Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dziwne zachowanie klimatronika


Gość AdoKrycha007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AdoKrycha007

Napisałem ten post pod innym tematem gdzie indziej, ale jeden z Użytkowników polecił mi napisać nowy konkretnie tutaj, bo podobno Koledzy się znają bardziej :)

Klimatronic (a4 b5 sedan 95r.) wieje mi tylko ciepłym. jak na luzie przygazuje auto na wyyysokie obroty wyłącza się na chwilę, jak obroty spadną to z powrotem wieje ciepłym. Po podpięciu pod komputer błąd jedyny jaki wyskakuje to 16500 czyli z tego co znalazłem tutaj w kodach na forum jest to obwód temperatury chłodzenia silnika. Czy to może być coś poważnego, czy nie da się tak stwierdzić po takim opisie? Czy może to być np jakiś tylko elektroniczny chochlik i niski koszt naprawy?. Z klimy mimo tego mi nie śmierdzi... Rurki pod maską z boku po lewej stronie są lodowate i lekko oszronione nawet. Czy Ktoś miał już podobne problemy? Stało mi to wszystko nagle po zimie. Wcześniej z klimą nic od 2 lat nie robiłem. Mam nadzieję że naprawa tego czegoś nie wyniesie mnie tysia :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej z klimą nic od 2 lat nie robiłem.
to niedobrze, klima raz do roku powinna przejśc przegląd, sprawdź czy w ogóle masz gaz w układzie

jak by nie było czynnika to w ogóle by sie klima nie załanczala :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...