Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS ( VAG-COM ) Kodowania A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mam problem z zestawem glosnomowiacym , a dokladniej kiedy odbieram telefon przyciskiem to telefon sie odbiera, przez 2 sekundy slysze osobe z ktora rozmawiam, po tym czasie automatycznie przelacza sie na muzyke ktora sluchalem i po kolejnych 2 sekundach ponownie wraca do rozmowy i dalej juz jest ok.

kiedy przelacza sie na muzyke nie slysze osoby z ktora rozmawiam ani ta osoba nie slyszy mnie.

co z tym zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy interfejsem VAG-K+CAN COMMANDER FULL da się odblokować menu serwisowe w MMI 2G (wiem że ten kabelek nie obsługuje VCDS).

A próbowałes chociaż sie połaczyć tym kabelkiem z autem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem z a5

właściciel zmienił chyba system w aucie z horusa na 2g

i teraz jest taki problem że brak połączenia między licznikiem i panelem klimy a mmi

błędów żadnych nie ma ale nie pokazuje wskazań klimatronika na ekranie

i np nie można zmieniać z poziomu mmi np godziny ustawień kompa itp w liczniku

jakieś sugestje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak na FISIe zmienić język (niezależnie od języka MMI) bo teraz jak mam polskie MMI to po niemiecku wyświetla mi FIS, jak ustawie w MMI angielski to wtedy oczywiście ucieka mi poslki i wszystko mam po angielsku. Jest na to jakaś rada? Oczywiście chodzi mi o to żeby mieć polskie MMI oraz angielski FIS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie potrafie tego znalezc, wchodze w 17 pozniej 10 adaptation i tu niby w kanale 4 sie ustawia jezyki ale ten kanal pokazuje mi error. Jest tu taka lista rozwijana z opcjami ale nie ma tu opcji zmiany jezyka - to gdzie to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie potrafie tego znalezc, wchodze w 17 pozniej 10 adaptation i tu niby w kanale 4 sie ustawia jezyki ale ten kanal pokazuje mi error. Jest tu taka lista rozwijana z opcjami ale nie ma tu opcji zmiany jezyka - to gdzie to moze byc?

Przeciez zmiana jezyka nie jest w ADAPTACJI 10 tylko w LongCoding :wink: BYTE 8 ---> i w podpowiedziach zmienisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz TUNER TV to tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuje zmienic w swoim angliku srednie spalanie z gal/mil na litr/km. ktos podpowie

nie chce nigdzie grzebac zeby szkody nie narobic

:-)

Zmieniasz to w 17 Instruments ---> Long Coding Helper reszte masz w podpowiedziach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuje zmienic w swoim angliku srednie spalanie z gal/mil na litr/km. ktos podpowie

nie chce nigdzie grzebac zeby szkody nie narobic

:-)

wystarczy w MMI ustawisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...