Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cieknie woda do wnętrza


Anioool

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od razu ostrzegam używałem szukajki ale nie znalazłem przypadku pasującego do mojego. Od tygodnia mam wodę na wycieraczce kierowcy - nie są to duże ilości ale jednak jest... Nie mam szyberdachu szyby nie były wymieniane, przy akumulatorze odpływy drożne. Odkręciłem dolny plastik nad pedałami, otworzyłem obudowe z bezpiecznikami. Dziś jak aktualnie siąpi zauważyłem że woda cieknie przy prawej stronie, jednak linka od maski sucha. Co najdziwniejsze mam jakieś 15 cm lewego słupka mokre. Czy jakieś odpływy tam idą? Jak mogę lewy słupek ściągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelkę miałem sparciałą pod kompem i ciekło mi pod obudową; odkręciłem obudowę komp lekko do góry i lekko silikonem w koło potem dokręciłem wszystko i nawet jak leje- mam suchutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otworzysz maskę to jak spojrzysz na przód auta i zobaczysz akumulator na środku to od aku w prawą stronę będzie zabudowany komp w obudowie w narożniku, bodajże klucz 8. sporo śrub do odkręcenia także ze spokojem, ja kompa nie odłączałem, zobacz sam i pod obudową znajdziesz uszczelkę gumową ładnie silikonem w miarę możliwości dojdziesz i przykręcisz spód obudowy to silikon złapie

mi tamtędy ciekło, może Ty masz inny powód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam przyczyny przecieku, może ktoś pomoże - dzisiaj byłem u mechanika i powiedział że odpływy mam czyste, nie sprawdzał pod kompem, ale czy to może być właśnie od tego, fotki uchwycone na gorąco zaraz po deszczu :-) w mojej a4 b6 mam oryginalny szyberdach, ale wątpię aby tam była przyczyna bo wszędzie indziej jest sucho

20706855_10213656007691737_1034498822_n.jpg

20668449_10213656007731738_960578489_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są 3 opcje

zapchane odpływy pod akumulatorem i serwo

sparciała uszczelka ecu

korozja pod przednią szybą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...