Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

Paliwa Lotos.

B0- 5.20 zł

PB95 -5,15 zł

B7- 5,10 zł

LPG-  2,59 zł.

Butla Gas-Pol  - 51 zł.

Idzie w górę wraz z dostawą.Ciężko ceny spamiętać z dnia na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj z rana na Shell w Kędzierzyn-Koźle PB95 4,97 a ON 5,09 A na Orlen ceny ok 10gr większe.

Edytowane przez Gregorski3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tankowałem na Lotosie w Gdańsku, pb 5,22, a przedwczoraj diesla i też 5,22 było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu północ PL ma taniej niż południowy-wschód PL ???

Czemu w lubelskim ceny jak z kosmosu choć to jeden z biedniejszych regionów ?

Może ktoś wytłumaczyć ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fido napisał:

Czemu w lubelskim ceny jak z kosmosu choć to jeden z biedniejszych regionów ?

żebyś miał zagadkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wyjaśnij tą zagadkę bom ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fido napisał:

Czemu północ PL ma taniej niż południowy-wschód PL ???

Czemu w lubelskim ceny jak z kosmosu choć to jeden z biedniejszych regionów ?

Może ktoś wytłumaczyć ???

A Olsztyn to bogaty, nie wydaje mi się i ceny też ma chore. Dobra zmiana, tanio to już było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmowy cenowe itp. jak w Płocku.

W Łodzi do momentu jak był Lukoil to paliwa były najtańsze w okolicy. Od momentu jak nie ma Lukoila to całe towarzystwo się zmówiło i solidarnie wyrównało poziom cen. Dodatkowo zaczęła się taka perfidia, że jak wcześniej jechałeś na daną stację to wiedziałeś, że ma prawdopodobnie najtaniej, a teraz jednego dnia ma tanio a drugiego drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Emejcz napisał:

Zmowy cenowe itp. jak w Płocku.

Jeżdżę służbowo do jednej miejscowości oddalonej około 75 km od Olsztyna i tam na każdej stacji równo, czytaj drogo i drożej niż w Olsztynie. Jest jedna stacja tzn. sieciówka CIRKLE K, tam samoobsługa i w ogóle jedna Pani z obsługi w małym pomieszczeniu i tam jest trochę taniej. Jak jeden przedsiębiorca zaczął budować stację paliw to jeszcze nie było nic widać że będzie można tankować tam paliwo a już dostał telefon, że "wie Pan bo my tutaj to mamy równe ceny wszędzie".  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie mamy państwo z tektury.

Takie zmowy są nielegalne i jakby komuś zależało to bardzo szybko dałoby się to wykryć i cały proceder ukrócić.
Wydaje mi się, że szkoda nerwów na ceny paliw, bo to temat całkowicie zależny od polityki.

Większość ludzi jest zafascynowana światem zachodu. Tymczasem dla tych co chcą działać to właśnie słabo rozwinięte państwa powinny być przykładem, bo tam fiskalizm jest na śmiesznie niskim poziomie i w większości spraw masz wolną rękę.

Edytowane przez Emejcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej trzeba tankować, co nam pozostało, tylko przy około 50kkm rocznie robionych dwoma autami przeze mnie różnica w rocznych kosztach paliwa jest ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy leje gdzie chce.

Mi paliwa Lotosu przypadły do gustu (pb mi wsjo ryba, moto i na ruskim pojedzie).

ON wolę lotosowskie, bo wielu moich znajomych tankujących na łorlenie miało zimą kłopoty.

Pracuję na małej wioskowej stacji paliw i na prawdę wielu się od łorlenu odwraca chwaląc Lotos.

Nie namawiam, wyrażam tylko swoją opinię.

W zimię zawsze słoik na ziemi stoi z ON zalany tym co w zbiornikach w razie reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankuje swoje Diesle na Lotosie od przeszło 10lat... Żadnych problemów, ale fakt, że paliwo mają nie najtańsze, ale jakaś tam karta stałego klienta daje chyba - 18gr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kamil-vag napisał:

Tankuje swoje Diesle na Lotosie od przeszło 10lat... Żadnych problemów, ale fakt, że paliwo mają nie najtańsze, ale jakaś tam karta stałego klienta daje chyba - 18gr...

Ja na Orlenie i też nie mam najmniejszych problemów z moim  dieslem. Jakiś czas temu kilkanaście razy zalałem na Lotosie swoje CDYA na CR i powiem Ci, że nie miałem uwag odnośnie pracy silnika (było tak samo jak na paliwach z Orlenu), jednak korekty wtrysków pogorszyły się znacznie (wiem że to tylko korekty). Tak czy inaczej wróciłem do ON z Orlenu, LPG do 1,8T leję na Shellu bo mam po drodze, PB 98 też do tego samego silnika obojętnie gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2021 o 21:23, Fido napisał:

Pracuję na małej wioskowej stacji paliw i na prawdę wielu się od łorlenu odwraca chwaląc Lotos.

Bo dużo ludzi wkur******* na PiS rezygnuje z Orlenu bo to pisowska stacja ale Orlen ponoć przejął lotos także wszystko i tak do jednego worka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tankuje na orlenie-zlokalizowanej najbliżej samej rafinerii ~1km ceny wyżyłowane choć transport 0zł nie narzekam na jakość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...