Chorus II na Concert III

obr

concert III gra dobrze ,napewno lepiej niż concert II który miałem wcześniej, dodatkowo odtwarza mp3

Ośmielił bym się z tobą nie zgodzić.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Niestety tak nie jest. Osobiście używam Chorusa 2 + ori zmieniarki i uważam to za lepsze rozwiązanie niż concert CD bo mam 6 płyt. Ostatnio na dwa dni włożyłem Concerta CD i byłem w szoku. Grał zdecydowanie lepiej niż mój Chorus. Dźwięk miął bardziej podkreślony dół pasma i bardziej klarowna górę. Normalnie w chorusie mam ustawioną głośność na 10 a przy concercie CD wystarczało mi 8.

Wszystkie spostrzeżenia są moimi subiektywnymi opiniami dotyczą fabrycznej instalacji AUDI SOUND SYSTEM.

Jak masz klimatronika z B7 to jeszcze zostanie ci przerobienie podłączenia ogrzewania tylnej szyby.

Jest temat z dokładnym opisem ale nie pamiętam w którym dziale.

Może ktoś kojarzy i podrzuci.

---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

Znalazła się i temat o podłączeniu ogrzewania.

Witam albo mozesz przelozyc tylko same przednie panele od klimatronika :) ja kupilem kliamtronik od b7 i przelozylem sobie tylko przod :D i nic nie musialem sie bawic

dokładnie jak napisał Tomek przełóż tylko front do swojego ja zrobiłem tak samo resztę sprzedałem ,klaczek co do jakości grania concertów wg mnie cIII ma lepsze basy i czyściej gra niż cII

Dziesięć minut roboty. Ale ja bym zastanowił się nad nowym klimatronikiem bo obecnego masz pewnie od 18st a z b7 będzie od 16. W zimie wygodniej się jeździ przy 16st.

Jak znajdę czas to będę kombinował. W gruncie rzeczy nie znam sie na elektronice i troszkę mnie przeraża lutowanie, adaptacja Vagiem itp. Jeżeli udało by mi się przełożyć fronty od klimatronika + wymiana radia i założenie przejściówki ISO to całą robotę zrobię sam. Pozostanie mi tylko przycięcie tunelu środkowego. Czy macie może jakieś zdjęcia lub schematy jak to zrobić?? I jeszcze tylko chciał bym zapytać czy oryginalna zmieniarka na 6CD w schowku obsłuży mp3 w połączeniu z radiem CONCERT 3?

tak ten adapter musisz kupić tylko do concerta musisz dołożyć pin 16 i zlutować go z 15 ,oraz zamienić jeszcze 2 piny ale nie pamiętam które muszę sprawdzić chyba że ktoś z kolegów podpowie

przełożyć pin 5 z kostki B do pinu 7 kostki C i jak kolega napsial 16 zlitowac razem z 15 razem ! :)

Panowie odgrzeję kotleta :)

czy taki adapter będzie ok: http://allegro.pl/adapter-plugplay-do-montazu-rns-e-audi-i4496103743.html jest identyczny jak w pierwszym poście, niby napisane że P&P bez konieczności przepinania prawda to czy jednak trzeba przełożyć piny i zlitować 16 z 15??

i czy taka przejściówka wystarczy z przejścia ze zwykłego kaseciaka na Concert III?

pozdro ;)

Ta przejściówka jest p&p do RNS-E, w concert 3 trzeba mostkować i przepinać piny :)

a czy zmieniając radio Chorus II na Concert III nie musiałes nic przerabiać ? te radiootwarzacze chyba się nieco rożnia wymiarami ....??? a może się mylę...? :)