VCDS ( VAG-COM ) Kodowania A4 B8
14 14

2109 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam szyberdachu. Niby wszystko mam dobrze ustawione w 46 central conv. bajt 2 bit 1 i 2 zaznaczone mam szyby zamykają się po kliknięciu przyciskiem od zamyk/otwier. Nie wiem w czym może być jeszcze problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz mmi to też tam jest opcja w car żeby włączyć lub wyłączyć otwieranie szyb często jest to wyłączone 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mam mmi 2glow wchodzę 07-HEAD CONTROL--->ADAPTACJA 10--->Channel 8 a tam nie odczytuje mi żadnych danych nic nie mogę zmienić tak jakby ten kanał był nie aktywny a chciałbym odblokować to zielone menu ktoś pomoże?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 minutę temu, Benio140 napisał:

Panowie mam mmi 2glow wchodzę 07-HEAD CONTROL--->ADAPTACJA 10--->Channel 8 a tam nie odczytuje mi żadnych danych nic nie mogę zmienić tak jakby ten kanał był nie aktywny a chciałbym odblokować to zielone menu ktoś pomoże?  

2G LOW  nie ma GREEN MENU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7 minut temu, wrclaguna napisał:

2G LOW  nie ma GREEN MENU

ahaaa sory i dzieki za info.  😉 Samochód co dopiero sprowadzony mam tam puszczone dwa kable USB i minijack jak je mogę uruchomić?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

panowie jest pytanie  Audi a4 b8 2008r mmi2g ale to mniej istotne chciałbym zakodować  domykanie szyb podczas deszczu czujnik jest ale nie wiem od czego zacząć lub jeśli się nie da to może by tak zakodować automatyczne zamykanie szyb po zamknięciu auta nie przytrzymując kluczykiem przycisku poradźcie coś lub pokarzcie co mam zrobić by się tym zająć jest świeży w tym temacie posiadam vagv012 interface 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 26.02.2013 o 14:14, Hohe napisał:

Zeruje się w adaptacjach, jeśli dobrze pamiętam i nic nie trzeba potem ustawiać. Ja kiedyś przez przypadek, wyłączyłem tzw komfortowe kierunkowskazy, to szukałem rozwiązania tydzień i dopiero to mi pomogło. Spróbuj.

co to te komfortowe kierunkowskazy rozwiń mnie ten temat tych komfortowych kierunkowskazów ciekawi mnie to bardzo a przy okazji jak to zakodować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

komfortowe kierunkowskazy - pewnie chodzi o 3 krotne migniecie gdy lekko naciśniesz na dźwignie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Czy da się ustawić żeby po otwarciu drzwi i wyjęciu kluczyka przy włączonych xenonach był sygnał?

Dodam że jak przełączę na światła postojowe to jest sygnał i informacja na fisie

Przełącznik mam bez Auto. Na zero świeca mi ledy.

Audi a4 b8 polift

Mam jeszcze taki błąd 

Jak go usunąć?

IMG_20180807_225720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi