Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS ( VAG-COM ) Kodowania A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

C) Ubiegając pytania daję odpowiedź:

AUTOMATYCZNE ZAMYKANIE OKIEN GDY PADA DESZCZ ? w Audi tego nie ma , tylko VW

Idzie to zrobić ale samym komputerem z interfejsem tego nie zrobisz

ciekawe...

Dotąd jedynie w VW dało się to zakodować. Podzielisz się? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

Czy da się to zrobić z zielonego menu tak żeby to sobie załączyć na jesień i wyłączyć latem bez podłączania kompa :-) ?

21. TYLNE ŚWIATŁA WŁĄCZONE PRZY WŁĄCZONYCH PRZEDNICH DZIENNYCH.

Daytime Running Lights via tail Light - ACTIVE

BYTE 2 BIT 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza dziwnymi przypadkami zmian regulacji prawnych w Polsce, takie użytkowanie DRL jest sprzeczne z kodeksem drogowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza dziwnymi przypadkami zmian regulacji prawnych w Polsce, takie użytkowanie DRL jest sprzeczne z kodeksem drogowym.

Wrzuc paragraf na to o czym piszesz. Raczej mozna jezdzic caly rok na swiatlach takze tylnych nie tylko w trybie DRL... to w niczym nie przeszkadza nikomu :)

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dz.U. 2015 poz. 305

1) powinny się automatycznie włączać, kiedy urządzenie włączające lub wyłączające silnik znajduje się w położeniu umożliwiającym pracę silnika,45) 2) powinny wyłączać się automatycznie po włączeniu przednich świateł mijania, drogowych lub przeciwmgłowych, z wyjątkiem sytuacji, gdy światła te wykorzystywane są do wysyłania przerywanych sygnałów świetlnych w krótkich odstępach czasu, 3) przednie, boczne (jeżeli występują) i tylne światła pozycyjne, światła obrysowe (jeżeli występują) oraz oświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej nie włączają się jeżeli włączone są światła do jazdy dziennej4 )

Dotyczy to pojazdów rejestrowanych po raz pierwszy po 31 grudnia 2009 r.

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś ma jakieś sugestie odnośnie punktów od A do E w moim wcześniejszym poście ? :)

Dodam, że punkt 7 NIE DZIAŁA, nie wiem dlaczego,hamuje nawet z 80 km/h i nie mrugają stopy ani kierunki.

Edytowane przez cooler100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz naprawdę dobrze przypier@@$ć hamulcem żeby zadziałało ;) nie ty pierwszy o to pytasz;) Moim zdaniem troche za późno się to włącza, ale jednak się włącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info

myślę ,że dawałem ostro po hamulcach, ale moze trzeba mocniej :)

a co odnośnie skali głośnośći radia na wyświetlaczu ? ktos coś ? Punkt D z poprzedniego mojego postu

i jeszcze punkt A o zmianie standardowej głośności radia po jego włączeniu, czyli słuchalismy cicho a nastepnym razem radio włącza sie z ustawioną fabrycznie głośnocią, mimo zmiany jak w punkcie 14 poprzedniego postu nie ulega to zmianie. ktos wie jak to zmienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dz.U. 2015 poz. 305

1) powinny się automatycznie włączać, kiedy urządzenie włączające lub wyłączające silnik znajduje się w położeniu umożliwiającym pracę silnika,45) 2) powinny wyłączać się automatycznie po włączeniu przednich świateł mijania, drogowych lub przeciwmgłowych, z wyjątkiem sytuacji, gdy światła te wykorzystywane są do wysyłania przerywanych sygnałów świetlnych w krótkich odstępach czasu, 3) przednie, boczne (jeżeli występują) i tylne światła pozycyjne, światła obrysowe (jeżeli występują) oraz oświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej nie włączają się jeżeli włączone są światła do jazdy dziennej4 )

Dotyczy to pojazdów rejestrowanych po raz pierwszy po 31 grudnia 2009 r.

no właśnie,jak to jest? mój wyjechał z salonu z zawsze włączonymi tylnymi ledami, a nie spotykam takich na ulicy po za volvo i dziś mercedesa A klasse...

posted from my mobile

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dz.U. 2015 poz. 305

1) powinny się automatycznie włączać, kiedy urządzenie włączające lub wyłączające silnik znajduje się w położeniu umożliwiającym pracę silnika,45) 2) powinny wyłączać się automatycznie po włączeniu przednich świateł mijania, drogowych lub przeciwmgłowych, z wyjątkiem sytuacji, gdy światła te wykorzystywane są do wysyłania przerywanych sygnałów świetlnych w krótkich odstępach czasu, 3) przednie, boczne (jeżeli występują) i tylne światła pozycyjne, światła obrysowe (jeżeli występują) oraz oświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej nie włączają się jeżeli włączone są światła do jazdy dziennej4 )

Dotyczy to pojazdów rejestrowanych po raz pierwszy po 31 grudnia 2009 r.

i chyba jeszcze od któregos roku się skończyło rejestracji albo miało skończyć...?

czy ktoś ma jakieś sugestie odnośnie punktów od A do E w moim wcześniejszym poście ? :)

Dodam, że punkt 7 NIE DZIAŁA, nie wiem dlaczego,hamuje nawet z 80 km/h i nie mrugają stopy ani kierunki.

tak jak chłopaki mówią u mnie nie działało do czasu jak raz mi wyjechał koles prosto pod koła..... ojj działa :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ostatnio uruchomić LAP TIME + TEMP. OLEJU

17-Instruments ---> Coding 07 ---> Long Codng Helper ---> BYTE 1 Bit 3 zmiana z 0 na 1

Kodowanie przyjęte, a jednak nie pokazuje na fis. Czy ktoś pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ostatnio uruchomić LAP TIME + TEMP. OLEJU

17-Instruments ---> Coding 07 ---> Long Codng Helper ---> BYTE 1 Bit 3 zmiana z 0 na 1

Kodowanie przyjęte, a jednak nie pokazuje na fis. Czy ktoś pomoże ?

a manetką zmieniałeś opcje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...