Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w A4 B6/B7


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Na alledrogo są. Chyba się nazywa wtyczkolandia.pl

tylko nie bardzo wiem po nazwach które to są stad potrzebuje pomocy z nazwa lub jakis inne cechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wiązkę w przednich drzwiach kierowcy się zmienia? czy po dołożeniu przycisków na 4 szyby zadziała to na starej bo nie mogę znaleźć info ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie musze poprowadzić przewody ze slupka B od pinu 13- do licznika i 14 do modulu komfortu

tutaj potrzebuje końcówek kabli czy ktoś je posiada by polaczyc to wszystko

Potrzebne piny:

-z modulu komfortu x2

-slupek B kostka 20pin (meski) x4

-pin który jest w drzwiach kostka 20pin (żeńskie) x4

Ktoś posiada tekowe na sprzedaż lub nazwy tych pinów lub jakies info by kupic je

Jutro poszukam Ci numery pinów. Chyba znajdę kilka takich pinów i mógłbym Ci nawet z kawałkiem wiązki machnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie musze poprowadzić przewody ze slupka B od pinu 13- do licznika i 14 do modulu komfortu

tutaj potrzebuje końcówek kabli czy ktoś je posiada by polaczyc to wszystko

Potrzebne piny:

-z modulu komfortu x2

-slupek B kostka 20pin (meski) x4

-pin który jest w drzwiach kostka 20pin (żeńskie) x4

Ktoś posiada tekowe na sprzedaż lub nazwy tych pinów lub jakies info by kupic je

Jutro poszukam Ci numery pinów. Chyba znajdę kilka takich pinów i mógłbym Ci nawet z kawałkiem wiązki machnąć.

okej to daj znac na PW jakos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuje numerów pinów jakie są potrzebne do zrobienia wiązki od słupka B do słupka A oraz do bezpieczników bo będę montował elektryczne szybki z tyłu tylko nie mam tej wiązki i ile mniej więcej przewodów potrzeba z prawej strony do słupka a po stronie kierowcy?

Ewentualnie czy spasują ze starej wiązki z drzwi żeby je wlutować?

Edytowane przez fox60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pin żeński: 000 979 009 E

Pin męski: 000 979 012 E

Bezpiecznik: 000 979 225 E lub 000 979 131 E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pin żeński: 000 979 009 E

Pin męski: 000 979 012 E

Bezpiecznik: 000 979 225 E lub 000 979 131 E

Dzięki nitroo

a wiesz może jakie wtyczki są potrzebne żeby zrobić tą wiązke? będę robił pierwszego moda elektrycznego i jeszcze nie bardzo wiem co i gdzie szukać. Bo w słupku B jaka jest wtyczka a jaką potrzebuje do wpięcia się do niej? bo z niej muszę poprowadzić te kable do bezpieczników i modułu komfortu, dobrze rozumiem? a do modułu to wkładam tylko piny do tej wtyczki która już jest prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież kostki już masz (jedna w słupku, a wchodząca w nią jest w drzwiach). W nich osadzasz nowe piny. W module komfortu możesz potrzebować też osadzić piny, ale pewien nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież kostki już masz (jedna w słupku, a wchodząca w nią jest w drzwiach). W nich osadzasz nowe piny. W module komfortu możesz potrzebować też osadzić piny, ale pewien nie jestem.

Dzięki bardzo, wczoraj właśnie jeszcze studiowałem tą wiązke i doszedłem do wniosku że powinienem to zrobić na starych wtyczkach bo do tylnych drzwi szły głośniki i kable do zamka więc musiało to iść przez tą wtyczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy są przełączniki szyb ze srebrnym paskiem (opcja chrom) ,które pasują w ten panel 8E1 867 171 C - panel dla 4x elektryczne szyby, lusterka składane elektrycznie.

I są czteropozycyjne.

z góry dzięki za odpowiedzi

miłego dnia

znalazłem coś takiego ale czy będzie pasować?

494641_0.jpg

Edytowane przez Pablo2506
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie jeśli można,potrzebuję informacji w sprawie wiązki słupków A i B numery ori.które obsługują ful opcję,elektrykę szyb,pakiet światło do audi b6.Jeśli pasują wiązki z b7 to też bym prosił o podanie numerów. Dziękuję.

