Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie wzmacniacza do CONCERT I


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Chcialbym podlaczyc wzmacniacz do radia Concert, wzmak jest na kable RCA. Zastanawiam sie nad zakupem przejsciowki mini iso => MINI ISO - RCA OUT AUDI CHORUS CONCERT NAVI (2377200379) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale nie wiem w ktorym miejscu ja sie wpina. Przygotowalem fote i oznaczylem kazde wejscie ktore jest wolne i ktore jest zajete.

concerti.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Wiecie od czego sa wejscia nr 1,2,3,4? i gdzie podlaczyc kostke mini iso zeby wzmak dzialal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinasz w miejsce górnej kostki. Rozpiska jest na forum.

Jak podepniesz ten adater to przestaną grać tylne głośniki bo biorą sygnał z tego wyjścia

To jest opis kostek twoje radio jest po lewej

8_1270297916.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gornej kostce mam wszystkie piny podlaczone, nawet nie wiem od czego. TYlnie fajnie graja wiec troche lipa. Da sie jakas przerobic kable od wzmaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według zamieszczonej rozpiski wlutuj wtyczki rca i masz tyle głośniki i wyjścia

C1 to złącze aktywnego tyłu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tez nie wiem czy kupic radio czy takie cos do concertu.. a czy te radio normalnie bedzie ciagnac glosniki 4 ohm w przód? a wtedy tylne głosniki pod wzmaka i sub nowy pod wzmaka. a czy tez stary wzmacniacz bose moze byc przydatny do czegos ?? on ma 2 czy 4 ohm jedna lipa ze nie bedzie mozna nic kierowac z radia na suba tylko bas wszedzie taki sam jedynie to na wzmaku ustawic sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie dorobiłem kostkę do radia pod chinche na kabel RCA i do tego podpięte są przednie głośniki, które zasila zew. wzmacniacz, a tył napędza BOSE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj na forum, jest tego cała masa...wiem bo byłem jakiś czas temu na tym etapie, na którym jesteś dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podłączyłem dodatkowy wzmacniacz i subwoofer zamiast oryginalnego i podczas odpalania pojazdu lub radia pojawia się nieprzyjemne puknięcie z subwoofera (membrama głośnika wychyla się wtedy dość dużo).

Przewody RCA i pobudzenie REM wzmacniacza zapożyczyłem z niebieskiej kostki oryginalnego subwoofera. Zasilenie wzm. z akumulatora.

Dodam że ten wzm. i sub. chodził w poprzednim pojeździe i tego nie było. 

Może ktoś coś wie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...