Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a po wakacjach paliwko ma kosztowac 8 zeta.... czas wrocic na rower

Dokladnie czytalem to opisywali i wypowiadal sie jakis znany secjalista z rynku paliwowego na swiecie, ze jezeli dolar bedzie dalej slaby a zlotowa bedzie sie umacniac to w polsce na przelomie wrzesnia moze byc paliwko po 8zl/litr. :wallbash:

Chyba sie pora wyprowadzic z tego kraju.

to chyba odwrotnie ? dopoki dolar jest slaby a zlotowka mocna to cena jest "w miare" niska, jak dolar sie zacznie umacniac a zlotowka spadnie to i cena ropy znacznie wzrosnie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwo tez drozsze ;(

No to już tragedia się robi :slina::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba odwrotnie ? dopoki dolar jest slaby a zlotowka mocna to cena jest "w miare" niska, jak dolar sie zacznie umacniac a zlotowka spadnie to i cena ropy znacznie wzrosnie ....

mozliwe nie pamietam dokladnie

ale 8zl za litr to przegiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliwo paliwem , auto zawsze można schowac do garażu ale cały transport jedzie na dieslu jak oni mają drożej to i my ludziska będziemy mieli coraz drożej chleb , bułeczki , masełko , dżemik itd itd i już pomału wogóle się nie będzie się dało życ w tym kraju tylko człowiek będzie musiał zapierd..... na trzy zmiany rzeby przeżyć. Niby mamy wszystko to co w krajach europy zachodniej tylko nikt niepisze jakim kosztem. Polaka tez stac na to żeby kupić plasme , auto :> tylko nikt nie pisze że musi na to robić 3 albo i więcej razy jak Niemiec , Szwajcar itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak we wtorek na spota jechałem to tankowałem na BP najtańszą ON za 4,70 :kwasny: a PB było za 4,63

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliwo paliwem , auto zawsze można schowac do garażu ale cały transport jedzie na dieslu jak oni mają drożej to i my ludziska będziemy mieli coraz drożej chleb , bułeczki , masełko , dżemik itd itd i już pomału wogóle się nie będzie się dało życ w tym kraju tylko człowiek będzie musiał zapierd..... na trzy zmiany rzeby przeżyć. Niby mamy wszystko to co w krajach europy zachodniej tylko nikt niepisze jakim kosztem. Polaka tez stac na to żeby kupić plasme , auto :> tylko nikt nie pisze że musi na to robić 3 albo i więcej razy jak Niemiec , Szwajcar itd.

O tym wlasnie mowilem.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3x?? to by bylo jeszcze super!!!

zalozmy ze Szwajcar dostaje 5tys frankow(i nie jest to zdana rewelacyjna wyplata, ponizej 4tys to nawet nie pojdzie robic) i ma benzyne za 1,80franka.

w tym czasie Polak jak dostanie 5tys to jest jednym z lepiej zarabiajacych i do tego ma paliwo ponad 4,50zl.

do tego 4-5tys fr w Szwajcarii to zwykly robotnik a w Pl 5tys to lepsza fucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koledzy nie ma co trzeba zacząć "Oszczędności" kupować, kto ma CB ten wie :P

Polska jest jednym z najdroższych krajów Europy... Użytkownicy Audi też najtańszej bryki nie wybrali :th:

Czas na RzePak jeździć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie nie panikujcie !! Narazie Chiny skupują ropę na gwał ponieważ chcą sobie zrobić zapasy przed przystąpieniem szukowania się na olimpiadę. Spekulanci to wykrzystują. W poniedziałek cena za baryłkę ropy osiągnęła max. pułap 130 $ jeszcze takiego rekordu nie było :mysli:

Ktoś kto gra na giełdach dobrze wie że teraz można ugrać i to sporo.

Fakt cierpią na tym ludzie ale ktoś musi zarobić żeby ktoś mógł stracić, takie jest prawo rynkku.

Myślę że te 8 zł jak prognozują analitycy to trochę straszenie ale jak to wyjdzie to zobaczymy w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olimpiada olimpiada a tych rekordowych cen barylki to mamy juz za wiele.

tak jak i powodow przez ktore te rekordy padaja. olimpiada sie skonczy to bedzie cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek cena za baryłkę ropy osiągnęła max. pułap 130 $ jeszcze takiego rekordu nie było :mysli:

ponad 132 USD jak czytalem na wp[br]Dopisany: 22 Maj 2008, 13:17 _________________________________________________http://www.orlen.pl/cgi-bin/internet.exe/portal/ep/home.do?tabId=9&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej sytuacji najlepjej miec swoją stację podniosisz cene jak tylko coś chuknie i tak frajerzy kupią,a spadek?jaki spadek cen?już nie będzie taniej!!! :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co mam otwierac??? po miesiacu zaopatrze sie w 1000 cystern i bede rozwozil ropke do kolegow z klubu po cenie 3zl :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przed chwilą na Shell'u na ul. Pileckiego w Warszawie i się załamałem 4,65zł za litr ON :wallbash:

To jakaś masakra bo 5 dni temu tankowałem za 4,46zł na tej samej stacji :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...