Edytowane przez aker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie jeśli można,potrzebuję informacji w sprawie wiązki słupków A i B numery ori.które obsługują ful opcję,elektrykę szyb,pakiet światło do audi b6.Jeśli pasują wiązki z b7 to też bym prosił o podanie numerów. Dziękuję.

Przeczytaj pierwszy post tam masz opisane nr odcinkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

Skompletowałem już wszystko co mam potrzebne do elektryki tył. Obecnie mam Korby z tyłu z czerwonymi lampkami ostrzegawczymi. Czy przy przełożeniu wiązek( kupione mam pod pakiet światło z lampkami i podświetlana klamką) pod pakiet światło lampki odpalą tak jak do tej pory zapalała sie czerwona lampka po otwarciu drzwi , czy nie obejdzie sie bez zmiany modułu komfortu, czy może da się to jakoś inaczej zrobić przekładając piny?

Dzięki za odpowiedź..

Pozdrawiam :hi:

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

Skompletowałem już wszystko co mam potrzebne do elektryki tył. Obecnie mam Korby z tyłu z czerwonymi lampkami ostrzegawczymi. Czy przy przełożeniu wiązek( kupione mam pod pakiet światło z lampkami i podświetlana klamką) pod pakiet światło lampki odpalą tak jak do tej pory zapalała sie czerwona lampka po otwarciu drzwi , czy nie obejdzie sie bez zmiany modułu komfortu, czy może da się to jakoś inaczej zrobić przekładając piny?

Dzięki za odpowiedź..

Pozdrawiam :hi:

Przy elektrycznych szybach z tyłu jeśli twój moduł obsługuje szyby to sterowanie Podswietlenie drzwi jest z modułu przy silniczku szyby więc nie steruje tym moduł komfortu. Jeśli masz ori wiązkę to będzie działać bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem po przerobieniu korby na elektryke amianowicie instalacja podłączona zgodnie z opisem a mimo to sterownik nie widzi tylnych modułów brak komunikacji z nimi a w rezultacie nie działają ani szyby ani zamek w kanale 62 zmieniłem na 2 kodowanie zaakceptowane i dalej to samo może coś jeszcze trzeba zakodowac macie może jakieś pomysły z góry dzięki za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem po przerobieniu korby na elektryke amianowicie instalacja podłączona zgodnie z opisem a mimo to sterownik nie widzi tylnych modułów brak komunikacji z nimi a w rezultacie nie działają ani szyby ani zamek w kanale 62 zmieniłem na 2 kodowanie zaakceptowane i dalej to samo może coś jeszcze trzeba zakodowac macie może jakieś pomysły z góry dzięki za sugestie.

A masz światła pod nogami i w fotelach? Bo jeśli nie to przekoduj kanał 62 na 0. I sprawdz dobrze czy wtyczki podociskane bo jak zrobione tak jak w opisie to musi chodzić.

Edytowane przez fox60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie jeśli można,potrzebuję informacji w sprawie wiązki słupków A i B numery ori.które obsługują ful opcję,elektrykę szyb,pakiet światło do audi b6.Jeśli pasują wiązki z b7 to też bym prosił o podanie numerów. Dziękuję.

Przeczytaj pierwszy post tam masz opisane nr odcinkami

Tak,jest informacja w pierwszym poście

8E0 971 687 E - wiązka słupek B - sterownik dla elektrycznych szyb (do 31.05.2003)

8E0 971 687 L - wiązka słupek B - sterownik dla elektrycznych szyb (od 01.06.2003)

tylko nie wiem co one obsługują i potrzebuję też wiązki do przodu żeby ogarnęły pakiet światło do b6.Nie chcę się bawić w dokładanie kabli i pinów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam parę pytań.

Jest w trakcie rezania ele. szyb z tyłu i zastanawiam się skąd zasilić bezpiecznik 23. Jedna nózka odchodzi do słupków B, a druga gdzie? Jak to idzie w ori? Można to podpiąć pod to samo miejsce co bezpiecznik termiczny, czyli w to miejsce zborne zasilania koło MCE?

I z jakie metalu jest wykonane to w/w miejsce zborne? Alu czy jakiś inny metal? Zastanawiam się czy jak walne oczka miedziane nie popali mi się kiedyś instalacja od tego. Jakie oczka stosowaliście?

I jeszcze jedno pytanie. Podałem zasilanie i masę na silniczek, przewody can i inklinacja jeszcze nie są przylutowane. Silniczek powinien jakoś zareagować na przycisk od ele szyb czy dopiero jak podam mu sygnał z canów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...