Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Naprawa panela klimatronika


grzesioo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe pytanko panowie. Otóż chce zmienić żarówkę od ekraników znalazłem takie żarówki http://www.allegro.pl/item255336769_zarowka_led_1_2w_r5_t5_w_oprawce_pod_zegary.html i moje pytanie czy one będą się nadawać? Podobno one są białe ale ekran jest podświetlany na czerwono?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak działa, odparowywanie przedniej szyby działa tylko z klimą,

a co ty mi również działa bez...

U mnie jak wcisnę funkcję odparowywania szyby i potem gwiazdkę to też działa bez. Jest tylko nawiew na szybę bez włączonej klimatyzacji, ale klimatyzacja szybciej osusza szybę dlatego włącza się automatycznie, oczywiście można sobie wyłączyć.

Racja może chodzić bez klimy, oczywiście efekt będzie deczko słabszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam pytanko. w moim przypadku dzieki foto storry GRZESIOO wszystko zyje chyba wszystko. problem polega na tym ze nie orientuje sie czy przyciski klima ,auto i podgrzewanie szyby tez sa podswietlane czy nie.mam delikatnie inny modelik niz ten na fotkach gzesioo ale dzieki niemu doszedlem jak wypruc te flaki z mojej audiczki. grzesio :notworthy: szacuneczek. sa to trzy przyciski z lewej strony panelu- u mnie brak podswietlenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego,czy ta dioda to ta jedna z tych czterech ktore sa usadowione w gornej czesci obudowy?[br]Dopisany: 31 Październik 2007, 07:39 _________________________________________________dzieki jeszcze raz schiller,nic mi nie pozostalo jak tylko ponownie wybebeszyc niunie. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki schiller,ja jak sie nakrece na cos to musze to zaraz wyweszyc co jest nie tak. to byla lewa dioda padnieta ale juz dziala,dzieki raz jeszcze za pomoc :notworthy: .teraz musze spadac do pracy.milego dzionka koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem podziękować Grzesioooowi.Naprawiłem moje znikające cyferki w panelu.Trwało to troooooooochę dłużej niż półgodziny/musiałem przelutowywać te cholerstwa kilka razy zanim zaskoczyły/.

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zimne luty wszystko skomplikowały. Na początku myślałem, że to ta tasiemka i kupiłem cały panel, niestety okazało się, że jest od trochę nowszego A4 i wszystko oprócz klimatyzacji działa, a na VAGu pokazało 7 błędów. Jeżeli ktoś chciałby kupić panel 8LO 820 043 B to zapraszam na prv, a tymczasem wielkie DZIĘKI GRZESIOOO, Twoje fotostory bardzo mi ułatwiło wybebeszenie wnętrza mojej niuni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Grzesio i ja zrobilem co prawda nie swojego klimatronic ale sprezentowanego mi naprawilem oczywiscie zimne luty zrobilem w gorace i smiga mojego niestety nie da sie ozywic za to nowy :a4fan:hula niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś u siebie też wziąłem się za climatronic. Otóż mi popaliły się żarówki i nie miałem podświetlania. Spaliła mi się jedna od podświetlania klawiszy i jedna od ekraniku. Nowe żarówki wziąłem od licznika z AUDI 80 :decayed: Tam były tylko 1,1W oraz 2W a do ekraników w panelu potrzeba 0,9 ale te 1.1W przypasowały bez problemu jednak ciut jaśniej świecą. I jeszcze jakiś czas temu panel strasznie mi migał i sam się wyłączał. A od jakiegoś tygodnia działa bez zarzutu tak więc nic nie musiałem lutować. Podziękowania dla autora tematu za przepis jak sie do tego zabrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super temat, :notworthy: naprawiłem swój wyświetlacz chociaż na początku nie wyświetlało kilku elementów ale zaraz sam sie naprawił :D[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 21:35 _________________________________________________Jeszzce takie pytanie, czy jak wciskam przycisk strzałka do góry/środek/dól to czy powinna ona sie podświetlić na wyświetlaczu? bo chyba mi te 3 nie działają ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo pomoocny opis... u mnie po naprawie, też już nic nie miga... u mnie na gnieździe od taśmy było kila podejrzanych lutów. wszystkie poprawiłem i jest pięknie...

wielkie dzięki... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...