Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wczoraj tankowałem na neste na jagiellońskiej po 5.76... a potem przejezdzałem koło innego neste przy trasie torunskieji tam olej po 5.63... nosz kur.... :angry: 7zł mniej bym zapłacił, to 2 browary!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj tankowałem na neste na jagiellońskiej po 5.76... a potem przejezdzałem koło innego neste przy trasie torunskieji tam olej po 5.63... nosz kur.... :angry: 7zł mniej bym zapłacił, to 2 browary!

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, Auchan... jechalem do Katowic i w Sosnowcu patrze na ceny przy auchanie a tu 5,57 ... gdy u mnie 5,84 ... tylko czy warto tam lac ? Paliwko dobre ? Ktos sprawdzal ? Bo roznica w cenie spora. Wedlug kontroli w 2010 przeprowadzonej przez UOKiK paliwko jest dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po południu, stacja Orlen Poźrzadło trasa 92 (dawniej krajowa 2) LPG: 2,89zł a Verwa 98 po 5,96zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz niezmiennie na BP 2.89... Stacja na trasie ( paliwa orlen ) Lublin - Garbów - 2,69 :blowup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, Auchan... jechalem do Katowic i w Sosnowcu patrze na ceny przy auchanie a tu 5,57 ... gdy u mnie 5,84 ... tylko czy warto tam lac ? Paliwko dobre ? Ktos sprawdzal ? Bo roznica w cenie spora. Wedlug kontroli w 2010 przeprowadzonej przez UOKiK paliwko jest dobre.

Moja znajoma zalała na tym właśnie Auchanie paliwo do Forestera i zaczęły się problemy z sodą lambda. Niby nie udowodnione, że to od tego paliwa, ale jakieś podejrzenia można mieć.

Ja tankuję ON na stacji 123 przy Aleksandrowskiej w Łodzi. Od dłuższego czasu 5,71, a na Neste przy Zgierskiej nawet ostatnio spadło do 5,69 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wraz ze zbliżającą sie wiosna ceny się ustabilizują :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garaż sąsiada ON 3.5pln vs. Shell Wrocław ul.żmigrodzka ON 5.77pln

1:0

Ciesz sie że nie masz pompowtrysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie gnojówa z koparki :whistling: ...prosto z Orlenu :good: wszystkie auta w domu jeżdżą na tym od dawna i nic...w tym 1.9 na pompowtryskach :wink:

To tylko się cieszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...