Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS ( VAG-COM ) Kodowania A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

8 minut temu, wrclaguna napisał:

 

 


 

Czyli po 17, 16, odznaczyć w 56 i powinny pokazać mi się ustawienia na ekranie pomimo braku manetki? Bo do tego zmierzam...

Edytowane przez Bartas93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się odblokować opcje interface cluster, ale nie mam tam opcji travelled distance.. I na dis wyświetla mi ciągle przejechany dystans jak to wyłączyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak uruchomić otwieranie i zamykanie szyb z pilota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2018 o 20:59, damian19886 napisał:

Czy ktoś wie jak uruchomić otwieranie i zamykanie szyb z pilota?

A po prostu długie przytrzymanie przycisków na pilocie Ci nie działa? Miałem kilka audi B5 lift, B6, C6 i teraz B8 i w każdej to działało, nie trzeba było nic kodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎07‎-‎08 o 20:59, damian19886 napisał:

Czy ktoś wie jak uruchomić otwieranie i zamykanie szyb z pilota?

Poszukaj w ustawieniach MMI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krzy0 napisał:

Poszukaj w ustawieniach MMI

Szukałem i nie znalazłem. Przytrzymywanie przycisków na pilocie nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, damian19886 napisał:

Szukałem i nie znalazłem. Przytrzymywanie przycisków na pilocie nie działa.

Spróbuj: 

46-Central Conv. (Moduł komfortu) -> Kodowania -> Pomocnik kodowania -> Bajt-7 zaznaczamy BIT 2 i BIT 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam maly problem gdyz po kodowaniu wyskakuje mi blad i nie mozna go skasowac. 

40. Włącz odbijanie lustrzanego odbicia wstecznego

[52 Door Elect, Pass.] -> [Coding - 07] -> [Long Coding Helper] -> Byte 4
Bit 3 i Bit 2 ustawione na 1

Teraz nawet jak probuje ustawic z powrotem na 0 to blad zostaje nawet po skanie auta i probie kasowania bledow

Blad to: headlight range control defective

I kontrolka od poziomowania swiatel. 

Dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze lusterko ladnie sie opuszcza wszystko smiga tyle xenony opadly. 

Wejde w oswietlenie i testy to jest blad ktorego nie mozna skasowac a test xenonow dziala podnosza sie opuszczaja ustawia sie do pozycji srodkowej i jak klikne gotowe to leca na dol i wyskakuje blad

IMG_20180712_194734.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, luk330 napisał:

Spróbuj: 

46-Central Conv. (Moduł komfortu) -> Kodowania -> Pomocnik kodowania -> Bajt-7 zaznaczamy BIT 2 i BIT 5

Nie działa dodatkowo są błędu od szyberdachu którego nie mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz błąd szyberdachu to domykanie nie zadziała, jeżeli go nie masz to go wykoduj wtedy błąd zniknie i domykanie będzie działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam szyberdachu. Niby wszystko mam dobrze ustawione w 46 central conv. bajt 2 bit 1 i 2 zaznaczone mam szyby zamykają się po kliknięciu przyciskiem od zamyk/otwier. Nie wiem w czym może być jeszcze problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz mmi to też tam jest opcja w car żeby włączyć lub wyłączyć otwieranie szyb często jest to wyłączone 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mmi 2glow wchodzę 07-HEAD CONTROL--->ADAPTACJA 10--->Channel 8 a tam nie odczytuje mi żadnych danych nic nie mogę zmienić tak jakby ten kanał był nie aktywny a chciałbym odblokować to zielone menu ktoś pomoże?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Benio140 napisał:

Panowie mam mmi 2glow wchodzę 07-HEAD CONTROL--->ADAPTACJA 10--->Channel 8 a tam nie odczytuje mi żadnych danych nic nie mogę zmienić tak jakby ten kanał był nie aktywny a chciałbym odblokować to zielone menu ktoś pomoże?  

2G LOW  nie ma GREEN MENU

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wrclaguna napisał:

2G LOW  nie ma GREEN MENU

ahaaa sory i dzieki za info.  ? Samochód co dopiero sprowadzony mam tam puszczone dwa kable USB i minijack jak je mogę uruchomić?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jest pytanie  Audi a4 b8 2008r mmi2g ale to mniej istotne chciałbym zakodować  domykanie szyb podczas deszczu czujnik jest ale nie wiem od czego zacząć lub jeśli się nie da to może by tak zakodować automatyczne zamykanie szyb po zamknięciu auta nie przytrzymując kluczykiem przycisku poradźcie coś lub pokarzcie co mam zrobić by się tym zająć jest świeży w tym temacie posiadam vagv012 interface 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2013 o 14:14, Hohe napisał:

Zeruje się w adaptacjach, jeśli dobrze pamiętam i nic nie trzeba potem ustawiać. Ja kiedyś przez przypadek, wyłączyłem tzw komfortowe kierunkowskazy, to szukałem rozwiązania tydzień i dopiero to mi pomogło. Spróbuj.

co to te komfortowe kierunkowskazy rozwiń mnie ten temat tych komfortowych kierunkowskazów ciekawi mnie to bardzo a przy okazji jak to zakodować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komfortowe kierunkowskazy - pewnie chodzi o 3 krotne migniecie gdy lekko naciśniesz na dźwignie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...