Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

Tankowałem wczoraj na orlenie w Suwalkach gaz po 2.39 i zamieniłem słowo z pracownikiem stacji , stwierdził że do końca roku benzyna i ropa ma kosztować 6 zł a gaz 3 zł .

 

To jest jakaś masakra .. ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jest to co ja pisałem parę miesięcy temu. Niech będzie więcej programów XYZ+... Rząd musi skądś zabrać by dać. Szkoda, że zabiera nie tym co trzeba. A jak wzrośnie cena paliw to usługi i towary też pójdą do góry. Pytanie tylko do jakiej wartości jesteśmy wstanie "znieść" te ceny paliw... W przeliczeniu pensja statystycznego kowalskiego a ile może za nią kupić paliwa. To jego ilość względem krajów zachodnich to jesteśmy na samym końcu stawki. Mimo to, że w pl mamy "jeszcze" względnie tanie paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 3r4 napisał:

od nowego roku i tak przecież wchodzi +10groszy na litrze ;)

Aż tak bardzo Cię to cieszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 7.10.2018 o 10:41, Aleq napisał:

To jest to co ja pisałem parę miesięcy temu. Niech będzie więcej programów XYZ+... Rząd musi skądś zabrać by dać. Szkoda, że zabiera nie tym co trzeba. A jak wzrośnie cena paliw to usługi i towary też pójdą do góry. Pytanie tylko do jakiej wartości jesteśmy wstanie "znieść" te ceny paliw... W przeliczeniu pensja statystycznego kowalskiego a ile może za nią kupić paliwa. To jego ilość względem krajów zachodnich to jesteśmy na samym końcu stawki. Mimo to, że w pl mamy "jeszcze" względnie tanie paliwa.

Opierasz się na swoim przekonaniu a nie na faktach.

Fakt jest taki, że tak kształtowały się ceny ropy w ostatnim roku na co rząd i jego socjalne programy wpływ ma żaden.

image.png

 

Mnie tylko zastanawia wzrost ceny LPG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opieram się na tym co słyszę, widzę/czytam.  Myślisz, że te +10gr do ceny paliw to jest niby po co?  Istnieje taki trend, jak  wzrasta koszt wytworzenia jakiegoś "dobra" to podnosi się cenę +parę % może nikt nie zauważy...

Zobacz na sytuacje, że araby zmniejszyli wydobycie ropy. Przez to wszystko co z ropy drożeje.  Podobno Międzynarodowa Agencja Energii ma interweniować w tej sprawie.

Edytowane przez Aleq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Polską tylko i wyłącznie, a sprzeciwiam się każdej opcji podtrzymującej w naszym kraju kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym :)

Nie mogę jednak milczeć gdy sugeruje się nieprawdę, bo wzrost ceny paliw o 1.5zł nie jest dziełem PIS'u tylko w zdecydowanej większości uzależniony jest od globalnych cen :P

#R

Edytowane przez Emejcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz dłuższy czas w centrum 2.39, a na wylocie 2-3gr taniej. Pocieszające jest to, że nie boli portfel tak jak miałoby się tankować benzynę :D

Jak wyżej wspomniał @Dominik93 , że 3 i 6zł, to ludzie będą zmuszeni jeździć oszczędniej albo zaczną kombinować gdzie załatwić taniej paliwo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, k232 napisał:

I dalej twierdzicie , że 500+ jest za darmo? :facepalm:

dolar drogi i ropa czego sie spodziewales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2018 o 12:21, Dominik93 napisał:

Suwałki LPG Shell - 2.48 zł, pniemy się w górę ... 

To i tak dobra cena , u mnie na bp czy Orlen LPG po 2.57 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena benzyny, zmierza do ceny LPG :grin: Verva 98 po 5,24 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...