Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana żarówek postojowych


rav

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam teraz na to ani narzedzi ani warunkow... chcialbym bez zdejmowania zderzaka i wyjmowaniu lampy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem dziś ten sam problem, pozwolę więc dodać swoje 3 gr. Jest dekielek owszem, rzeczywiście jest łatwiejszy nieco dostęp po wyjęciu oprawki świateł dziennych ale "postojówka" jest tak głęboko, że można ją jedynie namacać. Najpierw ze względu na baaardzo mało miejsca problem z odkręceniem dziennej, później szukanie postojówki, nie ma mowy by wyjąć ją palcami czy podważyć czymkolwiek. Spróbowałem delikatnie długimi szczypcami jak najbliżej nasady pociągnąć i...udało się delikatnymi ruchami we wszystkich kierunkach. Włożenie łatwiejsze, jak opisał któryś z kolegów: przy zapalonym świetle widać z przodu, jak się układa oprawka, wciśnięcie nie wymagało siły. Na końcu oczywiście znów problem z wkręceniem oprawki dziennych, tu też pomogły długie szczypce przy jednoczesnym dociskaniu oprawki. Sprawdziłem, czy się 3ma sztywno i byłem z siebie dumny. Szkoda kasy na mechanika. Gorzej pewnie będzie z prawej strony ale będę się martwił przy wymianie. Mam xenony i chyba jest inna budowa i dojście po zdjęciu dekielka niż w światłach tradycyjnych. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...