Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kraków - Geometria Kół


markas83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szczerze polecam "Auto serwis G.B. Diagnostyka Samochodowa". Zajmują się komputerowym ustawianiem zbieżności kół. Wszystko profesjonalnie i w rozsądnej cenie.

Ziomki znają się na rzeczy, szybko dokonali niezbędnych regulacji i autko śmiga bez zastrzeżeń.

ul. Mogilska 114

31-445 Kraków

(budynek Gromady)

jadąc od trony Nowej Huty, należy skręcić na przeciwko komendy policji w prawo na światłach (za stacją Orlen, salonem Citroena i salonem Saaba, ktęre są w jednym kompleksie budynków).

tel.: 12 411 97 42

kom.: 608 165 729

czynne: 8:00 - 17:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio wyważałem komplet kół 17" aluminiowych. Poprawiali po poprzednim serwisie ( ściągało mi auto na prawą stronę i koła po przekroczeniu 110 zaczynały drgac) . Wywiązali się b. dobrze. Mimo nie najniższych cen ( liczą za odkręcanie , mycie i wyważanie) polecam.

Opony Kraków - OponySerwis.pl | mechanika i myjnia

POINT S - Nowakowski i Szymański

Ja robiłem w Krakowie w Bonarce

Serwis ma dobry system rezerwacji.

Serwis Bonarka

ul. Kamieńskiego 11; Kraków

Pn. - Pt. : 9.00 - 21.00

Sb. : 10.00 - 18.00

tel. (12) 298 66 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szczerze polecam "Auto serwis G.B. Diagnostyka Samochodowa". Zajmują się komputerowym ustawianiem zbieżności kół. Wszystko profesjonalnie i w rozsądnej cenie.

Ziomki znają się na rzeczy, szybko dokonali niezbędnych regulacji i autko śmiga bez zastrzeżeń.

ul. Mogilska 114

31-445 Kraków

(budynek Gromady)

jadąc od trony Nowej Huty, należy skręcić na przeciwko komendy policji w prawo na światłach (za stacją Orlen, salonem Citroena i salonem Saaba, ktęre są w jednym kompleksie budynków).

tel.: 12 411 97 42

kom.: 608 165 729

czynne: 8:00 - 17:00

Potwierdzam, wszystkie auta u nich robie, znają sie na rzeczy aczkolwiek przy pierwszej wizycie właściciel sprawia wrażenie irytującego. Swego czasu "kręcili kołami" nawet dla Kuzaja przed rajdami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się podjechać do TOP-AutoService (https://dobrymechanik.pl/mechanicy/krakow/top-autoserwis-mechanika-klimatyzacja-geometria-opony.html#comments) ze względu na opinie. Geometrię zrobili, nawet wyszły tam jakieś korekty do zrobienia na zbieżności tylnej osi, dostałem wydruk i zapłaciłem 149zł, czas około 4o minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KosmoM napisał:

Zdecydowałem się podjechać do TOP-AutoService (https://dobrymechanik.pl/mechanicy/krakow/top-autoserwis-mechanika-klimatyzacja-geometria-opony.html#comments) ze względu na opinie. Geometrię zrobili, nawet wyszły tam jakieś korekty do zrobienia na zbieżności tylnej osi, dostałem wydruk i zapłaciłem 149zł, czas około 4o minut. 

Geometria 3D? A zbieżność też robili ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...