Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż zmieniarki 6 CD RNS E


mischa

Rekomendowane odpowiedzi

MISCHA jakim cudem pokazuje ci pojemność karty w nawi ? Bo na zdjęciu w pierwszym poście jest 4GB i 32GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy zmieniarka o nr 8E0035111c podejdzie do A4 B7 ??

Jeśli nie to z jakim nr muszę szukać ??

I jeszcze mógłbym prosić nr kostek/wtyczek od zmieniarki lub całej wiązki , w razie gdybym kupił bez

Czy ten kabel będzie ok :

http://car-tronic.pl/kabel-zmieniarki-cd-vwaudi-quadlock-12pin-12pin-18m-p184.html

?

pozdrawiam

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zm

Witam mam pytanko czy zmieniarka o nr 8E0035111c podejdzie do A4 B7 ??

Jeśli nie to z jakim nr muszę szukać ??

I jeszcze mógłbym prosić nr kostek/wtyczek od zmieniarki lub całej wiązki , w razie gdybym kupił bez

Czy ten kabel będzie ok :

http://car-tronic.pl/kabel-zmieniarki-cd-vwaudi-quadlock-12pin-12pin-18m-p184.html

?

pozdrawiam

Zmieniark będzie pasować, kabel też ale nie do każdego radia. Napisz jakie masz radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zm

Witam mam pytanko czy zmieniarka o nr 8E0035111c podejdzie do A4 B7 ??

Jeśli nie to z jakim nr muszę szukać ??

I jeszcze mógłbym prosić nr kostek/wtyczek od zmieniarki lub całej wiązki , w razie gdybym kupił bez

Czy ten kabel będzie ok :

http://car-tronic.pl/kabel-zmieniarki-cd-vwaudi-quadlock-12pin-12pin-18m-p184.html

?

pozdrawiam

Zmieniark będzie pasować, kabel też ale nie do każdego radia. Napisz jakie masz radio

mam RNS'E jeszcze nie ledowy ale planuje zmianę na wersje LED jeśli ot coś robi

To jak będą pasować zmieniarka i kable ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zm

Witam mam pytanko czy zmieniarka o nr 8E0035111c podejdzie do A4 B7 ??

Jeśli nie to z jakim nr muszę szukać ??

I jeszcze mógłbym prosić nr kostek/wtyczek od zmieniarki lub całej wiązki , w razie gdybym kupił bez

Czy ten kabel będzie ok :

http://car-tronic.pl/kabel-zmieniarki-cd-vwaudi-quadlock-12pin-12pin-18m-p184.html

?

pozdrawiam

Zmieniark będzie pasować, kabel też ale nie do każdego radia. Napisz jakie masz radio

mam RNS'E jeszcze nie ledowy ale planuje zmianę na wersje LED jeśli ot coś robi

To jak będą pasować zmieniarka i kable ??

kabel ten który podlinkowałeś będzie pasował. Co do zmieniarki to ja mam RNS led i zmieniarkę z literą D na końcu ale z C powinna też pasować. Niech się wypowie ktoś kto wie to na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystam, ale chyba usunołem przez przypadek (przepraszam)

wtyczka kabla 12pin zmieniarki --> 12pin rns-e

pin1(róż) --> pin11

pin2(czarny) --> pin12

pin3(brąz) nie podłączyłem go nigdzie idzie na ENA (tam gdzie jest komunikacja analogowa) <pewnie można dać na mase>

pin4(pomarańcz) --> pin6

pin5 PUSTY

pin6(niebieski) -->pin4

pin7(czerwony) -->pin9

pin8(żółty) -->pin10

pin9(brąz/czarny -->pin7

pin10(biały) -->pin8

pin11 PUSTY

pin12 PUSTY

mam nadzieje ze nic nie pomyliłem

Koledzy czy moze ktoś potwierdzić rozpiskę pionów powyżej

bo podlaczylem tak jak jest rozpisane i zmieniarka mi swiruje.

Teraz nie wiem czy walnięta zmieniarka czy cos kolega pomieszał

z pinami.

Koledzy pomoże ktoś?

Jeszcze jedna dziwna rzecz a mianowicie po podłączeniu zmieniarki przednie głośniki przestają grać. Zmieniarka miesza przez chwile tak jakby sie zacięła.

Panowie jest tu ktoś uczynny kto ma podłączona zmieniarke do rns-e i mógłby sprawdzic jak lecą kable pin po pinie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To jak jest z tym RNS-E i zmieniarką ?

Mam Starego Tradycyjnego RNS'a z 2006 i mam do kupienia zmieniarke z C i z D, różnica cenowa jest spora pomimo podobnego stanu ale dopiero jak kupie to moge podłączyć (allegro) a niechce wysyłać tego z powrotem.

Może będe kiedyś planował zmienić na leda ale czy ktoś ma C i mu działa z ledem nie ukrywam że jest z 80 dych tańsza.

Pomoże ktoś....

Edytowane przez DarkElf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chłopaki

Mam pytanko czy ktoś z was podłączał cyfrową zmieniarkę: http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-i5280750319.html. Bo ja mam radio chorus III nie posiada zmieniarki ale wiem że jest możliwość podłączenia. Chciałem podłączyć cyfrową zmieniarkę bez pośrednio do radio i pytanie czy będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem świeżo po przesiadce rns-d na rns-e, oryginalnie była zamontowana zmieniarka z końcówką A, na początku rnse nie odpalała płyt ze zmieniarki, wystarczyło sprawdzić połączenia pin we wtyczkach, po zmianie hula aż miło.

P.S. Do poprawnego działania trzeba wyjąć dvd z navi i wszystkie cd ze zmieniarki, potem wsadzić 1cd żeby załapało, jak odczyta to już później bez problemów korzystamy z navi i zmieniarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie koledzy. Chcę zamontować zmieniarkę. Wcześniej miałem radio symphony 3 teraz zamontowałem rns-e.

Nie wiem czy dobrze myślę ale żeby podłączyć wystarczy że z mojego złacza qadlock wyjmę kostkę 12-pinową i w to miejsce wepnę kabel od zmieniarki i powinno działać? Z tej mojej kostki odchodzą 3 kabelki jak ją odłączyłem to rns-e działał, ori bluetooth też, sterowanie z kierownicy też. Od czego mogą być te kabelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak odłącze tą kostkę i podłączę kabel zmieniarki to muszę te 3 kabeli przełożyć do nowej kostki? Sorki że tak dopytuję ale jestem laikiem w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdzałem i tak jest 2,8 i 9 nie wiem o co chidzi.

Może te kable idą do wtyczki którą mam w lewym boczku bagażnika, tam są 3 wtyczki jedna jakby od anteny druga właśnie z trzema kabelkami no i trzecia

ca82774b4e77bb276f6acca85d0b088f.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zmieniałem. Też tak myślałe i się cieszyłem że mam instalację po zmieniarkę.

Tylko że tam jest 8 pinów

a nie tak jak do zmieniarki 12

83bc13058c055d58a7ecc5cf1d2e8b5d.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...