Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dziwny dźwięk w tylnym zawieszeniu


s_korpio_n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam dośc nietypowy problem z moim a4 1,6 1995r. Podczas porannej jazdy jak i po dłuższym postoju tylne zawieszenie wydaje dziwne dzwięki tak jakby amortyzator pracował na sucho. Po dłuzszej jezdzie czy przy dobrej pogodzie trzeszczenie jest jakby mnmiejsze, postanowiłem wymienic amortyzaotory ale to niestety nic nie dało. Prosze o pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to trzeszczenie czy bardziej skrzypienie bo u mnie coś skrzypi/trzeszczy i jestem prawie pewien że to górny wachacz tzn połacznie gumowo metalowe tylko że ja mam Q i tam jest chyba troche inaczej ale generalnie to możesz lać WD40 po tych połączeniach i jak na któryms pomoże to może zlokalizujesz..... ciężko na forum wysuchać się w ten dźwięk :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś może stanąć obok i bujać autem .... może we dwójke jeden buja a drugi łeb pod nadkole rozumiem że skoro sie to zdarza po dłuższym postoju to pewnie ciężka na szarpaki jechać bo pewnie jak dojedziesz to przestanie ....

Co do trasy 1700km te jest szansa że jak sie w trasie pogorszy to może niemcy prędzej ci pomogą :decayed: ..... powodzenia życze i bezpiecznej drogi do kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...