Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Zwiększone zuzycie paliwa w TDi!!!!


demon83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!!!

Ostatnio zauważyłem że moje TDi(110KM) jakby straciło na mocy przy wysokich obrotach powyżej 3000 obr/min ciężko jest go wkręcić na wyższe obroty, po za tym ma zwiększone żużycie paliwa. Samochód nabyłem niedawno zdąrzyłem wymienic tylko kompletny rozrząd z rolkami pompa wodną i napinaczami, przepływomierz jest ok bo był sprawdzany!! Natomiast jestem przed wymiana filtra powietrza, paliwa, oleju, czy brak regularnej wymiany filtrów moze byc tego przyczyna??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej filterki moga na to wpływać a szególnie paliwa i powietrza, a z tą mocą to się stało jakoś ostatnio czy było jak od razu kupiłeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demon83, dark79 dobrze gada a ja zapraszam do Newbie bo jeszcze nie byles :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak sadzilem ale raczej nie, mialby problem z odpaleniem i puszczałby inny dymek :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pali od strzała!!!wydaje mi sie ze moga to byc filtry bo koles od ktorego kupiłem to na zbyt kumatego nie wygladał!!rozpędza sie do 170km/h a jak kupiłem to leciał 190 km/h, 1 bieg idzie 2 tez sie wkreca tylko na 4 i 5 jakby stracił na przyspieszenie!!ja mu na gaz a juz tak nie ciągnie tylko po chwili powoli reaguje!!Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dark79,

mój szarpie silnikiem przez krótką chwilę po odpaleniu z rana,lubi też puścić dymek siwy .Ale tylko pierwsze odpalenie z rana.

Jaka diagnoza?

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 13-01-2007, 21:27 ]

Serdecznie zaprawszamy się najpierw przywitać w dziale :

http://www.a4-klub.pl/forum/viewforum.php?f=3

kiedy wymieniałes filtr paliwa :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...