Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ceny, cenami.. niech sobie takie będą. ale żeby pensje podwyższyli do tych europejskich..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie !

A tak a propo, póki co mam od 7 lat zamrożone wynagrodzenie.

Cudowny kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie !

A tak a propo, póki co mam od 7 lat zamrożone wynagrodzenie.

Cudowny kraj.

to zmień prace. rządzący nie maja wiele wspólnego z cenami paliw... cło i akcyza są narzucone przez unię a nie "widzimisię" donka...jedynie to mogliby obnizyc vat ale to raczej pozostanie w strefie marzeń. mnie duzo bardziej wqrwia fakt że buduja autostrady za unijna kase a potem stawiają bramki co 20km....

zeby nie było OT w wawie po 5.89 jest przewaznie zwykły ON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tychy gnoj BP Ultimate 6,05zl. Wlasnie stoje przy dystrybutorze i widze ze za 400zl nie zaleje do fulla ...

Wytapane z SGS2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tychy gnoj BP Ultimate 6,05zl. Wlasnie stoje przy dystrybutorze i widze ze za 400zl nie zaleje do fulla ...

Wytapane z SGS2

Heh, dziś robiłem porządki i znalazłem rachunki z 2007 jak miałem a4 avf+multitronic... pełen bak na Shellu ~190pln litr za ok 3.70pln :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wodzisławiu Śląskim 5.79 ;/// Chyba zatankuje BIO na pół baku...niemiec jeździł to i ja pojeżdze...Jest ktoś z Raciborza ? Tam podobno tani ON na Auchan.. :(

zaoszczędzisz 10 zł na baku, a jak pompki powiedzą papa to zaboli... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shell V-Power Diesel - W-wa - Powsin przy Rowińskim - 6,17 - 30 gr za kartę smart

Tak na marginesie to bzdura straszna z tymi cenami .

W Polszy mogę sobie kupić 820 litrów V power za jedna pensje , za granica za średnia kupujesz 2100 litrów. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shell V-Power Diesel - W-wa - Powsin przy Rowińskim - 6,17 - 30 gr za kartę smart

Tak na marginesie to bzdura straszna z tymi cenami .

W Polszy mogę sobie kupić 820 litrów V power za jedna pensje , za granica za średnia kupujesz 2100 litrów. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

To i tak dobrze zarabiasz jak na ten popaprany kraj :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shell V-Power Diesel - W-wa - Powsin przy Rowińskim - 6,17 - 30 gr za kartę smart

Tak na marginesie to bzdura straszna z tymi cenami .

W Polszy mogę sobie kupić 820 litrów V power za jedna pensje , za granica za średnia kupujesz 2100 litrów. :wallbash: :wallbash: :wallbash:

To i tak dobrze zarabiasz jak na ten popaprany kraj :kwasny:

:polew: :polew:

1500 pln w korkach spalam , 2000pln mieszkanie .. to ile zostaje ? Wielki **uj :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie !

A tak a propo, póki co mam od 7 lat zamrożone wynagrodzenie.

Cudowny kraj.

to zmień prace. rządzący nie maja wiele wspólnego z cenami paliw... cło i akcyza są narzucone przez unię a nie "widzimisię" donka...jedynie to mogliby obnizyc vat ale to raczej pozostanie w strefie marzeń. mnie duzo bardziej wqrwia fakt że buduja autostrady za unijna kase a potem stawiają bramki co 20km....

zeby nie było OT w wawie po 5.89 jest przewaznie zwykły ON

Zmień prace ? Kolego to mało realne w moim mieście.

Tu bezrobocie jest tak duże jak zarobki donka. Kto u nas pracuje to jest gość i burżuja.

A moje miasto to wiejski kołchoz powiatowy z przypadkowo nadanymi prawami miejskimi

Transformacja ustrojowa zapomniała o tych pustkowiach i w efekcie bezrobocie sięga jakieś 120%, niezadowolenie społeczne dwa razy tyle.

Całość gospodarki opiera się na Biedronkach, Lidlu i Tesco. Do największych zakładów zatrudniających zaliczać można szpital (z milionami długu) i kioski Ruchu

A emerytura to najpewniejsze źródło utrzymania w tym mieście, co już powinno dobrze obrazować sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidlu za zakupy za min 50zl daja rabat na V-power na Shell - 30gr/litr, zwykle - 15gr/litr :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STATOIL Skawina:

PB95 5,67 zł/litr

ON 5,84 zł/litr

Kto by pomyślał rok temu, że diesel będzie droższy od benzyny...

Dzisiaj podawali, że średnia pensja w POlsce wzrosła do 4000 zł..., a nie powiedzą, że ok. 80% społeczności ledwo zarabia 1000-1500 zł... PO_ebany kraj...

Teraz kupowanie diesla w POlsce przestało się opłacać... Droższe paliwo i większe koszty eksploatacji... :disgust::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidlu za zakupy za min 50zl daja rabat na V-power na Shell - 30gr/litr, zwykle - 15gr/litr :cool1:

U nas nie ma Shella. :(

Za to jest Lidl i dają te rabaty. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu albo za dwa będzie kolejna podwyżka cen.... :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu albo za dwa będzie kolejna podwyżka cen.... :gwizdanie: :gwizdanie:

czyli nic nowego :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...