Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamek bagażnika nie zatrzaskuje się. Nikt nie pomoże??


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tak jak w tytule, mam problem z zamkiem bagażnika a mianowicie nie idzie zatrzasnąć klapy, próbowałem, ręcznie zamknąć zamek i po prostu nie chcę załapać.

Dodam, że słychać jak mechanizm pracuje poprawnie po naciśnięciu guzika.

Macie jakieś sugestie co sie stało?

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

Nikt nie pomorze??

Jaki jest numer tego zamka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja tak miałem ale w zimie :kwasny: zamarzł. Wszystko musisz rozebrać, tapicerkę klapy, wykręcić tą część, która się nie zatrzaskuje i najpierw porządnie wyczyścić a później nasmarować. Podkreślam, ja tak miałem przy -15 i po takim zabiegu pomogło a czy u Ciebie pomoże, to nie wiem. W każdym bądź razie nie zaszkodzi spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisał - musisz dobrać się do zamka. Ja przerabiałem temat, obracałem kluczyk w zamku i niezamykał się bagażnik. Co się okazało zamek nie przesuwał cięgna, bo wyskoczyło z uchwytu. Zdemij wyściółke klapy i metodą prób i błędów obracaj zamek kluczykiem lub z pilota , tak jakbyś chciał zamknąć i otworzyć. Będziesz widział jak pracuje, czy nic się nie przesunęło, bo są tam ząbki do ustawienia na trybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Dominik szczęściarz jesteś:decayed: u mnie kluczyk do zamka wchodzi jakieś 0,5cm :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rozebraniu klapa się zamyka ale na FIS-ie pokazuje cały czas ze klapa jest otwarta.

Posprawdzałem styki i kostki i wszystko jest ok. dziwna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...