Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotel pasażera z ISOFIXem


jarmary

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, mam takie pytanie, czy są fotele pasażerów do A4 B7 w które mozna zamontować foteliki w system ISOFIX?

Na chwile obecna wózek swojego syna w foteliki i specjalnej bazie MaxiCosi która wpina się w ISOFIXa, to w moim aucie jest tylko na tylnej kanapie.

Znajomy ma inne auto i tam nawet w fotelu pasażera jest opcja zamontowania fotelika w system Isofix.

Gdybyscie Panowie coś wiedzieci podrzuccie jak sprawa wyglada z tymi fotelami, bo mój mały brzdac to aż się rwie aby z przodu podróżować i zwiedzać świat,ale luki co nie ma takiej opcji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawialem nad tym!!w moim przypadku mam zwykle fotele i sie zastanawiam czy da sie te uchwyty moze dokupic i zamontowac czy trzeba cos z fotelami kombinowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie nawet bylbym sklonny zamienic sie na fotele lub tez nabyc taki pod ISOFIXa,tylko ze nikt do konca nie wie czy takie byly robione ( chodzi mi o oryginalne,inne nie wchodza w gre.Nie bede narazal zycia wlasnego dziecka,wozac go w fotel po modyfikacjach wlasnej roboty)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zakupić uchwyt isofix do fotela pasażera. Oznaczenie oryginału 8E0 813 477 A

Do tego 4 śruby N 10622701

Tutaj foto poglądowe

204335490-w500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zakupić uchwyt isofix do fotela pasażera. Oznaczenie oryginału 8E0 813 477 A

Do tego 4 śruby N 10622701

Tutaj foto poglądowe

http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/78/9050/43957768/204335490-w500.jpg

To znaczy ze nawet moje zwykle fotele mozna doposazyc w ten uchwyt,czyli jest przygotowane juz mocowanie gdzie wkreca sie te sruby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, otwory powinny być w stelazu siedziska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, otwory powinny być w stelazu siedziska

Wielkie dzieki kolego :hi::hi::hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie może jakiś tutorial jak się instaluje ten uchwyt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie to mocowanie pod zwykły fotel w b6? Jaki jest nr prowadnic do tego mocowania?

---------- Post dopisany 14-01-2014 at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 17:39 ----------

Up

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

Up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat - mam u siebie zamontowany ISOFIX na przednim fotelu pasażera. Pasuje bez żadnego wiercenia do zwykłych foteli z B6, są gotowe otwory montażowe. Wszystko P&P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamusV6, możesz fote podesłać? Faktycznie ten isofix można wsadzić bez rozbierania fotela? Podobno w a3 8p trzeba rozdzielić dolny i górny stelaż...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej trzeba rozdzielić fotel. Ja jak u siebie demontowałem isofixa z przodu, to go trochę pogiąłem, bo nie chciało mi się targać fotela z auta. Oparcie przeszkadzało, raczej nie widzę możliwości zamontowania bez odpięcia oparcia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...