Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w A4 B6/B7


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w trakcie przygotowywania wiązek i przerabiania ich pod ten mod. Wyciąganie pinów z kostek to prawdziwa masakra. Szkoda było mi inwestować w profesjonalne narzędzia i zaryzykowałem na zestaw z poniższego linku. Za 20 sprawdza się super. Operację dokładania elektryki z tyłu na bank przeżyje.

http://allegro.pl/wyjmaki-pin-pinow-wyciaganie-pinow-i6767707825.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wykonałem ten mod, myślałem że będzie ciężej ale gładko poszło. Ja miałem wiązki od anglika więc podmieniłem je , stare zostawiłem w podłodze i tylko przy słupku A się w piąłem. Od strony kierowcy w piąłem się przy MK bo łatwiejszy dostęp. Bezpieczniki miałem z wiązką tylko zasiliłem z szyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy jak mam u siebie pakiet światło ale korby, to czy wiązki w boczkach są już przygotowane pod elektrykę? czy muszę boczki kupować z wiązką która jest pod pakiet i elektrykę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kar El napisał:

koledzy czy jak mam u siebie pakiet światło ale korby, to czy wiązki w boczkach są już przygotowane pod elektrykę? czy muszę boczki kupować z wiązką która jest pod pakiet i elektrykę?

Nie ma takich gratisów, trzeba dokupić wiązki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są nr. tylnych rączek dzwi pod elektryczne szyby, chodzi mi o same miseczki co umieszczone są przyciski szyb.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy dysponuje ktoś może fotorelacją z montażu tylnych szyb? może ktoś z 3miasta by był w stanie mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy dysponuje ktoś może fotorelacją z montażu tylnych szyb? może ktoś z 3miasta by był w stanie mi pomóc?

A co ci potrzeba wiedzieć. Bardzo prosta operacja

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby prosta ja utknąłem bo nie mogę wyjść z pinami z kostki 20 słupek B.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby prosta ja utknąłem bo nie mogę wyjść z pinami z kostki 20 słupek B.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka



Wyjść czy wyciągnąć?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągnąć :) 

póki co mam przygotowane wiązki zamontowane boczki pociągnięte zasilanie od prawych drzwi pod moduł i zamówiłem wyjmaki do pinów. kombinowałem z igłą ale pękła więc odpuściłem bo aż tak nie mam zamiaru brnąć by później jeszcze więcej mieć problemów.

Mam jednak pytanie do osób które już to robiły. 

Nie chcę wyjmować wiązki z słupka A - więc patrząc po opisie chcę rozwiąć izolację zaraz przed słupkiem i po kolorach przewodów wpiąć się w nie z nowymi kablami od słupka B czy mogę tak zrobić?  W końcu to 5 przewodów do wlutowania i zaizolowania porządnie. 

 

 

 

Edytowane przez Klawisz-84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągnąć [emoji4] 
póki co mam przygotowane wiązki zamontowane boczki pociągnięte zasilanie od prawych drzwi pod moduł i zamówiłem wyjmaki do pinów. kombinowałem z igłą ale pękła więc odpuściłem bo aż tak nie mam zamiaru brnąć by później jeszcze więcej mieć problemów.
Mam jednak pytanie do osób które już to robiły. 
Nie chcę wyjmować wiązki z słupka A - więc patrząc po opisie chcę rozwiąć izolację zaraz przed słupkiem i po kolorach przewodów wpiąć się w nie z nowymi kablami od słupka B czy mogę tak zrobić?  W końcu to 5 przewodów do wlutowania i zaizolowania porządnie. 
 
 
 

Jak najbardziej możesz tak zrobić.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy przewody tam.tylko lutujesz, cany i inklinację...

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy instalacja wewnętrzna drzwi (ta od słupka B do zamyka) w b7 różni się od b6? Bo gdzieś czytałam że ma o jeden kibelek więcej niż b6

Edytowane przez yras7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, yras7 napisał:

Czy instalacja wewnętrzna drzwi (ta od słupka B do zamyka) w b7 różni się od b6? Bo gdzieś czytałam że ma o jeden kibelek więcej niż b6

b6 od MY03 ma taką samą wiązkę jak B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mam wiązki z b6 2002r to nie będą pasowały, czy da radę je jakoś dopasować? 

Edytowane przez yras7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekładka pinów i działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę ;-)
Przekładasz piny i dodajesz przewody i chulaj dusza.
Ja dziś skończyłem :-D
4x elektryczne szyby na pokładzie B-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prośbę do kogoś kto dokładał z tyłu elektryczne szyby w b6 .Czy może napisać jakie części trzeba użyć po kolei do podłączenia ?
Mam drugie  auto z 4el szybami, więc mogę przełożyć wszystko co trzeba ,rozumiem że bez żadnego przerabiania?

Edytowane przez A4 B6 Multi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...