Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth - podłączenie elektryczne


mischa

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Antek50 napisał:

Czyli ta opcja nie oznacza BT fabrycznie?

Auto jest z 2007r - kwiecień

Lepiej sprawdź tak jak napisałem,możliwe iż jest moduł z fabryki. Pewnie w wersji H lub Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odkopuje temat po latach a mianowicie:

Zakupiłem audi a4 b7 2007r z niesprawnym wysiwetlaczem nawigacji. Jestem na etapie szukania nowego i moje pytanie jest takie, czy to radio posiada możliwość połączenia się z telefonem przez bluetooth? W samochodzie jest zamontowany samochodowy uchwyt na telefon ale jak wiadomo, nie bede z niego korzystal. Jesli nie ma mozliwosci polaczenia przez bluetooth (nie mam jak teraz tego sprawdzic bez sprawnego wyswietlacza) to co muszę dokupić do nowej nawigacji żeby była taka możliwość połączenia? Głównie chodzi mi o rozmowy telefoniczne. Załączm zdjęcie mojego radia

20210516_150703.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Konradolo napisał:

Jesli nie ma mozliwosci polaczenia przez bluetooth (nie mam jak teraz tego sprawdzic bez sprawnego wyswietlacza) to co muszę dokupić do nowej nawigacji żeby była taka możliwość połączenia?

Po włączeniu stacyjki wyszukaj telefonem urządzenia audi UHVxxxx i połącz sie z nim wpisując kod 1234. Radio obsługuje telefon,ale nie musisz go używać do tego celu.

Poczytaj poniższy temat 

 

Edytowane przez pila24
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, pila24 napisał:

Radio obsługuje telefon,ale nie musisz go używać do tego celu.

Wszystko się udało @pila24 dzięki Ci wielkie. Odrazu wgrało mi kontakty bo widzę kto dzwoni na wyświetlaczu między zegarami :)

teraz będe musial wymienic radio ze wzgledu na ten wyswietlacz. Orientujesz sie czy musze zostawić jakas czesc z tego radia zebym mial to bt czy jednak jest to gdzies osobno zamontowane? Chce uniknac sytuacji, ze wymienie cale radio i nagle sie okarze ze ono tej funkcji nie ma.

 

Czy jest mozliwosc puszczania u mnie muzyki przez tel? Bo jak wlaczylem youtuba to nie przerzucilo dzwieku na samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Konradolo napisał:

teraz będe musial wymienic radio ze wzgledu na ten wyswietlacz. Orientujesz sie czy musze zostawić jakas czesc z tego radia zebym mial to bt czy jednak jest to gdzies osobno zamontowane? Chce uniknac sytuacji, ze wymienie cale radio i nagle sie okarze ze ono tej funkcji nie ma.

 

Czy jest mozliwosc puszczania u mnie muzyki przez tel? Bo jak wlaczylem youtuba to nie przerzucilo dzwieku na samochód

Każde fabryczne radio działa z bt,nawet jak inne wstawisz to będzie działał telefon jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @pila24

Jakiś czas temu kupiłem u Ciebie wiązkę i niestety dopiero teraz zabrałem się za montaz :/

Po przeczytaniu tematu malinka o dodaniu modułu bluetooth jestem ciekaw jak będzie u mnie. W samochodach w których zastosowano zestaw: concert2, bose i Navi w bagażniku (tak jak u mnie) piny: tel + tel- i Mute z modułu które standardowo podłącza się do Rnse trzeba podlaczyc do nawi w bagażniku bo rzekomo coś slabo słychać. Ja u siebie przesiadłem się z concert2 na rnse i mam nawi w bagażniku. Nie wiesz może jak będzie u mnie. Zostawiłem tylko te 3 piny i czekam z dalsza instalacja bo nwm czy ciągnąć kable do tyłu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, martinger416 napisał:

Kolego @pila24

Jakiś czas temu kupiłem u Ciebie wiązkę i niestety dopiero teraz zabrałem się za montaz :/

Po przeczytaniu tematu malinka o dodaniu modułu bluetooth jestem ciekaw jak będzie u mnie. W samochodach w których zastosowano zestaw: concert2, bose i Navi w bagażniku (tak jak u mnie) piny: tel + tel- i Mute z modułu które standardowo podłącza się do Rnse trzeba podlaczyc do nawi w bagażniku bo rzekomo coś slabo słychać. Ja u siebie przesiadłem się z concert2 na rnse i mam nawi w bagażniku. Nie wiesz może jak będzie u mnie. Zostawiłem tylko te 3 piny i czekam z dalsza instalacja bo nwm czy ciągnąć kable do tyłu :/

Nie podłączasz tych przewodów z navi zegarowego do rnse (czerwona wtyczka 10 pin ) i tyle,wszystko będzie działało jak trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...