Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS ( VAG-COM ) Kodowania A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.11.2017 o 11:10, lukasz_szymanski napisał:

szukam trafiłem na jedna kodowanie, gdzie trzeba było wejść w 09-potem w 07 kodowanie i znaleźć wischer i zmienić kodowanie

Zła kolejność.

Wejść w 09 znaleźć wischer, wejść w sterownik wischer, kodowanie, zmiana kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 15.08.2013 o 14:20, Kuba87 napisał:

Właśnie że nie mam logów bo nie myślałem że coś może zwiać. TPMS i wiele innych udało mi sie postawic a ta grafika... nie mam pomysła. Gdzie szukać?

Zielone menu

 

*Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam takie pytanie jekt ktos moze na forum z trojmiasta kto ogarnia to cale kodowanie bo ja nie mam o tym zielonego pojecia a czytam ze mozna wiele rzeczy pokodowac mam mmi 3g chyba to high bo z dyskiem probowalem wchodzic w to zielone menu ale nie moge wiec chyba potrzeba komputer. tak jak pisalem kompletnie sie na tym nie znam wiec chcialbym zeby mi ktos pomogl mam audi b8 z 2014r 2.0 TDI

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy. ->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin. To nie jest temat do takich zapytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rumak22 napisał:

witam mam takie pytanie jekt ktos moze na forum z trojmiasta kto ogarnia to cale kodowanie bo ja nie mam o tym zielonego pojecia a czytam ze mozna wiele rzeczy pokodowac mam mmi 3g chyba to high bo z dyskiem probowalem wchodzic w to zielone menu ale nie moge wiec chyba potrzeba komputer. tak jak pisalem kompletnie sie na tym nie znam wiec chcialbym zeby mi ktos pomogl mam audi b8 z 2014r 2.0 TDI

Popytaj na 3-miejskich spotach na pewno ktoś ogarnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, tylko nie krzyczcie, że zakładam kolejny temat :D
Temat składanych lusterek był wałkowany, ale ja nie mogę sobie poradzić z tym tematem. Wymieniłem oczywiście wszystko jak należy, wymieniłem sterowniki w drzwiach (8k0959793b kier. i 8k0959792b pas.), zakodowałem sterowniki 46, 42 i 52 i niestety nie działają lampki, podświetlenie w drzwiach, przyciski i same lusterka z kierunkowskazem włącznie. Wiem, że kolega na forum swego czasu też miał ten sam problem, ale nie napisał, jak go rozwiązał. Może ktoś mi podpowiedzieć, jak temat ugryźć ? Czy może te sterowniki nie współpracują z liftem ? Podejrzewam, że to kwestia odpowiedniego zakodowania. Byłbym wdzięczny za każdą odpowiedź. Pzdr

Jeszcze jedno: jaki jest nr sterowników drzwi od polifta, które obsługują lusterka składane i oświetlenie tapicerki ?

Edytowane przez jaro_alfa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś orientuje się jak, i czy w ogóle się da dokodować by w radiu Concert na głównym wyświetlaczu (nie na FISie) wyświetlała się temperatura powietrza jak na załączonym zdjęciu?

a4temp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marsi napisał:

Witam czy ktoś orientuje się jak, i czy w ogóle się da dokodować by w radiu Concert na głównym wyświetlaczu (nie na FISie) wyświetlała się temperatura powietrza jak na załączonym zdjęciu?

a4temp.jpg

Ta temperatura ze zdjęcia to nastawy klimatronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzy0 napisał:

Ta temperatura ze zdjęcia to nastawy klimatronika

Dzięki za sprostowanie - a gdy posiadam u siebie klimatronik ale mi się ta temperatura nie wyświetla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie masz klimę 3 strefową wtedy się nie wyświetla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bin85 napisał:

Bo pewnie masz klimę 3 strefową wtedy się nie wyświetla

Już wszystko jasne. dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś kodowanie żeby puszczał przy ruszaniu hamulec ręczny bez zapiętych pasów ? chciałbym też zakodować podświetlenie zegarów na pozycji 0 przełącznika świateł, szukałem niestety nie umiem tego w vcds zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2018 o 19:06, Marina_Yacht napisał:

zna ktoś kodowanie żeby puszczał przy ruszaniu hamulec ręczny bez zapiętych pasów ?

53-Parking Brake ---> Security Access 16---> (kod 25194) --->ADAPTACJA 10 ---> Channel 7 zmiana z 1 na 0

Kodowałem u siebie w 3g high i zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem w a5 poliftowej mmi 3g z hdd, podczas wizyty w serwisie zrobili 8 aktualizacji w serwisie dzięki czemu sterowniki przywróciły wartości fabryczne i musiałem odtworzyc zmiany które wdrożyłem podczas 5 lat użytkownania jak np. oświetlenie wnętrza. Wszystko w zasadzie mi się udało, ale gdzieś dałem ciała (albo w vcds albo zielonym menu) i w "car" w ustawieniach auta pojawiła się opcja "automatyczna roleta tylna" która jest wyszarzona i blokuje opcje znajdujące się w centralnym zamku takie jak składanie lusterek po zamknięciu, blokada podczas jazdy itd. (są tez wyszarzone). Moge zmieniać tylko opcje  oswietlenia zewnętrznego i wewnętrznego. Po wielu dniach prób proszę o pomoc bo nie mogę wpaść na to co zrobić a nie chce już dłużej tracić czasu na próby podejrzewając że jest to blachostka. Ktoś pomoże?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2018 o 21:33, wolwerin napisał:

53-Parking Brake ---> Security Access 16---> (kod 25194) --->ADAPTACJA 10 ---> Channel 7 zmiana z 1 na 0

Kodowałem u siebie w 3g high i zadziałało.

Szkoda,że w polifcie to nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51a2d79b742432d2426c873a4b27db2c.jpg to wina kabla czy ja cos nie tak robie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślę ktoś kodowanie do kamery cofania do MMI 3GP ? A4 B8

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakis moderator ktory moglby z tych 69 stron.. zaktualizowac 1szy post ? pada tu duzo ciekawych opcji a wertowanie tylu stron troche mija sie z celem tego watku.

 

 

*Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany podrzucicie gdzie w 09 kodowało się Czujnik wilgotności w kanale zasysania świeżego powietrza mowa o polifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...