Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS ( VAG-COM ) Kodowania A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, inhosik napisał:

To jest system AHA

Czyli bez przycisku nie ma co nocować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest mozliwosc zakodowania zamka centralnego tak aby po zgaszeniu i wyjściu z auta sam sie zamykał po określonym czasie ? Radio concert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie po wymianie MCU nie działa mi tylna wycieraczka. Moduł był chyba z A5. Myślę, że to wina kodowania, bo nie działa ani wycieraczka ani spryskiwacz. 

Znalazłem, że powinno to być w [09]->kodowanie->Bajt 21->bit 0 (Rear Wiper Installed), ale niestety dalej nie działa.

Edytowane przez Tomek_091019
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam mm3g+ w a4 b8 polift , próbowałem dziś kodować żeby można było oglądać dvd podczas jazdy, generowałem kod z numeru seryjnego ale wyskakuje że jest błędny ? czy jest jakaś inna metoda na odblokowanie tego ? Z góry wielkie dzięki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też tak macie że gdy jest włączone mmi multimedia przy otwartych przednich drzwiach to po 5 min się wyłącza? czy można ten czas wydłużyć? Lampki ostrzegawcze i podświetlenie w drzwiach nie powinno po jakimś czasie gasnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest możliwość przy pomocy kodowania aby roleta tylna przy wrzucaniu wstecznego nie chowała się?

Edytowane przez resiak82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2018 o 15:56, resiak82 napisał:

Witam. Czy jest możliwość przy pomocy kodowania aby roleta tylna przy wrzucaniu wstecznego nie chowała się?

ustawiasz to w MMI, poszukaj w ustawieniach bodajże w zakładce Windows

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ireneusz Grycel napisał:

ustawiasz to w MMI, poszukaj w ustawieniach bodajże w zakładce Windows

 

Dzięki bardzo. Problem rozwiązany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z kodowanie bluetooth.

To jest nie oryginalny zestaw. Na tej stronie http://www.fiscon-mobile.eu/support/img/fiscon_audi_en.pdf

Podane jest kodowanie ale to nie rozumiem miał by ktoś chwilę czasu żeby spojrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie udało się zakodowac. Tylko teraz nie działa mi mikrofon bo musiałem oryginalny zlutowac z kablem jack a w mikrofonie sa 2 kabelki natomiast w jack 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden mały problem. Mikrofon w bluetooth już działa ale muszę się drzeć do niego żeby osoba do której dzwonie mnie słyszała. Wyczytałem że można podkręcić jego czułość wchodząc w telefon (77)-> adaptacje->kanał 131. Ale wchodząc u siebie w Telefon (77) nie mogę kliknąć adaptacji jest nie podświetlany ten przycisk. Wie ktoś może czemu i jak to ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość żeby na fisie ukazywało mi propozycję zmiany biegów? Mam zwykły monochromatyczny (czerwony) FIS, brak przycisków na manetce. Szukałem w necie i na forum ale nic ciekawego nie mogę znaleźć.

tutaj na filmie jest dokładnie ukazane to o co mi chodzi: Sugestia zmiany biegów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś czym się różni kodowanie pompy abs .org u mnie jest 031544 a po wymianie było .org 161D4C ? To i tamte kodowanie przyjmuje bez problemu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł mi interfejs z Chin, komunikuje się itp... Ale mam pytanko

Wyczytałem na forum że bez wymiany manetki na ta z przyciskami jestem w stanie odblokować zmianę wyświetlania spalania na DIS'ie. 

Enabling trip computer without the trip computer controls in wiper stalk: 
56-Radio check byte 9, bit 6, then
17-Instruments check byte 1, bit 2

Zrobiłem to ale nie wyświetla mi w menu na wyświetlaczu po wciśnięciu przycisku CAR, instrument cluster a co za tym idzie dwóch menu onboard menu 1 i 2.  

Czy możecie mi podpowiedzieć jak je włączyć?

Edytowane przez Bartas93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAPISZ ktory rok auta masz , daj jakis scan

Kodowanie do FISA masz w module kierowniczym 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...