Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w A4 B6/B7


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odp.

Pytam dlatego że mnie to trochę zmyliło, tym bardziej że na schematach nic takiego nie było więc wolałem się upewnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Podłączyłem tylne szyby wszystko działa śmiga ok tylko pokazuje błąd 01332 którego nie da sie skasować

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilanie masz na pewno dobrze podpięte w kostce słupka B?

Kolego miałeś rację, sprawdzałem przy bezpieczniku jest prąd ale w słupku b już go brak więc pewnie gdzieś po drodze kabel jest uszkodzony :kwasny: jutro położę nowy kabel zasilający...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuje kogoś kto mi ogarnie temat z tylnymi drzwiami ponieważ magik w mojej miejscowości nie dał rady. Posiadam wiązki drzwi, silniczki, bezpieczniki. Przyjadę w miejsce montażu ( Mazowieckie - okolice warszawy ) Proszę o info PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Podłączyłem tylne szyby wszystko działa śmiga ok tylko pokazuje błąd 01332 którego nie da sie skasować

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opis błędu który Ci się pokazuje od razu mówi z czym jest problem, czyli sterownik pasażera z przodu, chyba że nie sprawdzasz Vagiem i nie ma opisu. Choć czasami warto poszukać przez wyszukiwarkę odpowiedzi na forum: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/248762-blad-01332-vag-moze-ktos-sie-spotkal/

Witam.

Potrzebuje kogoś kto mi ogarnie temat z tylnymi drzwiami ponieważ magik w mojej miejscowości nie dał rady. Posiadam wiązki drzwi, silniczki, bezpieczniki. Przyjadę w miejsce montażu ( Mazowieckie - okolice warszawy ) Proszę o info PW

Kiepskich masz magików, bo to prosty temat, lecz czasochłonny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie różnią się czym te przełączniki kierowcy te z przed 2002 i po 2002 ? jedne i drugie mają inne obrazki na przyciskach ale cos po za tym ? działają tak samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie różnią się czym te przełączniki kierowcy te z przed 2002 i po 2002 ? jedne i drugie mają inne obrazki na przyciskach ale cos po za tym ? działają tak samo ?

działają tak samo,sam wymieniałam na nowsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje informacje ile metrów poszczególnych kabli kupić dla CAN zasilania itd. Bardzo proszę o odpowiedź przy czym planuje kupić różnego koloru kable żeby później łatwiej było dojść który jest od czego.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem na etapie rezania tylnych szybek i nie podpowiem ile tych kabli potrzeba,jednak lepiej będzie jak będą różne kolory.Podaję firmę która sprzedaje typowo kable samochodowe. http://www.conrad.pl/websale8/?Ctx=%257bver%252f8%252fver%257d%257bst%252f417%252fst%257d%257bcmd%252f0%252fcmd%257d%257bm%252fwebsale%252fm%257d%257bs%252fconrad%252fs%257d%257bl%252f01%252daa%252fl%257d%257bsf%252f%253cs1%253eflry%25200%252c75%2520leoni%253c%252fs1%253e%252fsf%257d%257bp1%252f5ccf481137c6a68219e13e6e98210a8c%252fp1%257d%257bmd5%252fc97a207c191f30b94e0ecd773f9f41c9%252fmd5%257d&search_input=flry+0%2C5+leoni&dp2=ff_search&otp3=factfinder_searchbox&tpl=ws_search.htm


Potrzebuje informacje ile metrów poszczególnych kabli kupić dla CAN zasilania itd. Bardzo proszę o odpowiedź przy czym planuje kupić różnego koloru kable żeby później łatwiej było dojść który jest od czego.Pozdrawiam

Tu masz co jest potrzebne http://a4-klub.com/a4-b6b7-montaz-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-szyb/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam urlop wiec wpadłem na pomysł aby w końcu podłaczyć tylne szybki w mojej a4, ale mam mały dylemat jak pociągnąć kable, mam gotową wiązkę z kostkami i teraz ciągnąc kable od słupka B do modułu komfortu czy pojśc na łatwizne i od słupka B do słupka A i w słupku A podpiąć pod przednią elektryke,
Myslałem o tej łatwiejszej wersji podłaczenia słupek B -- słupek A, ale zastanawia mnie czy jest to bezpieczny wariant no i najważniejsze czy tak się wogole da ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się da. Zrobisz jak wolisz, ja u siebie robiłem do słupka A, a u kolegi robiłem do modułu komfortu. I chyba nawet wygodniej mi było podłączać się do modułu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się da. Zrobisz jak wolisz, ja u siebie robiłem do słupka A, a u kolegi robiłem do modułu komfortu. I chyba nawet wygodniej mi było podłączać się do modułu :wink:

Wygodniej od podułu, a któredy puściłeś kable moduł - prawe tylne drzwi, tak jak w oryginale pod tunelem czy gdzieś pod tylna kanapą do lewej strony i do MK ?

Rozebrałem własnie troche auta i lekko wykładzina utrudnia dostęp do MK chyba trzeba przedni lewy fotel wykrecic, i tak sie zastanawiam bo jak polece do MK pod kanapa do lewej strony to braknie wiazki a nie mam kabli o oryginalnych przekrojach tylko ciut grubsze i nie wiem czy moge je dać jako kable przedłuzające wiązke

Aha tak jeszcze dla pewnosci to jak juz skoncze kable to pozostaje kodowanie MK to jesli dobrze pamietam to adaption 10 kanałe 61 i musze tam mieć 0 (podświetlenie stóp mam ale z pozycji zrobione)

Edytowane przez Rzeznik533
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Lewe i prawe drzwi po dwa kable po jednym do skrzynki bezpieczników i po jednym do bezpiecznika termicznego pod kierownicą ok

Ale nie rozumiem dokładnie co z tymi canami i inklinacją ...

Lewe i prawe drzwi podpiąć pod moduł konfortu (piny 10 12 13) razem ? czy osobno mostkowac słupek B do słupka A osobno obie strony ?

Edytowane przez Radex121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cany i inklinacja są wpięte w jedno miejsce, nie ważne czy prawa czy lewa strona, przód czy tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mógłby ktoś podać przybliżony koszt instalacji elektrycznych szyb z tyłu. Chodzi mi o wszystko tzn. boczki, przełączniki itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitro tego to się domyślam :wink: Jak pisałem chodziło mi o przybliżony koszt, nie wiem 300-400 zł.? Na przednich drzwiach mam wytarte włączniki i porysowane boczki. Chcę je wymienić i zastanawiam się czy nie lepiej pojechać hurtem i zrobić sobie tylne szyby otwierane elektrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem za przełączniki przód i tył 85 zł. Za boczki i silniczki 150 chyba. Wiązki zamka do słupka 50. Brakuje nowej rączki kierowcy za 85 zł. Wiązki drzwi sam swoje przerabiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...