Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Problem z centralnym zamkiem


kłaja

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z centralnym zamkiem, od jakiegoś czasu zauważyłem ze centralny nie zamyka,ani z pilota,ani z kluczyka musze wtedy włączyc zapłon a niekiedy odpalic silnik wtedy zaskoczy. co moze byc przyczyną moze poratujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy,

u mnie od pewnego czasu pompka raz działała raz nie, tzn drzwi się albo otwierały i zamykały, albo trzeba było kilka razy naciskać na pilota, albo działały tylko na kluczyk.

Ostatnio centralny "umarł" zupełnie. Sygnał do centralki dociera, bo migają awaryjne. Z kluczyka drzwi otwierają się każde oddzielnie, ale nie słychać zupełnie pracy pompki. Gdy naciskam na pilota pompka nie pracuje, nie brzęczy, słychać tylko pojedyncze cykanie. Obstawiacie słynne zimne luty czy raczej coś innego? W środę jestem ustawiony u mechanika natomiast w piątek wyjeżdżam na 2 miesiące i wolałbym wiedzieć czy nastawiać się na gorączkowe zakupy i poszukiwanie drugiej pompki czy też chłopina zdoła coś polutować...

Pytanie do kolegów ze znajomością elektryki - jak dużo czasu może zająć diagnozowanie tych zimnych lutów a później ich przelutowanie na nowo?

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruszałem kostkami i nic, teraz mam na dobre zamknięty bagażnik i klapkę wlewu paliwa, za cholerę nie chcą się otworzyć.. Jutro jadę do elektryka. Ile czasu może mu zająć diagnozowanie tych zimnych lutów?

Tiaa. to były zimne luty, sprawdzanie płytki z obwodami (pompki) trwało jakieś kilkanaście minut, później kilka minut lutowania i wszystko ok. Koszt - 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...