Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż zmieniarki 6 CD RNS E


mischa

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega karol18183 przekładał sam środek schowka i zrobił parę zdjęć i opis.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/263440-przekladka-wnetrza-schowka-sposob-lodowka-polka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam założyłem dzisiaj zmieniarke jeszcze jej nie zakodowałem, kable są miejsce jest ale cały czas swieci nawet po zamknięciu samochodu . Dlaczego tak się dzieje ? :/

2r2ucds.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem schowek, zmieniarkę z końcówką ,,D" i poszukuje przewodów do połączenia jej z RNS-E .Ciężko wychaczyć kompletny taki zestawik to udałem się do ASO a tam mówią mi że audi kończy produkcje okablowania i elektryki wraz z produkcją danego modelu i tego już niedostane :facepalm: WTF ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy idzie podłączyć taką zmieniarkę pod Starego Chorusa II? http://www.callparts.de/sites/default/files/productimages/LRP11003285391006/1738931.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem schowek, zmieniarkę z końcówką ,,D" i poszukuje przewodów do połączenia jej z RNS-E .Ciężko wychaczyć kompletny taki zestawik to udałem się do ASO a tam mówią mi że audi kończy produkcje okablowania i elektryki wraz z produkcją danego modelu i tego już niedostane :facepalm: WTF ??

taki kabelek sam możesz sobie zrobić abyś miał wtyczki zapewne tą od strony radia masz a tą od zmieniarki ? mam gdzieś rozpiske co gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem schowek, zmieniarkę z końcówką ,,D" i poszukuje przewodów do połączenia jej z RNS-E .Ciężko wychaczyć kompletny taki zestawik to udałem się do ASO a tam mówią mi że audi kończy produkcje okablowania i elektryki wraz z produkcją danego modelu i tego już niedostane :facepalm: WTF ??

taki kabelek sam możesz sobie zrobić abyś miał wtyczki zapewne tą od strony radia masz a tą od zmieniarki ? mam gdzieś rozpiske co gdzie

Adam mam tylko tą do zmieniarki .Ta co wychodzi od rns-e bądz concerta ( podobno są takie same ??) nie posiadam ....byłem u jednego elektryka to powiedział że nie ma takiego sposobu by drugą stronę dosztukuwać itd itd i tak właśnie szukam i szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dzisiaj juz za późno jutro rozpisze ci piny i zrobie fotke tej wtyczki może uda sie odczytać jej numer (zerkne czy nie mam wtyczki do zmieniarki) :) [abym pamiętał ] ;P


czyli tą od zmieniarki masz nie masz tej co wchodzi do rns-e tej małej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie Adamie ..Zapytanie napisałem Ci na PW ale widze że nie korzystasz z komunikatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystam, ale chyba usunołem przez przypadek (przepraszam)

wtyczka kabla 12pin zmieniarki --> 12pin rns-e

pin1(róż) --> pin11

pin2(czarny) --> pin12

pin3(brąz) nie podłączyłem go nigdzie idzie na ENA (tam gdzie jest komunikacja analogowa) <pewnie można dać na mase>

pin4(pomarańcz) --> pin6

pin5 PUSTY

pin6(niebieski) -->pin4

pin7(czerwony) -->pin9

pin8(żółty) -->pin10

pin9(brąz/czarny -->pin7

pin10(biały) -->pin8

pin11 PUSTY

pin12 PUSTY

mam nadzieje ze nic nie pomyliłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przczytałem cały temat i juz sam nie wiem.

Mam oryginalnie w aucie RNS-E i kupiłem zmieniarkę z a4 B7. Czy taki kabel wystarczy do jej podłączenia?

http://car-tronic.pl/kabel-zmieniarki-cd-vwaudi-quadlock-12pin-12pin-18m-p184.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie dotyczące podłączenia zmieniarki do RNS-E. Mam taki kabel jak na zdjęciu poniżej i nie wiem gdzie podłączyć ten brązowy kabel z oczkiem na końcu? Domyślam się że jest to podłączenie do masy ale nie wiem czy moge go podpiąć do dowolnego punktu masy na karoseri auta czy do jakiegoś konkretnego?
Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie konkretnie mam podpiąć ten brązowy kabel? Z góry dziękuje za pomoc.
441_kabel.jpg

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a orientujesz się może gdzie najbliżej znajdę punkt masy żeby to podłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy do RNS-E (LED, jeśli to ma jakieś znaczenie) pasuje tylko zmieniarka z końcówką D?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Potrzebuje wymiar głębokości zmieniarki. Chcę sprawdzić czy da radę upakować ją do schowka do B5. Za pomoc z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tylko kabel i zmieniarka do rns i wszystko chulac bedzie czy szczegolny model zmieniarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a nie wiecie moze co sie dzieje z wyzej wymieniona zmieniareczka jesli nie mozna zaladowac ani wyladowac z niej plyt tylko mrugaja te lampki i nie reaguje na przyciski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...