Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy tarcze TRW mają oznaczenia ?!


alf

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mechanik założył mi komplet hamulców TRW (?) Zrobiłem sobie wizualny przegląd owego kompletu. Nie podoba mi się powierzchnia tarcz, ranty i wygląd jakby miały pięć lat. Na klockach jest napis TRW, ale na tarczach nie znalazłem żadnych symboli. Mam podejrzeniania co do tego warsztatu, bo na rozrządzie mnie wydymali. Miał być z wyższej półki, a wyszło po roku że jest Chińczyk ! Na przeglądzie hamulce wypadły bez zarzutów, ale czy mam założone co chciałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mechanik założył mi komplet hamulców TRW (?) Zrobiłem sobie wizualny przegląd owego kompletu. Nie podoba mi się powierzchnia tarcz, ranty i wygląd jakby miały pięć lat. Na klockach jest napis TRW, ale na tarczach nie znalazłem żadnych symboli. Mam podejrzeniania co do tego warsztatu, bo na rozrządzie mnie wydymali. Miał być z wyższej półki, a wyszło po roku że jest Chińczyk ! Na przeglądzie hamulce wypadły bez zarzutów, ale czy mam założone co chciałem ?

wrzuc foto, zobaczymy jak to wyglada

jak długo na tym jezdzisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrząd robiony był razem z hamulcami, ot cały problem. Robione było rok temu, ale gwarancja już mineła. Przy okazji za mocno dokręcili łożyska i poleciały tydzien temu. Fotke jutro jakąś zrobię. Czy tarcze mają bite jakieś oznaczenia, czy dzisiaj to jest już na słowo honoru robione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm wydaje mi się że po zdjęciu felgi bez problemu powinno Ci się udać odczytać numery i producenta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że czyściłem tarcze i nie ma tam żadnych oznaczeń, jedynie na klockach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

W tamtym roku wymieniałem komplet z przodu na TRW i z tego co pamiętam to tarcze były pomalowane na kolor czarny mat (oprócz powieszchni styku klocków) i napewno były wybite oznaczenia na obwodzie tarczy znaki jak dobrze pamiętam "TRW" i jakieś tam oznaczenia numerki tez były :eusathink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zdejmę tą tarcze i zrobię fotke. Ale myślę, że to nie są tarcze TRW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze TRW maja oznaczenia na boku tarczy (na grubości)

nr zaczyna sie od liter DF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj oznaczenia na rancie tarczy, wrzucam rysunek pogladowy...

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

291230.jpg

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

291230.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, czarnego matu tam nie było. Jutro jeszcze poszukam oznaczeń, ale jest tam już mocno skorodowane. Dzięki za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jeszcze poszukam oznaczeń, ale jest tam już mocno skorodowane.
Po roku powiadasz że mocno skorodowane :eusathink:. To faktycznie może jakaś china.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja mam zalozone tarcze z TRW i po 2latach wygladaja jak prawie nowki. Na rantach jeszcze mozna odczytac TRW wiec obstawiam ze masz jakies najtansze badziewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, lekkomyślnie odwróciłem głowę zapominając, że przecież żyję w Polsce. Czeka mnie wymiana hamulców, tym razem bez odwracania głowy. Mam standardowe niewentylowane tarcze. Latam głównie dalekie trasy, autostrady. Włożyć TRW ? Nowy mechanik zachwala Brembo. Jak wam te TRW się spisują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zalożyłem komplet niby trw na tyl po 40tys komplet do wyrzucenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...