Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Buzer w zegarach - szybka diagnoza i wymiana


daniel95

Rekomendowane odpowiedzi

miałem kłopot z buzerkiem w liczniku i nawet wyczytałem na forum ze to dość częsta przypadłosć audi, znalazłem rozwiazanie i ew. moge podac namiar na człowieczka w mazowieckim który za nowy buzerek wraz z wymianą wział 30zł. Powiedział że ma tego wiecej i jesli ktoś z forumowiczów bedzie miał kłopot to wymieni. zakłada także alarmy z domykaniem szyb i kluczykiem scyzorykiem w mega promocyjnych cenach.

jeśli chetnych na wymiane buzerka bedzie wiecej to może uda mi sie go przekonać żeby podjechał na spot i zrobił kilka sztuk... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buzerek masz w liczniku informuje o nie wyłączonych światłach

a te 30 zł to nie drogo jak komuś sie nie chce bawić w naprawianie, jeśli natomiast ktoś chce się pobawić to koszt takiego głośniczka to koło 4 zł + 30 minut pracy i zrobione :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślam się że za darmo chłopak tego nie zrobił, w mechanice moge grzebać ale do elektroniki sie nie dotykam, rozebranie zegarów, kostki lutowanie itp to nie dla mnie... znalezienie takiego głośniczka to dla mnei tez koszty, tym bardziej pojechac szukac kupic itp... więc pozostawiam indywidualnej kalkulacji. Alarm też mi montował, zrobił domykanie szyn z pilota, kluczyk scyzoryk, czujnik wstrząsowy i wział 420zł tak wiec polecam człowieczka, a 30zł to nie majatek w stosunku do tego co mógłbym sam uszkodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z tym co napisałeś, ale jak ktoś lubi się bawić to czemu nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...