Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ceny paliw


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

To jest tak zwana patologia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

narazie oszczedzasz a odbija sie na tym zywotnosc silnika mniej miejsca w bagazniku a na zime tak lepiej odpalac na benzynie i czy czasem przeglad nie jest drozszy??? i powiem szczerze ty masz pecha.... - gdy odpalasz nie slyszysz tej pieknej muzyki ktora gra nasz silniczek przepalajac kropelke po kropelce ropki wtedy kiedy twoj przepala flasze gazu i slyszysz... co slyszysz... praktycznie nic nie slyszysz... zaluj !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przed chwilą na Shell'u na ul. Pileckiego w Warszawie i się załamałem 4,65zł za litr ON :wallbash:

To jakaś masakra bo 5 dni temu tankowałem za 4,46zł na tej samej stacji :shocked:

To i tak u was tanio.. :th: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj lałem na Neste w Lublinie ...4.41 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj lałem na Neste w Lublinie ...4.41 :decayed:

A zerknąłeś może czy jest dalej ta promocja , że jak płacisz kartą to jest 5gr taniej ?? Ja zawsze tankuje na Neste i zauważyłem , że na weekend zawsze ceny spadają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj lałem na Neste w Lublinie ...4.41 :decayed:

A zerknąłeś może czy jest dalej ta promocja , że jak płacisz kartą to jest 5gr taniej ?? Ja zawsze tankuje na Neste i zauważyłem , że na weekend zawsze ceny spadają :decayed:

Powiem Ci , że ja jestem w Lublinie na Neste okazyjnie ..jak tankuje sie w kierunku na Wawe..także nie za bardzo pomoge :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 stycznia 2007r ropka też była droższa od PB95. Ale jak przyjemnie patrzy się na takie ceny :>

cenyjc9.jpg

By maxym83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, te podwyżki cen ropy sztucznie podnoszą stacje benzynowe. W okolicy mojego domu mam 3 stacje benzynowe (Orlen, Shell i jakaś prywatna), które w sumie sąsiadują ze sobą. Gdy w poniedziałek ceny tak skoczyły to zaczęło się na Orlenie, że ON był po 4,67 zł a na sąsiedniej zorientowali się dopiero na drugi dzień i przez 1 dobę ropa nadal była po 4,41 zł więc każdy tam jeździł i tankował do pełna. Wczoraj akurat tankowałem w takim małym miasteczku Annopolu (granica województw lubelskiego i świętokrzyskiego) na stacji Orlen i spotkała mnie niespodzianka, gdy zawsze tam była wyższa cena paliw to wczoraj zatankowałem ON po 4,49 zł. Właściciel chyba jeszcze nie dowiedział się, że wszędzie jest min 15 gr drożej. Swoją drogą, jeżeli przy supermarketach lub na Neste można zatankować 20 gr taniej i stacje na tym wychodzą to można sobie wyobrazić jaki zarobek mają pozostałe.

W Lublinie zazwyczaj tankuję przy Tesco na al. Kraśnickich i przy Makro, jak na razie paliwo mają znakomite. Słyszałem, że na paliwie spod Carrefouru ktoś się już "przejechał", podobno kilka kilometrów i stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gazety jeszcze nakręcają.Rano czytałem,że w sierpniu PB za 5zł a ON za 6zł. I to niby na stałe taka różnica!!!To jest jakieś chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie zazwyczaj tankuję przy Tesco na al. Kraśnickich i przy Makro, jak na razie paliwo mają znakomite. Słyszałem, że na paliwie spod Carrefouru ktoś się już "przejechał", podobno kilka kilometrów i stop.

Na tym z Tesco już kumpel się raz przejechał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomash77 , ja sie tankuje na Carrefurze i narazie jest oki.

Natmiast mam zastrzezenia co do Neste.

Wczoraj podczas tankowania gadałem z gosciem, który mówił mi, ze ON moze dojsc do 6 zlotych natomiast Pb do 5 zł.

Chyba kogos poj........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomash77 , ja sie tankuje na Carrefurze i narazie jest oki.

Natmiast mam zastrzezenia co do Neste.

Wczoraj podczas tankowania gadałem z gosciem, który mówił mi, ze ON moze dojsc do 6 zlotych natomiast Pb do 5 zł.

Chyba kogos poj........

Jak mamy tyle płacić za zwykłą wache to zaczniemy zalewać Elfa 115 oktanów :kox: :kox: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gazety jeszcze nakręcają.Rano czytałem,że w sierpniu PB za 5zł a ON za 6zł. I to niby na stałe taka różnica!!!To jest jakieś chore.

Mój roczny przebieg to ok.50000km co przy spalaniu 7l/h daje 21tyś.zł :shocked:Bez komentarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem jest służbowy samochód i flota do niego :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem jest służbowy samochód i flota do niego :kox: :kox:

Tylko,że większość firm ma Skody i Fordy.A u mnie w Pandy wierzą tak,że o jeździe firmowym AUDI to sobie mogę pomarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skody to jeszcze ujdą w tłumie ....... fordem również można jeszcze śmignąć ........ resztę pozostawiam w milczeniu......thalia :sick3:

Teraz coś innego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...