Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pranie tapicerki.


Pretor

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam kolegę z forum orzesze21 . Wyprał mi fotele i tylną kanapę, jestem bardzo zadowolony. Profesjonalne podejście do klienta i fachowo wykonana praca w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kolegę z forum orzesze21 . Wyprał mi fotele i tylną kanapę, jestem bardzo zadowolony. Profesjonalne podejście do klienta i fachowo wykonana praca w dobrej cenie.

Piotrek mógłbyś przybliżyć ceną, oraz czas no i jaki rodzaj tapicerki masz w B6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to musisz zapytać kolegę który pierze tapicerki bo ja miałem promocję jako pierwszy z klubu :wink: wspominał mi ile normalnie i cena naprawdę ok ale nie chcę się mieszać do cen bo to nie ja piorę. Jest to też zależne od stanu zabrudzenia i co chcesz wyprać, ja prałem tylko przednie fotele, podłokietnik i tylną kanapę bo resztę miałem czyste. Tapicerkę mam materiałową, fotele przednie kubełki. Bez wyciągania i z przerwami na gadanie ok 2 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam foty z mojego auta. Syf w środku niemiłosierny, auto swoje przewozi a ja w rożnych warunkach w nim pracuje wiec wyglądało jak wyglądało, dodatkowo nie czyściłem nic przed oddaniem, żeby się przekonać jak dobrze to wyjdzie. Zdjęcia po zrobiłem przy nocnym świetle, jutro wrzucę z dziennego światła. o to zdjęcia:

Przed:

dsc01514gc.jpg

dsc01515bp.jpg

dsc01516kb.jpg

dsc01517h.jpg

dsc01518k.jpg

Po :kox::kox::kox:

20120623114.jpg

20120623115.jpg

20120623116.jpg

20120623117.jpg

20120623118.jpg

20120623119.jpg

20120623120.jpg

20120623121.jpg

20120623122.jpg

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

W sumie zdjęcia tylko tapicerki ale plastiki, podsufitka, wszystko perfekcyjnie wyczyszczone za skromne pieniądze, polecam bo jak nie polecać jak sami widzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel , za taką reklamę lecę Ci big piwo :drinks:

To ja powinienem Tobie postawić extra za taką robotę :wink:

Rozdałem numer już paru osobom zainteresowanym praniem także spodziewaj się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma ktoś namiary na niego ?

Potrzebne kompletne pranie tapicerki + podsufitka (welur) audi a4 b7

Pozdro,

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...