Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS ( VAG-COM ) Kodowania A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, w aucie jest START/STOP.

Ale mimo, że był on wyłączony z przycisku to się działy takie cyrki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy da sie wyłączyć wykrywanie spalonej żarówki w VCDS-ile??

żarowki od czego ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie wyłączyć wykrywanie spalonej żarówki w VCDS-ile??

żarowki od czego ? :)

Każdej , np stopu, wstecznego, halogenów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie da uruchomić w MMI 3g+ żeby na FISie wyświetlało nazwę ulicy, na której się znajduję? Nie chodzi mi o tryb nawigacji bo tam to działa.

W B7 była taka możliwość, której mi osobiście B8 brakuje.

9ecda8-1460313487.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy opis i skrypt zielone menu z pierwszego posta podejdzie do 3g+ LOW po lifcie ??

kazde MMI 3G ma to samo kodowanie odblokowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie z innej beczki, chce wymienic klocki hamulcowe z tylu jednak elektroniczny hamulec reczny mi na to nie pozwala bo nie moge odsunac tłoka, wiem ze jakos da sie go odsunac w vcds jednak nie wiem jak, jakies rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość ustawienia czasu dezaktywacji karty SIM (telefon) w MMI 3G+, tak żeby po wyłączeniu zapłonu, np. po 1 minucie przestał działać wbudowany telefon? W standardzie wynosi to 15-20 minut, co jest problematyczne, jeśli ma się duplikat karty tego samego numeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej jest czas wyłączenia się całego mmi a nie telefonu - a to akurat z tego co pamiętam jest do ustawienia w zielonym menu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mało jest modów które robi się tylko w zielonym, bez VCDSa.

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej jest czas wyłączenia się całego mmi a nie telefonu - a to akurat z tego co pamiętam jest do ustawienia w zielonym menu

Niestety to o czym mówisz (chyba, że ja myślę o czym innym) działa tylko na wyłączenie MMI - owszem, ale telefon dalej jest aktywny.

Czy to masz na myśli? Bo jeśli tak, to nie działa to dla telefonu.

To increase radio play time after car is turned off:

In the Hidden Menu:

From the main screen select 'onofftimer', set 'Standby delay'. The maximum value is 30 minutes.

Edytowane przez emgx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to mialem na mysli. jesli pomimo tego telefon nadal jest aktywny to niestety nie wiem jak Ci pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wymienić cały kosz z pedałami (sprzęgło, hamulec, gaz). Czy trzeba po takim zabiegu coś kodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a u mnie przestaly dzialac zapalniczki w q5- blizniacza jednostka do a4 b8- sprzetowo jest ok... vcds test wyjsc wlacza je ale tylko do momentu wylaczenia silnika. znalazlem takie cos: http://workshop-manuals.com/audi/a5_cabriolet/l4-2.0l_turbo_(caeb)/power_and_ground_distribution/auxiliary_power_outlet/component_information/technical_service_bulletins/customer_interest_for_auxiliary_power_outlet/571018/


Czy jestem w stanie zrobic to sam? czy musze jechac do ASO??

Elektryk probowal zakodowac przekaznik ale jakis kod importera od niego chcialo jak wszedl w kodowanie modulu 46 bodajze komfort... tam moze w long coding czy tam adaptation zaznaczyc active 75 i mowi, ze to jest od tego... dalej nie pamietam nazwy ale zada kodu importera... ktos cos naprowadzi?? Z gory dzieki za wszelkie podpowiedzi.

Edytowane przez bigkaban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem znany w bazie danych Audi występuje pod numerem TPI 2020649/8. Sam tego nie zrobisz bo VCDS nie ma możliwości flashowania sterowników. Jedź do ASO to wgrają Ci update w module centralnej elektryki i bedzie po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...