Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS ( VAG-COM ) Kodowania A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ja chyba coś pomieszałem. Myślałem, że ten zawór można uruchomić niezależnie czy jest webasto czy nie. U mnie go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Channel 002: Installation List II (MMI Functionality)

  • +00001 = Left-Hand-Steering (LHD) [standard]
  • +00002 = Vehicle Identification Number (VIN) available
  • +00004 = Avant (PR-K8D)
  • +00008 = Oil Level Display available
  • +00016 = Digital Radio (DAB) Video Transmission ????????????????
  • +00032 = Battery Status Display active

Panowie w aucie mam MMI 2g z tyłu jest tuner cyfrowy więc w kodowaniu 002 muszę uwzględnić +00016? Czy to chodzi o jakieś inny tuner który posiada video transmisje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest jest, w Niemczech odbierało w PL niestety pokazuje jakieś stacje z przekreślonym nadajnikiem i cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę nigdzie znaleźć :( jak wyłączyć komunikat i ten cholerny :angry: sygnał - "Pamiętaj aby wyłączyć zapłon, akumulator może się rozładować" (coś w tym stylu) - pojawia się on momencie kiedy zapłon jest włączony i zostaną otwarte drzwi.. - model po lifcie

może ktoś pomóc :question:

i jeszcze jedno pytanko, jak powinno wyglądać kodowanie LED - kiedy zostanie kierunkowskaz włączony gaśnie LED, po wyłączeniu się zapala.. rozumiem że to jest to kodowanie wersja US? - model przed liftem

https://youtu.be/EMTCTJgMVBQ?t=34s coś takiego uzyskać

Edytowane przez Qoral
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę nigdzie znaleźć :( jak wyłączyć komunikat i ten cholerny :angry: sygnał - "Pamiętaj aby wyłączyć zapłon, akumulator może się rozładować" (coś w tym stylu) - pojawia się on momencie kiedy zapłon jest włączony i zostaną otwarte drzwi.. - model po lifcie

może ktoś pomóc :question:

i jeszcze jedno pytanko, jak powinno wyglądać kodowanie LED - kiedy zostanie kierunkowskaz włączony gaśnie LED, po wyłączeniu się zapala.. rozumiem że to jest to kodowanie wersja US? - model przed liftem

Tego dźwięku nie da się wyłączyć na stałe

Trzeba nacisnąć prawą manetkę z boku i wyłączy ten dźwięk do następnego otwarcia drzwi

Edytowane przez skotmen
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę nigdzie znaleźć :( jak wyłączyć komunikat i ten cholerny :angry: sygnał - "Pamiętaj aby wyłączyć zapłon, akumulator może się rozładować" (coś w tym stylu) - pojawia się on momencie kiedy zapłon jest włączony i zostaną otwarte drzwi.. - model po lifcie

może ktoś pomóc :question:

i jeszcze jedno pytanko, jak powinno wyglądać kodowanie LED - kiedy zostanie kierunkowskaz włączony gaśnie LED, po wyłączeniu się zapala.. rozumiem że to jest to kodowanie wersja US? - model przed liftem

Tego dźwięku nie da się wyłączyć na stałe

Trzeba nacisnąć prawą manetkę z boku i wyłączy ten dźwięk do następnego otwarcia drzwi

ale widziałem ostatnio też audi a4 b8, tez po lifcie i nie miała takiego komunikatu z sygnałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś może czy da się jakoś przekodować to beznadziejne wyświetlanie stacji radiowych - żeby np. usunąć rodzaj radia (pop, itp) a finalnie nazwa radia + np. grany utwór widoczny był na całej linii zamiast się przewijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwosc zmiany wartosci wolnych obrotow silnika w 1.8 tfsi ?

Oraz czy da sie odblokowac klamke bagazbika bo pilotem sie otwiera natomiast klamka nie dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zauważyłem taka sytuacje , jadę w trasie w dzień (w południe ) światła świecą tylko dzienne włącznik ustawiony na auto , zaczyna lekko mżyć kropić deszcz no to włączam wycieraczki na auto z średnia czułością i jak dojeżdżam do świateł to widzę na pojeździe poprzedzającym mnie że mam zapalone światła xenonowe czyli krótkie ( w środku przyciski nie są podświetlone tylko zegary ) jak wyłączę wycieraczki na zero to po chwili wyłączają się xenony . Na zewnątrz jest dość jasno i czujnik nie uruchamia xenonu tylko tak jakby automatycznie go włączał w chwili włączenia wycieraczek na auto .

Da się to wyłączyć tak aby się zapalały tylko przy zmroku tak jak jest normalnie a po włączeniu wycieraczek na auto żeby się nie włączał xenon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie kolego ze to akurat jest spoko, bo zgodnie z przepisami w trakcie deszczu swiatla powinny byc wlaczone ;) Uruchamia je Ci czujnik deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego są to tak zwane światła deszczowe. Do wyłączenia w MCE-09 w długim kodowaniu, tam gdzie światła autostradowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da rade zkodowac podgrzewane fotele tak, aby po kazdym ponownym odpaleniu auta byly zawsze automatycznie OFF (jesli przed zgaszeniem zostawie je wlaczone)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładam:

Uaktywnienie poziomu naładowania akumlatora za pomoca zwykłego VAG506M w Audi A4 B8 2011 (radio concert)

Radio - 56

Adaptacja - 10
grupa 39 (pisać ten numer)
wpisać wartość: 65529 i potwierdzic (oryginalnie było 65519)
u mnie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem kilka razy taką sytuacje że wkładam kluczyk w pozycje zapłonu,robi test i wyskakuje bład. Oil sensor deactivate . Po odpaleniu znika .Olej jest prawidłowy miedzy min a max .Z tego co mi wiadomo to ja tam żadnego czujnika nie mam w tej wersji ? Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...