Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS ( VAG-COM ) Kodowania A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam modułu 10 bo to jest polift wszystko leci do mce 09 podłączyłem według schematu podanego na forum wszystko działało wizualizacja i tył tylko przodu nie było teraz po parametryzacji nie działa nic ani tył ani przod  mruga przycisk PDC    I wywaliło błąd ze nie są dodane sensory przednie ?‍♂️

Jest opcja w 44 Steering Assist później 10 Adaptation - Ostatni Channel i u mnie jest ustawione 18km/h ale nie da się zmienić na dole Importer i tym samym nowych wartości nie chce przyjąć :-(

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

6 godzin temu, krystek590 napisał:

jak mi to wszystko załatwisz za 30zł jak piszesz + wysyłka to Ci daje jeszcze raz tyle, bo ja nie spotkalem jeszcze taniej niż Ci napisałem. Jak dla mnie na aukcji co podałeś tez nie kosztuje 30zł, tyle to kosztuje zaślepka najwyżej.

Kupowałem przycisk z ADS wiosną od tego gościa z Allegro i dałem tak jak pisze na aukcji 50 zł, więc widać cały czas tym handluje, wszystko było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AudiA4uk napisał:


Jest opcja w 44 Steering Assist później 10 Adaptation - Ostatni Channel i u mnie jest ustawione 18km/h ale nie da się zmienić na dole Importer i tym samym nowych wartości nie chce przyjąć :-(

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 

Szkoda ze nic nie można zmienić ale dzięki za podpowiedz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, l2k2 napisał:

Kupowałem przycisk z ADS wiosną od tego gościa z Allegro i dałem tak jak pisze na aukcji 50 zł, więc widać cały czas tym handluje, wszystko było OK.

zadzwonię i sprawdzę, bo aukcja nieaktualna. Jeśli kupie za 50zł do polifta to będę bardzo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2017 o 13:30, krystek590 napisał:

jak mi to wszystko załatwisz za 30zł jak piszesz + wysyłka to Ci daje jeszcze raz tyle, bo ja nie spotkalem jeszcze taniej niż Ci napisałem. Jak dla mnie na aukcji co podałeś tez nie kosztuje 30zł, tyle to kosztuje zaślepka najwyżej.

A jednak  :)

20170831_161625.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam
w b7 po przekreceniu kluczyka na zaplon moglem otwierac szyby z przycisku otwierać szyberdach. W b8 po włożeniu kluczyka nie moge tego robic dopiero jak odpale samochod to moge otwierać. Czy w b8 istnieje takie cos jak przekrecony zaplon czy tylko jest opcja włóż kluczyk i naciśnij zeby odpalić?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gados82 napisał:

Pytanko mam
w b7 po przekreceniu kluczyka na zaplon moglem otwierac szyby z przycisku otwierać szyberdach. W b8 po włożeniu kluczyka nie moge tego robic dopiero jak odpale samochod to moge otwierać. Czy w b8 istnieje takie cos jak przekrecony zaplon czy tylko jest opcja włóż kluczyk i naciśnij zeby odpalić?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

przeciez wsadź klucz nie wciskajac pedału sprzęgła i masz sam zapłon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2017 o 23:56, ArkadiuS napisał:
W dniu 7.08.2017 o 08:15, ArkadiuS napisał:
Ktos w polifcie ma uruchomiony wskaźnik bost? Wlaczylem lap timer i oil temp ale bost sie nie pojawil....

Ktoś coś może?

a da sie w ogole? w B8 tego na 99% nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy jest możliwość zakodowania "Drive Select" w przed lifcie 2011 mmi 3g basic bez żadnych przycisków. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2017 o 10:06, Yoghurt napisał:

a da sie w ogole? w B8 tego na 99% nie ma.

jasne ze tak 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ArkadiuS napisał:

jasne ze tak 

 

a nie no, skoro w internetach pisza, ze sie da to musi byc prawda...   :facepalm:

 

przegladnij sobie komentarze do tego filmu i poszukaj taki fragment:

I looked around and it seam that B8 does not support boost gauge. Sorry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



a nie no, skoro w internetach pisza, ze sie da to musi byc prawda...   :facepalm:
 
przegladnij sobie komentarze do tego filmu i poszukaj taki fragment:
mr-fix
I looked around and it seam that B8 does not support boost gauge. Sorry.


Dzięki za wnikliwa analizę komentarzy i odpowiedź na moje wcześniejsze pytanie [emoji122]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo. Tez mnie ten boost interesowal. workaround to zakup jakiegos pirata ELM327 na bluetooth + telefon z androidem i apka typu torque.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo. Tez mnie ten boost interesowal. workaround to zakup jakiegos pirata ELM327 na bluetooth + telefon z androidem i apka typu torque.
Fajne. Uzywasz tego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Yoghurt napisał:

prosze bardzo. Tez mnie ten boost interesowal. workaround to zakup jakiegos pirata ELM327 na bluetooth + telefon z androidem i apka typu torque.

albo coś typu http://www.p3cars.com/shop/audi/audi-a4-s4-a5-s5-rs4/audi-b8-p3-vent-gauge/ ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak... dlugo sie nad p3 zastanawialem... i doszedlem do wniosku, ze to by byla mega glupota. Cena tego urzadzenia jest z kosmosu. Pirackie klony ELM327 sa od okolo 20 pln na allegro. Oryginal kosztuje od okolo 35-40 euro w gore. Do tego trzeba dokupic soft - torque z reklamami jest za friko, wersja pro kosztuje 15 pln. Calosc robi 14 razy wiecej niz p3 i jedyna zaleta p3 jest taka, ze ma swoj wyswietlacz i jak sobie chcesz popatrzec na boost czy egt to od razu widac. A z ELM musisz miec telefon. Gdyby P3 kosztowal 60-80 euro... to bym sie zastanawial ale 389$ to jest jakas abstrakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, ta cena zniecheca. A tak jak napisales klon kosztuje smieszne pieniadze.
Ps: fizycznie uzywasz go ciagle w wlozonego do gniazda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam taki problem. Wczoraj jadąc miałem prawie Full paliwa na wskaźniku i pokazywał mi że zrobię 800 km. Dzisiaj wsiadam wskaźnik pokazuje 1/4 mniej i że zrobię 550 km. Przejechałem jakieś 15 km i wzrosło do 640km. Wczoraj bawiłem się vcds w kodowania ponieważ chciałem ustawić temp oleju i składanie lusterek. Czy mogło mieć to jakiś wpływ na te błędne informacje o spalaniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...