Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi


gados82

Rekomendowane odpowiedzi

Foldery od 01 do 06 masz na pendrive tak? Możesz w radiu przełączać między cd1 - cd6? Spróbuj na początek wrzucić kilka piosenek do folderu 01. Wiesz jaką zmieniarkę masz założoną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, foldery są na pendrivie. W radiu po wciśnięciu przycisku CD wyskakuje jakieś CDC5 i CDC9, wygląda mi to foldery, których nie utworzyłem. Tych 01-06 wcale nie widac. Zmieniarkę mam taką: xcarlink_nowy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przeczytaj instrukcje od niej bo moze musi byc inny uklad katalogow. Probowales z innym pendrive?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ katalogów zmieniałem kilka razy i cały czas to samo. Instrukcji niestety nie dostałem, ale chyba wybiorę się do jakiegoś elektryka. Próbowałem z dwoma pendrivami, jeden specjalnie kupiłem, żeby radyjko grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę coś od siebie i poproszę o podpowiedź.

Kupiłem densiona z bluetooth. Wszystko gra i nie buczy. Można utworzyć 5 katalogów bez limitu mp3 ( 5katalog to all in 1).

Moje uwagi po, jak jest pen wsadzony to nie odtworzymy przez blututa, jadąc samemu autem najlepiej się zatrzymać bo ciężko sięgnąć do schowka. Tak samo z rozmową przez telefon.

Jak już nie mamy pena i słuchamy przez blu muzy to i tak aby odebrać tel na radiu musimy przełączyć przycisk.

Niby nie ma pracy, ale za tę cenę myślałem, że będzie płynne przechodzenie pomiędzy tymi funkcjami pen/blu/zestaw głośn.

Na koniec pytanie do densionowców:)

Utworzyłem katalogi (wg instrukcji) od 1-5. Do każdego wrzuciłem podkatalogi z mp3. Po podłączeniu pena w samochodzie katalogi się mieszają np. 4 jako 1 odtwarza. Jak poprawnie zrobić te katalogi. tak to teraz wygląda

Kat 1 - Podkatalogi: Tiesto (25mp3), Armin(47mp3), ATB(101mp3)

Kat2 - i analogicznie z w/w

...

...

Kat5 -

Dzięki za info

Kamil

Panowie ponawiam pytanie. Jak utworzyć/nazwać/pokatalogować itp. na penie pod densiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogu 5 nie tworzysz. Jest taki program, chyba gateway indexer (czy jakoś tak) który może pomóc w indeksowaniu plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro katalog 5 to wszystkie utwory to logiczne że nie powinno go być na pendrive. Wrzucasz katalogi 1-4 i tyle. A 5 do odtwarzania wszystkiego w tym plików nie będących w żadnym katalogu.

Co do odbierania rozmów, z pendrivem wsadzonym i uruchomionym także można odebrać rozmowe. Służą chyba do tego przyciski REV i FF z czego odbiera się FF. podczas gdy gra radio trzeba wcisnąć dwa razy cd a kiedy gra cd to raz wcisnąć cd. Niestety inaczej się nie da.

Problem jest z odtwarzaniem między pendrive a telefonem bo jedyne wyjście to odłączyć pendriva faktycznie. Ja myślę aby kupić przedłużacz USB i wrzucić go do schowka żeby było łatwo odłączyć w razie potrzeby. Ale jest to u upierdliwe. Nic nie zastąpi oryginalnego rozwiązania :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Dodatkowo ciekawa rzeczą jest to, że można wrzucać podkatalogi do katalogów głównych a przechodzi się między nimi poprzez przytrzymanie REV / FF.

Mi brakowało jednak funkcji przewijania utworów więc napisałem do Dension i przysłali mi testowy software który wgrałem do zmieniarki i teraz zamiast przechodzenia między podkatalogami mam zwykle przewijanie.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeryf i Cinkers dzięki za info. Autem jeżdżę tak rzadko, że aż płaczę z tego powodu i jak tylko uda mi się do niego wejść/wyciągnąć pena/ust jak trzeba/ to zastosuje się do Waszych uwag. Dam odp od razu.

Dzięki!!

Edytowane przez asmaxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinkers, a czy Dension pozwala na odtwarzanie setów? Testowałeś może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Yatour bardzo dlugo wczytuje mi sety... czasem wogole nie czyta folderu z nimi ... O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to uzaleznione od jakosci karty? Kiedys gdzies mi sie obilo o uszy że jak sa dlugie tytuły to sobie nie radzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest masakra raz czyta folder raz w ogole go nie widzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Tyrath możesz zrobić screena pendriva, a dokładnie głównych katalogów i ich pod katalogów. Bo za nic nie mogę tego rozkminić ( CD1 i CD2 odtwarza te same mp3 z CD1, wszystko jest pomieszane, 0 logiki). Pisałem nawet do supportu densiona i zrobiłem tak jak odp. czyli update. Ale na nic się to zdało. Nie wiem czy robię błąd w nazwach głównych folderów CD1-CD4 czy jak. Dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie powinno być przypadkiem CD01, CD02 itd ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido sprawdzę jutro z samego rana, oby to było tooooo:)

.

.

.

Zmieniłem z CD1-CD4 na CD01-CD04, ale dalej odtwarza z 3 pierwszych katalogów tę samą muzykę.

POMOCY!

Edytowane przez asmaxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido sprawdzę jutro z samego rana, oby to było tooooo:)

.

.

.

Zmieniłem z CD1-CD4 na CD01-CD04, ale dalej odtwarza z 3 pierwszych katalogów tę samą muzykę.

POMOCY!

Poprawne nazwy folderów to CD1, CD2 itd. miałeś dobrze.

A używałeś tego programiku ze strony producenta do tworzenia pliku dla zmieniarki z listą utworów?

Może musisz też zrobić adaptację zmieniarki vagiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...