu będzie wyświetlać na tym radiu tytuły utworów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2021 o 14:49, sahipp napisał:

Witam Panowie. Żeby nie było to dwa wieczory czytałem cały wątek i wszystkie posty. Chciałbym zadać proste męskie pytanie i na nie uzyskać odpowiedź :decayed: ponieważ odpowiedzi owszem były w tym wątku, ale są również wykluczające się wzajemnie odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie....

 

Problem dotyczy wyboru zmieniarki. Zacznę od tego iż posiadam symhony, nie stety nie wiem czy 1 czy 2. Ze zdjęć wizualnie wychodziło by że to jest symphony 2 ale głowy nie dam... puki co nie mam możliwości rozbiórki..

Z postu dowiedziałem się o zmieniarce z serii Dension gateway.... I teraz tak nie interesują mnie żadne blue toutch`e , aux`y i inne bajery związane z fisem....

Proste pytanie czy zmieniarka tego typu będzie wyświetlać na tym radiu tytuły utworów?

Żaden emulator zmieniarki nie będzie wyświetlać ci tytułu,bo radio będzie brać każdy utwór MP3 za plik audiocd. Jeśli interesuje cię wyświetlanie tytułów to musisz zainwestować min w radio bns 5.0, które czyta płyty z formatem MP3. Wracając do emulatora zmieniarki to polecam z peying na sd,USB i aux. Posiadam pół roku i jestem zadowolony. Do innych użytkowników mam komunikat, że akurat ten emulator zmieniarki nie ma potrzeby albo inaczej ?

Tworzenie katalogów cd01 itd. i wrzucenie do nich utworów spowoduje brakiem odtworzenia jakiegokolwiek utworu. Pliki wrzucamy normalnie na pena czy kartę bez żadnych katalogów i odtwarza wtedy normalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, XsioR napisał:

Żaden emulator zmieniarki nie będzie wyświetlać ci tytułu,bo radio będzie brać każdy utwór MP3 za plik audiocd.

Niektóre modele dension potrafią wyświetlać na fis tytuły piosenek,oraz wiele więcej.

Poza tym radio Concert 2 plus też wyświetla tytuły plików mp3,a gra dużo lepiej niż bns 5.0.

 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, pila24 napisał:

Niektóre modele dension potrafią wyświetlać na fis tytuły piosenek,oraz wiele więcej.

Poza tym radio Concert 2 plus też wyświetla tytuły plików mp3,a gra dużo lepiej niż bns 5.0. 

No powiem ci,że obdarowales mnie smaczkiem na temat tego emulatora,bo jeszcze się z takim nie spotkałem aby akurat miał to funkcje? 

Co do porównywania bns 5.0 z concertem 2 to musiałem akurat mieć jakąś dojechaną końcówką mocy,bo u mnie to grało klasę wyżej nic u mojego dziadka w Seicento ??

No i standardowo sp*erdolony potencjometr od głośności ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Seicento, to ty pewnie miałeś pajoniera...

Concert2+ to radio 2din z obsługą MP3. Concert2 1din nie obsługuje MP3.

Oba concerty grają bdb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem temat i już sam nie wiem. Jaką zmieniarkę czy adapter wziąć pod radio jak na zdjęciu żeby słychać muzyki w mp3 z pena. 

1.JPG

2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę polecić Dension Getaway 300 przeznaczoną do audi pod Concert II. Wyświetla nazwy utworów na FIS i jak się dobrze poszuka można dostać w dobrych pieniądzach. Poniżej jak to działa :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby był potrzebny schemat do wiązki to mogę podrzucić, bo sam kupiłem bez i z parę dobrych dni dochodziłem gdzie co idzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...