Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Ssanie podczas jazdy - nowy wątek i inne problemy HELP


marx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi: Możecie mi powiedzieć gdzie w B5 z 95 roku znajduje się zawór odpowietrzający zbiornik. Ktoś pisał żę na filtrze powietrza ale to chyba nie to bo nowy na allegro wygląda całkiem inaczej. Jeszcze jedno pytanie:

Z rury wydechowej leci mi chyba woda z pliwek albo samo paliwo co to możę być ?

I jeszcze jedno moje bestja legwo przeszedł pomiary toksyczności spalin na przeglądzie :shocked: co to może być

Jeszcze jedno jak wyłanczam silnik to trzeszczy zbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wode z wydechu to standard u mnie też leci nie przejmuje sie tym wogole, moj mechanik powiedzial ze katalizator jest dobry i wytrąca wode. Tutaj masz temat poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/nietypowa_sprawa_woda_z_tlumika_i_wyciszenie_pracy-t744.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, kolega VAG VAG i jeszcze raz VAG, przyczyn moze byc sporo ktore powoduje zawyzanie norm spali, jedna i bardzo popularna jest lambda. Przeskanuj konicznie silnik. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czarny zawód na obudowie filtra o numerach 058 133 459 to zawór odpowietrzający ? Bo na alegro opisany jest jako "Zawór par paliwa" Czy wkońcu go znalazłem czy to coś innego bo muszę szybko to znaleść bo wsysa mi bak i niechce by pękł :polew::sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...